Ремонт на водогоні по пр. Леніна завершено
Дата: 08/01/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Свято Різдва Христового для бригад МКП «Миколаївводоканал», що знаходяться на цілодобовому чергуванні, виявилися справжнім випробуванням. Як повідомили в диспетчерській, близько 02.00 7 січня в центрі міста на перетині пр. Леніна та вул. М.Морської прорвало напірний водогін діаметром 600 мм.

В результаті оперативного узгодження земляних робіт була задіяна бригада водовідників, які встановили наступне. На бульварній частині на глибині 3,5 метрів стався витік на стику застарілої 6-метрової чавунної магістралі, місце пошкодження якої, на жаль, вдалося відшукати не відразу. Зважаючи на це за короткий час у цьому мікрорайоні утворилося достатнє накопичення води.

Незважаючи на це, аварія була локалізована для проведення першочергових робіт. Зокрема, о 10.00 ранку тимчасово припинено водопостачання, внаслідок чого проведено оперативно-відновлювальні роботи, що завершили о 16.00 того ж дня.

Сьогодні, 8 січня, будуть закінчені роботи на напірному водогоні. Зокрема, додатково посилять стики водогону для запобігання можливих витоків у подальшому.

Майстер бригади водогінників Степан Мілєв підкреслив: в Миколаєві гостро стоїть питання зі станом напірних магістралей, частина з яких знаходиться в аварійному стані, тому вимагають якнайшвидшої заміни. Незважаючи на це, спеціаліст упевнений, що подібні надзвичайні ситуації на цій ділянці найближчим часом не повторяться.