Аварійні служби розпочали ліквідацію аварії на колекторі по вул. Космонавтів
Дата: 31/01/2018
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Вчора, 30 січня, аварійно-ремонтні бригади МКП «Миколаївводоканалу» розпочали ліквідацію аварії на колекторі на перетині вул. Космонавтів та пр. Богоявленського.

    На місці аварії генеральний директор МКП «Миколаївводоканалу» Борис Дуденко зустрівся з директором КП «Електротранс» Дмитром Лісовським, заступниками міського голови Олександром Садиковим і Юрієм Степанцем та депутатом ММР Сергієм Ісаковим для того, щоб узгодити план ліквідації аварії. Також обговорили можливість прокладки нового колектору, що дасть можливість провести капітальний ремонт трамвайного переїзду на важливій транспортній роз’вязці міста.

    Нагадаємо, що зранку 30 січня, на перетині пр. Богоявленського та вул. Космонавтів утворилось провалля на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 1000 мм та зруйнувався каналізаційний колодязь глибиною 8 м. Аварія сталась через газову корозію бетону та динамічне навантаження на колектор. Роботи будуть тривати, орієнтовно, 4-6 днів.

    Через аварію тимчасово припинено рух трамваїв за маршрутами № 1,7,10 та частково обмежено рух автотранспорту. Просимо водіїв та пішоходів бути уважними та обережними, та перепрошуємо за тимчасові незручності!