Україна оголосила перший тендер для «Миколаївводоканалу»
Дата: 03/09/2012
Тема: ГКП Николаевводоканал


Група впровадження проекту «Розвиток систем водопостачання і водовідведення в місті Миколаїв», яку очолює кандидат технічних наук Віктор Пісоцький, запрошує до участі в торгах щодо реконструкції будівлі грабельної та прийомної камери очисних споруд каналізації.

Зокрема, на офіційному сайті підприємства http://www.vodokanal.mk.ua  в розділі Закупівлі 2012 / Procurement 2012 йдеться про те, що наша країна отримала кредит від Європейського Інвестиційного Банку для фінансування згаданого муніципального інфраструктурного проекту, тому має намір використати частину коштів цієї позики для здійснення платежів за контрактом «Реконструкція будівлі грабельної та прийомної камери очисних споруд каналізації».

Як сказано у документі, конкурсні пропозиції мають включати: робочий проект, план пом'якшення впливу на довкілля; підготовчі будівельні роботи; заміна каналізаційних напірних труб; реконструкція прийомної камери тощо. В якості альтернативної пропозиції учасник може подати заявку на відновлення прийомної камери. Період виконання робіт не повинен перевищувати 14 місяців.

Додамо, що торги будуть проводитися за правилами міжнародних конкурсних торгів, зазначених в Головному документі по закупівлям обладнання, проектуванню, постачанню і монтажу, а також у Керівництві щодо застосування цього документу, які були підготовлені багатосторонніми банками розвитку і міжнародними фінансовими інститутами, датовані квітнем 2008 року, переглянуті у серпні 2010 року, і є відкритим для всіх учасників торгів країн, що мають право брати участь у торгах. Зокрема, учасник торгів, член СП або субпідрядник не повинен бути з країни або мати зв’язки з країною, з якої оплата або імпорт заборонені за рішенням Ради Безпеки ООН, прийнятим відповідно до Глави VII Статуту ООН.

Кожен партнер повинен відповідати наступним критеріям: відкритість фінансових звітів за останні 5 років; наявність високого річного обороту; досвід роботи, в тому числі, вузькоспеціалізований; кваліфікація персоналу тощо.

Нагадаємо, що тендерна документація буде доступна для придбання з 3-го вересня 2012 року. Обов'язкова передтендерна зустріч та відвідування очисних споруд каналізації будуть організовані Замовником 14 вересня 2012 року.

Тільки потенційні учасники торгів, що офіційно придбали тендерну документацію, отримають право на участь в обов’язковій передтендерній зустрічі та відвідуванні очисних споруд каналізації.

Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати додаткову інформацію від МКП "Миколаївводоканал" і ознайомитися з тендерною документацією за адресою: м.Миколаїв, вул. Чигрина, 161, приймальня директора) з 10:00 до 17:00.

Остання дата для запитів щодо роз’яснень – 20 вересня 2012 року. Кінцевий термін подачі заявок – 18 жовтня 2012 року.