Роботи, виконані МКП «Миколаївводоканал» за тиждень
Дата: 26/01/2018
Тема: ГКП Николаевводоканал


    На цьому тижні аварійно-ремонтні бригади МКП «Миколаївводоканалу» ліквідували 15 витоків на водопровідних мережах та усунули 143 закупорки каналізаційних мереж.

    В понеділок в Інгульському районі на перетині вулиць О. Янати та Белікова балка заклали нішу колодязя, та відновили люк. На вул. Троїцька, 146 ліквідували виток. По вул. Чкалова, 215 замінили вентиль. У Центральному районі по пр. Героїв України, 107-А ліквідували виток. У Заводському районі по вул. Леваневців, 25/9 відремонтували засувку та прочистили колодязь. По вул. Погранична, 90/3 відремонтували кран. За адресою вул. Київська, 8-А ліквідували виток. У Корабельному районі виконали планово-профілактичний ремонт за 7 адресами. По вул. Знам’янська, 33 ліквідували виток.

    У вівторок в Інгульському районі ліквідували виток у пров. Центральному, 23 та на перетині вулиць Космонавтів та Китобоїв. По вул. Троїцька, 146 виконали роботи з благоустрою. Частково засипали розриття біля зоопарку. Обстежили пожежні гідранти за 4 адресами. У Заводському районі розпочали чистку колодязя по вул. Леваневців, 25/9. Відібрали проби води за 3 адресами.

    У середу в Інгульському районі розпочали роботи з благоустрою території у пров. Центральному, 23. По вул. Миколаївська, 34-Б поправили кришку колодязя. По вул. Миколаївська, 38 замінили засувку. Біля зоопарку завершили роботи з благоустрою території. У Заводському районі по вул. Леваневців, 25/9 замінили болти. По вул. Дачна, 42 та 44 накрили кришками люки колодязів. По вул. 2 Слобідська, 71 виконали роботи з благоустрою. По вул. Київська, 8 розпочали роботи з благоустрою території. По вул. Біла, 32 накрили кришкою колодязь. У Корабельному районі на перетині вул. О.Ольжича та Гетьмана Мазепи ліквідували виток.

    В четвер, в Інгульському на перетині Херсонського шосе та вул. 3 Інгульська ліквідували виток. Відібрали проби води за 5 адресами. У Центральному районі по пр. Героїв України, 107-А та Потьомкінська, 138-Б ліквідували витоки. У Заводському районі виконали роботи з благоустрою території по вул. 2 Слобідська, 71. По вул. Леваневців, 25/9 виконали підготовчі роботи для заміни засувки. У Корабельному районі ліквідували виток по вул. Райдужна, 30 та Знам’янська, 2.