Аварійні служби МКП «Миколаївводоканалу» ліквідували аварію на колекторі по вул.
Дата: 01/02/2018
Тема: ГКП Николаевводоканал


    Завдяки злагодженій роботі аварійних служб МКП «Миколаївводокналу» аварію на колекторі на перетині вул. Космонавтів та пр. Богоявленського було ліквідовано у найкоротший термін. Замість запланованих 4-6 днів аварію ліквідували за 3 дні.
Наразі відновлено рух трамваїв за маршрутами № 1,7,10.

    Це стало можливим завдяки понаднормовій роботі начальника каналізаційної мережі Олексія Кулакова, майстра Інгульського району Олександра Мілєва, бригадира аварійно-ремонтної бригади Олександра Терещенко. Слюсарів Сергія Дамяна, Олександра Поворозки, Едуарда Михальчука, Ігоря Коток, Олександра Матійцева. Водіїв Олександра Шулє, Євгена Шулє та Юрія Котович. Водія крану Сергія Савченко, тракториста Миколи Ангелова та екскаваторника Віталія Яковчука.

    Також сприяли найшвидшому завершенню робіт директор КП «Електротранс» Дмитро Лісовський, заступники міського голови Олександр Садиков і Юрій Степанець та депутат ММР Сергій Ісаков.

    Для ліквідації аварії довелось повністю замінити зруйнований каналізаційний колодязь глибиною 8 метрів.
Нагадаємо, що зранку 30 січня, на перетині пр. Богоявленського та вул. Космонавтів утворилось провалля на самопливному каналізаційному колекторі діаметром 1000 мм та зруйнувався каналізаційний колодязь глибиною 8 м. Аварія сталась через газову корозію бетону та динамічне навантаження на колектор.