Роботи, виконані МКП «Миколаївводоканал» за тиждень
Дата: 09/02/2018
Тема: ГКП Николаевводоканал


    На цьому тижні аварійно-ремонтні бригади МКП «Миколаївводоканалу» ліквідували 15 витоків на водопровідних мережах та усунули 166 закупорок каналізаційних мереж.

    В понеділок в Інгульському районі ліквідували виток за адресою вул. Будівельників, 15/4. По вул. Космонавтів, 148-Г також ліквідували виток. У Центральному районі на перетині вулиць Купорна та 3 Воєнна ліквідували виток. По пр. Героїв України, 47 замінили засувку. На Паромному спуску ліквідували виток із колодязя. У Заводському районі по вул. Озерній, 2 вимили колодязь. У Корабельному районі виконали планово-профілактичний ремонт за 3 адресами.

   У вівторок в Інгульському районі у міському зоопарку провели підготовчі роботи для заміни ділянки труби. За адресами: перетин Троїцької та Традиційної, Будівельників 15/4 та Космонавтів, 148-Г  - замінили ділянки труби. У Заводському районі на перетині вул. Чкалова та Декабристів відремонтували засувку. У Корабельному районі по вул. О. Вишні, 50 та на перетині вул. Об’їзна та Фонтанна ліквідували витоки.

    У середу в Інгульському районі по вул. Кобера, 13-Б, Космонавтів, 55 та пр. Миру, 19 ліквідували витоки. Відібрали проби води за 5 адресами. На перетині вул. Квітнева та Шевченко відремонтували пожежний гідрант. У Центральному районі по вул. 3-тя Воєнна біля 8-го Тубдиспансеру замінили ділянку труби. У Заводському районі на перетині вулиць Чкалова та Громадянська ліквідували виток. У Корабельному районі по вул. Прибузька, 16-20 та на перетині Об’їзної та Фонтанної виконали роботи з благоустрою території. Провели планово-профілактичний ремонт за 5 адресами.

    В четвер, в Інгульському районі по вул. В. Чорновола, 10 замінили ділянку труби. У Центральному районі по вул. 3-тя Воєнна біля 8-го Тубдиспансера засипали котлован. У Заводському районі у мкр. В. Корениха та по вул. Озерна 9-В ліквідували витоки. У Корабельному районі відібрали проби води за 3 адресами та провели планово-профілактичний ремонт за 3 адресами.