RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансовий звіт за 2017р.

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Харків узявся за виробництво біотуалетів
ГКП Николаевводоканал КСП «Харківміськліфт» почало виробляти стаціонарні туалети, які будуть встановлюватися в скверах і в дворах. Кабінки виготовляють з металевих відходів виробництва. «Ці кабінки, як і ліфти, виготовлені з так званого вогнетривкого металу, вкриті антивандальною порошковою фарбою. Тепер у нас виробництво стало практично безвідходним», - повідомив головний інженер підприємства І.Проуторов. За його словами, кабінки, на відміну від біотуалетів, приєднуються до каналізації. Такі туалети вже можна побачити в багатьох куточках міста. До речі, зароблені на використанні таких туалетів гроші «Харківміськліфт» планує використати для проведення капремонту сорока ліфтів.
Розмістив: taras на 04/07/2011 (909 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Як мер Ужгорода водоканал захищає
ГКП Николаевводоканал Мер Ужгорода В.Погорєлов обіцяє встановити плату за оренду землі під лініями електропередач «Закарпаттяобленерго», якщо підприємство відімкне від електропостачання місцевий водоканал. Нагадаємо, що обласний центр знову отримав від «Закарпаттяобленерго» погрозу - відімкнути від живлення міський водоканал, що призведе до відключення водопостачання в Ужгороді. «Ми подали до суду на «Закарпаттяобленерго», зараз чекаємо висновку. Згідно із Законом України «Про питну воду» жодна організація не має права відключати населення від водопостачання. Якщо є претензії – можуть відключати хіба адміністративні будівлі. Як можна спричинити відключення міста від водопостачання за борги, коли без нашого погодження піднімають тарифи на електроенергію, ціна якої є суттєвою складовою тарифу на воду?». За його словами, тарифи на водопостачання у місті не підвищуються, оскільки людям бракує грошей, а енергетики постійно піднімають тарифи. «Піднімають настільки, що, якщо встигати за їхніми темпами, нам слід вдвічі підвищити тариф на воду. Підприємство просто не встигає за зростанням тарифу на енергоресурси, не встигає за підняттям цін на паливно-мастильні матеріали, на хімічні реагенти, за ростом заробітної плати тощо і відтак – через різницю в тарифах - працює збитково», - пояснив В.Погорєлов. Він запевнив, що воду ужгородцям не відключать. «Якщо ж відключатимуть живлення водоканалу – ми будемо боротися. До прикладу, можемо й встановити плату за оренду землі під лініями електропередач (адже ці землі не можна використовувати в інший спосіб), над кабелями. І, думаю, обленерго в цьому не виграє, а програє», - попередив мер Ужгорода. Нині борг КП «Ужгородський водоканал» перед «Закарпаттяобленерго» становить понад 14 млн грн. Споживачі боргують водоканалу близько 16 млн грн. Сума невідшкодованої різниці від підняття державою різних складових в тарифах сягає 17 млн грн. (http://zaxid.net).
Розмістив: taras на 23/06/2011 (1339 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Розбудова підприємства: як це було 80 років тому
ГКП Николаевводоканал Революції революціями, але стан водопостачання в Миколаєві на початку 1930-х рр. був катастрофічним. Місто потерпало без води та каналізації. Зростала кількість захворювань. Громадськість била на сполох. Парторгани ховали голову в пісок. Статті в газетах із заголовком “Водогін гине!” стали звичайною справою. Уявімо, що число абонентів протягом 1930-1932 рр. зменшилось з 3083 до 545 чол. А, починаючи з 1931 р., міський водопровід зняли з планового фінансування...
Розмістив: taras на 23/06/2011 (871 Прочитано)
(детальніше... | 4106 байтів ще | Усього: 0)Аварія на водогоні буде ліквідована вчасно (оновлено)
ГКП Николаевводоканал 21 червня близько 19.40 на диспетчерський пункт підприємства надійшло повідомлення про зниження тиску води в магістралях. Як встановили фахівці відділу водопровідної мережі, стався витік на водогоні Д=500 мм на глибині близько 3 м на перехресті пр.Леніна та вул.Дзержинського. Після перекриття аварійної ділянки в 20.30 була відсутня вода у мешканців будинку по пр.Леніна, 177, а знижений тиск помічали на хлібозаводі, в пологовому будинку, Управлінні МНС в Миколаївській області. В інших будинках та установах водопостачання стабільне. На місці аварії працювали дві бригади водовідників. Усунення аварійної ділянки магістралі і відновлення водопостачання сталося 22 червня о 20.20. Смачної вам води!
Розмістив: taras на 22/06/2011 (797 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)На Луганщині - пілотний проект з водопостачання
ГКП Николаевводоканал На Луганщині реалізується пілотний проект з водопостачання, від реалізації якого очікується поліпшення якості води, що поставляється, для 1,2 млн. осіб. При цьому очікується зниження енергоспоживання на 15% або 20,0 млн. грн/рік. Також обсяг втрати води повинен бути знижений на 20% або на 15,0 млн. грн/рік. Як відомо, в Луганській області водопостачання є одним із найбільш складних продуктів комунального господарства. В умовах посушливого клімату та дефіциту природних джерел води, водопровідна вода стала на Луганщині стратегічним ресурсом. «Луганськвода» - одна з найбільших компаній галузі в Україні. Вона видобуває воду, доводить до питної якості, доставляє її до тисяч промислових споживачів і більше двох третин населення Луганської області, виконує водовідведення та очищення каналізаційних стоків.
