"Миколаївводоканал" сумує з приводу передчасної смерті Володимира Чайки
Дата: 04/03/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


На жаль, 2 березня 2013 року перестало битися серце Миколаївського міського голови Володимира Чайки, із діяльністю якого на посаді очільника обласного центру пов'язують реалізацію низки проектів, які дозволили МКП "Миколаївводоканал" стати одним із лідерів у підгалузі...

Володимир Дмитрович ЧАЙКА (5 жовтня 1948 р., м. Берислав Херсонської області – 2 березня 2013 р., м. Миколаїв) — відомий політичний і громадський діяч, кандидат технічних наук, Заслужений працівник соціальної сфери України, багаторічний Миколаївський міський голова.

Навчався в Миколаївському кораблебудівному інституті. Пройшов трудовий шлях від робітника на ДП “Суднобудівний завод ім. 61 комунара”, заводі "Дормашина", заввідділом міськвиконкому, ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, заступника голови Корабельного райвиконкому, заступника голови Миколаївського міськвиконкому, а також першого голови Миколаївського обласного управління Пенсійного фонду України, де розробив одну з найкращих у республіці нових методик обліку пенсіонерів і виплати пенсій. Був депутатом, головою Миколаївської обласної ради, радником Консула Посольства України в Азербайджані, заступником міського голови з економіки й зовнішніх зв'язків, керівником Миколаївського відділення ВАТ «Державний експортно-імпортний банк України»,  Президентом Міжнародного Чорноморського клубу.

З червня 2000 року — Миколаївський міський голова. Одне з основних завдань мера В.Д.Чайки — сприяння розвитку ділової та соціальної ініціативи городян, реалістичний розрахунок їх сил і можливостей, а також економічних потужностей підприємств міста. З його підтримки на підприємстві реалізовано низку програм, скерованих на оптимізацію основних потужностей, використання новітніх технологій.

Завдяки В.Д.Чайці та його наполегливості ще в 2006 році розпочалася робота, а в 2012 році ратифіковано угоду між Європейським Інвестиційним банком» та МКП Миколаївводоканал» щодо реалізації Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання і водовідведення в м. Миколаїв». Завдяки виваженій позиції Миколаїв став одним з перших міст України, де успішно діють десятки інших програм і проектів соціального, економічного розвитку.

Визнання діяльності В.Д.Чайки на посаді міського голови — нагородження орденом "За заслуги" ІІІ-ІІ ступенів за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, ринкової інфраструктури, соціально-економічний, культурний розвиток України, орденом Святого Рівноапостольного великого князя Володимира ІІІ ступеню “За внесок у відродження храмів”, перемога у Всеукраїнському конкурсі “Людина року” в номінації “Міський голова року”, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України “За значний особистий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю”, Подякою Міністерства транспорту та зв’язку України “За плідну співпрацю в галузі транспорту і сфери зв’язку”.

Колектив підприємства висловлює співчуття рідним і близьким В.Д.Чайки, а також жителям та гостям міста, які знали та поважали нашого талановитого міського голову.

Нехай земля йому буде пухом.