В четвер розпочнуть благоустрій території біля вежі Шухова
Дата: 17/04/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Через аварійний стан застарілих дерев, які ростуть на території насосної станції IV підйому (вул. Рюміна, 5) та викликають очевидну небезпеку як для городян, так і для найдавнішої в Україні водонапірної вежі В.Шухова – пам’ятки інженерної думки місцевого значення, а також прилеглого паркану, завтра, 18 квітня, розпочнуться роботи з реконструкції та благоустрою вказаної території. Зокрема, силами співробітників ТОВ «Зеленгосп» спочатку будуть обрізані, а потім видалені старі дерева. До того ж, буде проведено розчищення цієї території, а також виконана посадка нових видів дерев, кущів, квітів.  

Як підтвердив головний інженер О.Делі, потреба у благоустрої виникла дуже давно. Він засвідчив, що як тільки видалять старі дерева, силами підприємства за оригінальними технологіями буде відновлено паркан без будь-яких конструктивних змін. Згодом будуть вести роботу з пошуку можливостей щодо реконструкції водонапірної вежі В.Шухова, яка вже давно стала візитівкою Миколаєва, становить значний інтерес для учених з усього світу, містян, гостей міста.

До речі, в церемонії висадки дерев візьмуть участь представники органів влади, громадськості, а також В.Шухов-молодший – директор Міжнародного фонду «Шуховская башня» (м. Москва), який планує відвідати місто із групою науковців з провідних університетів Європи.