Водоканал ліквідував аварію в Матвіївці. Тепер там є вода
Дата: 16/05/2013
Тема: ГКП Николаевводоканал


Як і обіцяли, вчора, 15 травня, близько 19.00 фахівцями підприємства відновлено електропостачання в мкр Матвіївка, а пізніше там з'явилася і вода.

В результаті цього вже о 21.00 заповнилися резервуари чистої води підземної насосної станції водопроводу по вул. Силікатній, пізніше – водопровідна мережа мікрорайону. Згідно зі схемою мереж, спочатку вода з'явилася в житлових будинках по вул. Силікатній, дитсадку (до 22.00), згодом – у п'ятиповерхівках по вул. Лісовій, 5, 7 та у школі (до 23.00).

Як повідомили в головній диспетчерській підприємства, після 23.00 мкр Матвіївка був забезпечений водопостачанням повністю. Станом на сьогоднішній день від жителів мікрорайону не надійшло жодної скарги.

Головний інженер О.А.Делі підкреслив, що електромонтерами підприємства за підтримки фахівців інших відділів, а також за сприяння міської влади проведені всі першочергові роботи з відновлення централізованого водопостачання.

«Ми розуміли, що від нас залежить стабільність у Матвіївці, тому задіяли всі ресурси. У найближчі дні ми маємо намір продовжити роботи на електромережах, щоб у майбутньому нічого подібного не трапилося », - підкреслив О.А.Делі.

Головний інженер підприємства вдячний жителям Матвіївки за розуміння і терпіння, а співробітникам, які усунули аварію, висловив подяку.

Нагадаємо, що мікрорайон Матвіївка кілька днів був без води внаслідок пошкодження електричного кабелю, що живить насосну станцію водопроводу. Для вирішення гострої проблеми міська влада в оперативному режимі виділила з матеріальних резервів необхідне обладнання.