Мешканці багатоповерхівки вдячні майстру каналізаційної мережі за гарну роботу
Дата: 16/01/2018
Тема: ГКП Николаевводоканал


    На адресу МКП «Миколаївводоканал» надійшло звернення від мешканців будинку В. Морська, 30 у якому  вони відмічають гарну роботу майстра центрального району каналізаційної мережі Бондаря Олега Михайловича.
 
    За адресою вул. В. Морська, 30 існувала проблема з водовідведенням. Понад 3 місяці доводилось постійно викликати аварійно-ремонтну бригаду для прочистки каналізаційних колодязів. На початку грудня було прийнято рішення про прокладення нової каналізаційної мережі.

    «Хочу подякувати майстру «Миколаївводоканалу» Бондарю Олегу Михайловичу.  Ще до вирішення питання Олег Михайлович переймався нашою проблемою, завжди своєчасно реагував на прохання прислати аварійно-ремонтну бригаду, спілкувався завжди адекватно з розумінням та співчуттям до наших проблем. Коли почались роботи з прокладки нової каналізаційної мережі бригада постала перед труднощами, але завдяки професійній компетентності Олега Михайловича роботи були виконані дуже швидко. Все, що було демонтовано під час робіт, було відновлено. Олег Михайлович зробив все можливе, щоб уже до Нового року вирішити нашу проблему. За це йому велика подяка», - йдеться у повідомлені.

    Адміністрація МКП «Миколаївводоканал» вдячна Олегу Михайловичу за відношення до своїх обов’язків, яке підтримує репутацію підприємства на належному рівні. Така якість надання послуг є прикладом для всіх інших співробітників, адже головна мета МКП «Миколаївводоканал» - це забезпечувати комфорт жителів міста.