Водоканал ліквідує аварійні колектори
Дата: 13/12/2012
Тема: ГКП Николаевводоканал


Як повідомлялося, вчора, 12 грудня, в Миколаєві відбулося відразу дві аварії на застарілих каналізаційних магістралях: по вул. Потьомкінській та вул. Залізничній, в результаті чого виникла небезпека відключення окремих мікрорайонів від централізованого відведення стоків, а також паралізація руху транспорту.

Що стосується першого, на магістралі по вул. Потьомкінській – 5-й Слобідській роботи успішно завершені учора ввечері о 18.00. Як і передбачалося, замінено 10 метрів магістралі з використанням 7 одиниць спецтехніки.

Станом на 8.00 ранку, роботи на напірному каналізаційному колекторі по вул. Залізничній все ще тривають. Зокрема, в результаті обстеження сталевої капсули на 5-метровій глибині, в якій знаходиться напірний колектор, на відстані близько 4 м від обстежуваної ділянки нарешті виявлена пошкоджена ділянка, яка найближчим часом буде відновлена. У цих роботах задіяні два екскаватори, насос, інша спецтехніка.

Аварійно-відновлювальні роботи, які проводилися без відключення системи відведення стоків, виконані силами бригад відділу каналізаційної мережі МКП «Миколаївводоканал» (майстри - О.Терлига, О. Кулаков, начальник - М.Мойсеенко).