МКП «Миколаївводоканал» продовжує блокування каналізації у Корабельному районі
Дата: 29/11/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Сьогодні, 29 листопада, спеціалізована бригада МКП «Миколаївводоканалу» продовжила обмеження послуги з водовідведення боржникам у Корабельному районі.

    Бригада розпочала роботу у мкр. Кульбакіно. Два абоненти, що заборгували за послуги, встигли сплатити ще до початку робіт з обмеження водовідведення, тому блокування не проводилось.

    У Корабельному районі у будинку за адресою вул. Океанівська, 54 було заблоковано каналізацію у 3 квартирах. Мешканці першої квартири заборгували підприємству 2 600 грн, другої – 5, 300 і третьої – 3 000 гривень.
Власники 2 квартир, яким було обмежено послугу з водовідведення, терміново сплатили борги, і працівники МКП «Миколаївводоканалу» одразу демонтували заглушки.

    Адміністрація МКП «Миколаївводоканалу» закликає абонентів-боржників не зволікати з оплатою боргу, щоб не довелось в останню мить в екстреному режимі шукати можливість сплатити кошти. Якщо ви маєте борги за послуги водопостачання та водовідведення зверніться до абонентського відділу МКП «Миколаївводоканалу» та разом зі спеціалістами узгодьте зручну для вас схему погашення боргів.