Водоканал ліквідовує аварію на транзитній магістралі
Дата: 27/02/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Як повідомили в головній диспетчерській підприємства, сьогодні, 27 лютого, о 15.30 сталася аварійна ситуація на напірному водогоні по вул. Нікольській (в р-ні вул. Артилерійській), внаслідок чого виникла незначна загроза підтоплення центру міста, а також можливого припинення руху транзитного транспорту. Які на місці ведуться роботи і чи буде припинено водопостачання?

Лариса Танцюра, начальник відділу водопровідних мереж підприємства, пояснила, що аварія на тридцятирічному чавунному 400-мм водогоні, що знаходиться на глибині 2-х метрів і підживлює центральну частину старого міста, включаючи Сухий Фонтан (вул. Нікольська - вул. Фрунзе - вул. Макарова - вул. Артилерійська), не застала працівників зненацька.

Зокрема, відразу ж після того, що сталося, на місці почала працювати бригада спеціалістів, яка усунула витік води на залитій проїжджій частині аж до вул. Пушкінської, а станом на 20.00 почала відновлення стику пошкодженої магістралі.

Незважаючи на проведення аварійно-відновлювальних робіт, в яких задіяні, зокрема, спецтехніка для розпилу асфальту, кілька тракторів Т-150 для вивозу грунту, а також насосні машини, рух автотранспорту, включаючи транзитний, не припинено, а лише обмежено. Регулювання його руху забезпечують співробітники Державтоінспекції.

Майстер відділу водовідних мереж Степан Мілєв, який перебуває на місці події, сподівається, що відновлення аварійної ділянки водогону, ступінь пошкодження якого вже встановлена, буде проводиться на працюючому водогоні, тобто без припинення роботи систем водопостачання.

Співробітники підприємства сподіваються, що, незважаючи на необхідність усунення аварії в темний час доби, робота водогону, як і рух транспорту по основній артерії обласного центру, буде відновлена ​​в повному обсязі в мінімальні терміни.