Матвіївка залишається без води. Там аварія
Дата: 15/05/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Вчора, 14 травня, мікрорайон Матвіївка опинився без води. Причина – пошкодження електричного кабелю, що живить підстанцію колишнього силікатного заводу, яка, у свою чергу, підключена до насосного обладнання нашого підприємства.

Як з'ясувалося на місці аварії, причиною стало пошкодження кабелю невідомою особою, яке хотіло викрасти кабель. Однак шахрай не знав, що він під напругою. Тим часом, поки там працюють правоохоронці, частина жителів Матвіївки залишаються без водопостачання (будинки Силікатного заводу по вул. Силікатній, Лісовій, 5, 7, а також школа № 24, дитячий садок).

Для вирішення цієї проблеми до порядку денного сьогоднішнього виконкому включено питання про виділення з матеріальних резервів міста необхідного обладнання для відновлення пошкоджень електромереж. За словами чиновників, для цього необхідно, зокрема, близько 300 метрів кабелю, 8 муфт. Як виявилося, ця станція не перебуває на балансі міста, ні на балансі «Миколаївобленерго». Для вирішення даної ситуації питання про її передачу на баланс енергопостачального підприємства буде винесений на завтрашню сесію Миколаївської міської ради.

Тим часом на місці аварії працюють електромонтери «Миколаївводоканалу», які власними силами усувають одне з найскладніших ушкоджень. Труднощі викликані тим, що кабель знаходиться в землі на достатній глибині, що тягне за собою збільшення часу на ремонт.

Як запевняє головний енергетик підприємства Олексій Абабілов, фахівці робитимуть все можливе, щоб хоча б до сьогоднішнього вечора закінчити роботи по заміні пошкоджених мереж.

Будемо сподіватися, що таких надзвичайних ситуацій в Миколаєві більше не буде.