Розмістив: taras на 20/06/2011 (910 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Холера Миколаєву поки не загрожує
ГКП Николаевводоканал 3 червня в міськвиконкомі відбулася нарада щодо попередження кишково-інфекційних захворювань, у тому числі і холери. Проводив нараду заступник міського голови Роман Васюков. Кворум засідання склали представники міськСЕС, департаменту ЖКГ, міських управлінь - охорони здоров'я, з питань НС, торгівлі, ветеринарної медицини, а також - адміністрацій районів Миколаєва...
Розмістив: taras на 08/06/2011 (954 Прочитано)
(детальніше... | 5643 байтів ще | Усього: 0)Знайдено причину холери в Маріуполі
ГКП Николаевводоканал Попередні висновки санстанції засвідчили про те, що причиною холери в Маріуполі стали каналізаційні стоки. "Найімовірніше, стався несанкціонований викид нечистот каналізаційно-насосної станції № 8. Бруд потрапив до річки Кальміус, а згодом і до моря", - повідомляють експерти. За останню добу до лікарні нові хворі на холеру не потрапляли. Наразі шпиталізовані 14 людей. Медики зазначили, що їхній стан поліпшується. Іще кілька носіїв недуги - під наглядом лікарів. Санслужби по кілька разів на день перевіряють морську і річкову воду. Коли показники повернуться до норми, ніхто не знає. Відзначимо, що каналізація досі тече в річку. Тим часом місцева влада постановила: за купання в морі без дозволу - штраф - 200 грн. Раніше повідомлялось, що за даними епідемрозслідування, зараження хворих відбулося при обробці свіжовиловленої риби в місцях несанкціонованого скидання стічних вод у неканалізовані частини або при споживанні виготовлених з неї страв будинку в умовах порушень санітарно-гігієнічних вимог до технології приготування (РБК-Україна).
Розмістив: taras на 07/06/2011 (860 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Назустріч концепції розвитку ЖКГ
ГКП Николаевводоканал Створено робочу групу з розробки концепції реформування житлово-комунального господарства, яку очолив Перший віце-прем'єр -міністр-міністр економічного розвитку і торгівлі А.Клюєв. Відповідне рішення ухвалене на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України за участю Президента України В.Януковича 1 червня 2011 року. До складу групи увійшли керівники міністерств і відомств, голови обласних державних адміністрацій та міські голови.
Розмістив: taras на 03/06/2011 (883 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Чекати на сполучення водоканалів області
ГКП Николаевводоканал В Україні планується об'єднання енерго-і водопостачальних підприємств в одну систему - по 2 підприємства в області. Про це на брифінгу заявив перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі України А.Клюєв. «Поки з цього питання ще не прийнято остаточне рішення, але, я думаю, що найближчим часом, вже в тій робочій групі ми приймемо таке рішення, коли ми будемо створювати регіональні компанії з постачання тепла та регіональні компанії з постачання води», - зазначив Клюєв. Перший віце-прем'єр пояснив, що «сьогодні в Україні працює енергоринок і між підприємствами теплокомунпослуг проводяться розрахунки в рамках цього ринку». «Ми подібну ситуацію хочемо зробити і з комунальними послугами. Тобто з тими підприємствами, які постачають тепло і з тими підприємствами, які постачають воду. За нашою концепцією... буде в кожній області 2 компанії - одна буде поставляти тепло, і ми будемо об'єднувати всі теплопостачальні котельні та організації в цю компанію, і всі водоканали... якими вони є, теж будемо об'єднувати в одну компанію теж для того, щоб набагато простіше... було керувати самою системою. Мало того, ми будемо враховувати усереднені гігакалорії на одну регіональну компанію», - сказав Клюєв (РБК-Україна). На думку першого віце-прем'єра, створення такої системи спростить процес контролю і управління сферою житлово-комунального господарства.
Розмістив: taras на 03/06/2011 (896 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)З посади пішов міністр Тихонов
ГКП Николаевводоканал Влада запевняє, що Віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Тихонов пішов у відставку за персональної домовленості з Прем'єр-міністром України М.Азаровим. Про це заявив О.Єфремов. «Наскільки я знаю, домовленість між Прем'єром та Віктором Миколайовичем (Тихоновим) була особистою. Тому тут немає жодних сенсацій, а є домовленість, після якої Тихонов написав заяву. Тобто він не звільнений», - сказав Єфремов. Він заявив, що знає про кілька кандидатур на посаду Віце-прем'єра, однак не може повідомити прізвища, доки переговори тривають. Як відомо, напередодні Президент Віктор Янукович підписав указ про звільнення Тихонова ("Українська правда").
Розмістив: taras на 03/06/2011 (842 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.30 секунди