Триває блокування каналізації боржникам у Заводському районі
Дата: 01/12/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Вчора, 30 листопада, спеціалізована бригада продовжила роботи з обмеження послуги водовідведення боржникам у Заводському районі.

    Блокування каналізації боржникам проводилась у будинках за адресами вул. Крилова, 5-А, 8, 12/4 та по вул. Крилова 49/1. Всього за цими адресами було обмежено послугу з водовідведення у 6 квартирах. Загальна сума боргу цих абонентів становить майже 46 тисяч гривень.

    За три дні роботи спеціалізованої бригади було заблоковано каналізацію у 9 квартирах. Загальна сума боргу яких складає майже 71 тисячу гривень. Два абоненти вже сплатили борг і їм одразу відновили надання послуг у повному обсязі.
Всього серед абонентів, які отримали повідомлення про можливе блокування каналізації у Корабельному районі сплатили борги на загальну суму майже 59 тисяч гривень, Ленінському – майже 57 тисяч гривень, у Заводському – понад 104 тисячі гривень і у Центральному районі – майже 30 тисяч гривень.

    Варто зазначити, що жителі будинків, сусідам яких обмежують послуги водовідведення, схвалюють ініціативу підприємства по роботі з боржниками. Вони розуміють, що недоотримання сплати за послуги підприємством  врешті-решт впливає на всіх користувачів.