Роботи, виконані МКП «Миколаївводоканал» за тиждень
Дата: 12/01/2018
Тема: ГКП Николаевводоканал


    На цьому тижні аварійно-ремонтні бригади МКП «Миколаївводоканалу» ліквідували 6 витоків на водопровідних мережах та усунули 163 закупорки каналізаційних мереж.

    В понеділок в Інгульському районі на перетині вул. Космонавтів та пров. Полярний було замінено ділянку труби. У Центральному районі по вул. Московська, 6 ліквідували виток. На перетині вулиць Спаська та Велика Морська провели промивку мереж. У Заводському районі за адресою вул. Олега Григор’єва також провели промивку мереж. У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт за двома адресами. По пр. Богоявленському, 494 та пров. Гагаріна, 34 виконали роботи з благоустрою території.

    У вівторок в Інгульському районі за адресою вул. Нагорна, 29 ліквідували виток. У селищі Горького та на перетині вулиць Новобузька і Квітнева виконали роботи з благоустрою території. У Центральному районі на пр. Центральному, 193 та по вул. В. Морська, 71 ліквідували виток. У Заводському районі ліквідували виток за адресою вул. 1 Слобідська, 74 та провели промивку мереж по вул. Шосейній. У Корабельному районі виконали роботи з благоустрою території за адресою вул. Океанівська, 40.

    У середу в Інгульському районі виконали роботи з благоустрою території за двома адресами. По вул. Космонавтів біля інфекційної лікарні замінили пожежний гідрант. По вул. Театральна, 10 замінили засувку. На перетині Херсонського шосе та вул. Ізмалкова виконали роботи з благоустрою. У Центральному районі засипали котлован по пр. Центральному, 193. За адресою вул. Московська, 6 виконали роботи з благоустрою. По вул. В. Морська, 71 замінили підключення. У Заводському районі по вул. 1 Слобідська, 74 виконали роботи з благоустрою. За адресою вул. Робоча, 7 промили колодязь та провели планово-профілактичний ремонт засувки. Провели промивки мереж за трьома адресами. У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт засувок за 4 адресами. За адресою вул. Глінки, 9 виконали роботи з благоустрою території.

    В четвер, в Інгульському  районі на перетині вул. Новобузька та Квітнева та по вул. Молодогвардійська, 33 ліквідували виток. На перетині вул. Космонавтів та пров. Полярний виконали роботи з благоустрою. Провели промивку мереж по району. У Заводському районі розпочали роботи з заміни ділянки труби по вул. 2 Слобідська, 71. У Корабельному районі провели планово-профілактичний ремонт за 4 адресами. По вул. Ольшанців, 19 виконали роботи з благоустрою території.