Роботи, виконані МКП «Миколаївводоканал» за тиждень
Дата: 05/01/2018
Тема: ГКП Николаевводоканал


    На цьому тижні аварійно-ремонтні бригади МКП «Миколаївводоканалу» ліквідували 7 витоків на водопровідних мережах та усунули 151 закупорку каналізаційних мереж.

    В понеділок в Інгульському районі було виконано роботи з благоустрою за трьома адресами. У Центральному районі проведено планово-профілактичний ремонт засувок. У Заводському районі провели роботи з благоустрою території за двома адресами.

    У вівторок в Інгульському районі провели часткову засипку котловану на перетині Херсонського шосе та вул. 9 Лінія. На вул. Новозаводська, біля притулку для тварин, розпочали роботи з благоустрою території, а за адресою Херсонське шосе, 105 завершили роботи з благоустрою. У Центральному районі на перетині вулиць Урицького та 6 Воєнна провели планово-профілактичний ремонт засувки. На перетині Адміральської та Артилерійської замінили болти на засувці. На перетині вулиць 7 Воєнна та Урицького прочистили колодязь та ліквідували виток. На перетині вулиць Фалєєвська та Адміральська  та по вулиці В. Морська обстежили відкриті колодязі. У Заводському районі розпочали роботи з відновлення підпірної стінки по вул. Олега Григор’єва, 2-А. У В. Коренисі виконали роботи з благоустрою території. У Корабельному районі  ліквідували виток на перетині вул. Гетьмана Сагайдачного та Національної Гвардії. Провели планово-профілактичний ремонт засувок за 5 адресами.

    У середу аварійні служби МКП «Миколаївводоканалу» в Інгульському районі відібрали проби води за 5 адресами. На вул. Новозаводській біля притулку для тварин завершили роботи з благоустрою території. За адресою 10 Поздовжня, 12-14 ліквідовано виток. За адресою пр. Миру, 21 обстежили колодязі. У Центральному районі на перетині вул. Лягіна та Набережна обстежили пожежний гідрант, що потребує ремонту. На перетині вулиць 7 Воєнна та Урицького замінили засувку. Обстежили та прочистили колодязі за 3 адресами. У Заводському районі продовжили відновлення підпірної стінки за адресою вул. Олега Григор’єва, 2-А. На перетині вул. Чкалова та Московська прочистили колодязь. За адресою Крилова, 21 відремонтували засувку. У Корабельному районі ліквідували виток по вул. Ольшанців, 19 та провели планово-профілактичний ремонт засувок за 3 адресами.

    В четвер, в Інгульському  районі замінили ділянку труби по вул. Нагорна, 69. На перетині вулиць Новобузька та Квітнева провели підготовчі роботи для заміни і демонтажу колодязя. У Центральному районі на перетині вулиць Набережна та Лягіна замінили пожежний гідрант, а на перетині вулиць Адміральська та Артилерійська замінили засувку. У Заводському районі завершили роботи з відновлення підпірної стінки за адресою вул. Олега Григор’єва 2,-А. У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт за 3 адресами та відібрали проби води за 3 адресами.