Витік на безгоспній мережі у сел. Горького буде усунено
Дата: 21/12/2012
Тема: ГКП Николаевводоканал


Незважаючи на сильні морози в Україні, низькі температури в Миколаєві вже спричинили за собою значні незручності, зокрема, для МКП «Миколаївводоканал». До прикладу, в сел. Горького, на території якого колись базувалися військові частини (вул. Горького, 25), який день біжить вода. Яким чином в Миколаєві вирішується проблема із запобіганням зледеніння на безгоспних мережах?

За словами начальника відділу водопровідних мереж підприємства Лариси Танцюри, ще на початку тижня чергова бригада водовідників обстежила магістраль за вказаною адресою та встановила наступне. По-перше, вона не знаходиться на балансі МКП «Миколаївводоканал», тому фахівці не мають підстав проводити на безгоспній мережі які-небудь аварійно-відновлювальні роботи. З іншого боку, 150-мм магістраль, підведена до селища без будь-яких колодязів і засувок, не може бути відключена зважаючи на те, що живить водою чималу його частину. Очевидними причинами витоку стало, на думку фахівця, аварійний стан безгоспних мереж.

У своєму коментарі директор МКП «Миколаївводоканал» Василь Тельпіс нагадав, що питання з безгоспними мережами сел. Горького назрівав давно, однак вирішиться тільки зараз. Зокрема, нещодавно на нараді в Департаменті ЖКГ розв’язано проблему із прийомом-передачею водопроводу селища Горького на баланс підприємства. Тим часом готується пакет необхідних документів.

«Що стосується аварійної ділянки по вул. Горького, 25, то завтра, 22 грудня, наші фахівці постараються виконати його заміну та усунути витік, - запевнив директор. - Ми чудово розуміємо, що в умовах морозів втрачений час може бути як проти жителів, так і нашого підприємства. Однак всі повинні розуміти, що комунальне підприємство не може займатися тільки лише ремонтом безгоспних мереж, яких у Миколаєві дуже багато. Однак, враховуючи той факт, що питання з передачею магістралі практично вирішене, ми готові провести необхідні аварійно-відновлювальні заходи і запобігти обмерзання вулиці».

Нагадаємо, що на балансі МКП «Миколаївводоканал» знаходиться близько 1000 км водопровідних мереж, 50 з яких – в аварійному стані і потребують якнайшвидшої заміни.