Дворічна судова тяганина з підприємцем завершилась на користь Миколаївводоканалу
Дата: 30/11/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    23 листопада на вимогу державної виконавчої служби миколаївський підприємець Олександр Каратєєв сплатив борг у розмірі майже 10 тис гривень за безоблікове водокористування, чим поставив крапку у дворічній судовій тяжбі.

    У листопаді 2015 року працівниками МКП «Миколаївводоканал» біля офісу «Хеппі Лайф», приміщення якої належить ФОП Каратєєву О.В., було виявлено у водопровідному (вуличному) колодязі безоблікове водокористування на полив 4- клумб, який здійснювався електронасосом. Водозабезпечення було закрито і опломбовано.

    Підприємцю було виписано рахунок на компенсацію коштів за воду, якої він незаконно користувався. Цей рахунок він не сплатив. Тому юристи МКП «Миколаївводоканалу» звернулись з позовом до Господарчого суду Миколаївської області.

    16 травня 2017 року Господарський суд Миколаївської області прийняв рішення стягнути з Фізичної особи підприємця на користь МКП «Миколаївводоканалу» 9 786, 48 грн плату за безоблікове водокористування.

    Відповідач не погодився з рішенням суду і подав апеляційну скаргу. Але 8 червня 2017 року Одеський апеляційний суд також прийняв рішення на користь МКП «Миколаївводоканал».