Хто зупинить розкрадачів комунального майна?
Дата: 01/02/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


МКП «Миколаївводоканал» в черговий раз стало жертвою розкрадання майна. Тільки за перший місяць 2013-го року на водопровідних та каналізаційних колодязях Центрального району зафіксовано крадіжку 22 металевих кришок, Заводського – 7, Ленінського – 19, чим завдано матеріальних збитків підприємству в розмірі близько 17 тис. грн. Як стало відомо із заяв, направлених до  правоохоронних органів, найбільша кількість пограбованих колодязів – по вул. Казарського: тільки тут вкрадено 19 кришок.

Однак не тільки ці випадки турбують комунальників. Один із інших страшних прикладів – псування майна підприємства. До прикладу, нещодавно у водопровідній камері по пр. Жовтневому вандали, не впоравшись із крадіжкою металевого затвора, зігнули його. Якби не своєчасна заміна, під великим питанням могло виявитися водопостачання Широкої Балки, а також частини Корабельного району.

Нагадаємо, що МКП «Миколаївводоканал» вже неодноразово ставало жертвою розкрадань. Зокрема, в 2012 році зафіксовано масові крадіжки запірної арматури, водорозбірних колонок, 150 кришок, а також 200 залізобетонних плит, прокладених уздовж магістралей.

Кричущим фактом 2012 року залишається січневе пошкодження центрального водогону «Дніпро – Миколаїв»: тоді в обласний центр так і не дійшло близько 17 тисяч м3 води.