З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Дата: 29/12/2017
Тема: ГКП Николаевводоканал


                                                                                                   Шановні миколаївці!

    Весь колектив МКП «Миколаївводоканалу» щиро вітає вас з Новим Роком та Різдвом Христовим. Кожен член нашого колективу, навіть занурюючись у виконання щоденних поточних задач, пам’ятає, що основною метою нашого підприємства є забезпечення комфорту жителів міста. Дякуємо вам з те, що протягом всього року ви залишались не байдужими та допомагали нам у нашій роботі: повідомляли про відкриті люки, про витоки на мережах, закупорки та інші проблеми, що дозволяло нам оперативно усувати недоліки.

    Ми з вами члени однієї спільноти, тому лише об’єднавши зусилля, за законами синергії, ми зможемо вивести якість надання послуг на новий рівень.

    Озирніться навколо, у ці святкові дні навіть прості буденні речі мають зовсім інший вигляд. Все пронизано новорічним та різдвяним святковим духом. Люди стають добрішими та чуйнішими одне до одного. Бажаємо вам зберегти це відчуття радості та щастя на весь 2018 рік. Щоб у ваших родинах завжди панували мир злагода та добробут. Щоб ви мали сили та наснагу втілювати всі задуми, досягати поставлених цілей. І, головне, ніколи не припиняйте мріяти та загадувати бажання, і тоді обов’язково станеться маленьке новорічне диво. Веселих свят!