Волейболісти-комунальники стали кращими гравцями
Дата: 18/04/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


17 квітня завершився чемпіонат Миколаєва з волейболу серед аматорських команд, в якому взяли участь десять фізкультурних колективів обласного центру.

У впертій боротьбі за «бронзу» билися багаторічні суперники: команди «Аграрний університет» з «Інтернат № 5». «Вчителі», як незабаром виявилося, були сильнішими: вони здобули впевнену перемогу в напруженій грі проти «аграріїв» з п'яти партій (2:3).

У фіналі «золото» розігрували найтитулованіші команди міста: «Зоря» і «Водоканал». Незважаючи на те, що комунальники підійшли до цієї гри без єдиної поразки, машинобудівники здолали водоканальців, тим самим завоювали «золото» чемпіонату (0:1, 1:1, 1:2, 1:3).

Директор МКП «Миколаївводоканал» В.Тельпіс, який також виступає за волейбольну команду підприємства, зауважив, що протягом багатьох років вона залишається найкращим і єдиним фізкультурним колективом серед комунальних установ міста, показуючи ось уже протягом 11 років найвищі результати. Керівник підкреслив, що у складі колективу «Водоканал» - кваліфіковані співробітники, які не тільки добре працюють, але є чудовими спортсменами. Зокрема, це – капітан команди, головний енергетик О.Абабілов (кмс), а також головний механік О.Зубов (кмс), інженери відділів: Д.Тельпіс, Ю.Пацан, В.Волинщіков, Ю.Поліщук, а також слюсарі А.Бондаренко (кмс), О.Ситник.

  Нагадаємо, що волейбольна команда «Водоканал» створена в 2002 році. Вона ставала неодноразовим переможцем чемпіонатів і кубків Миколаївської області, міста Миколаєва серед аматорських команд, етапів чемпіонату України серед аматорів, а також з пляжного волейболу.