RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Прийнято бюджет Миколаєва на 2012 рік
ГКП Николаевводоканал На черговій сесії міської ради депутати прийняли бюджет Миколаєва на 2012 рік. Представляючи цей документ, заступник міського голови В.Бондаренко зазначила, що бюджетом передбачено фінансування всіх життєво важливих для міста потреб. Крім того, такі питання, як зарплата працівникам бюджетної сфери також закриті - в 2012 р. на це в повному обсязі передбачені відповідні кошти. Разом з тим, міський голова В.Чайка, підкреслив, що міський бюджет на прийдешній рік дуже обмежений, його обсягу не вистачає для вирішення багатьох важливих питань. За словами мера, обмеженість бюджету диктує прийняття крайніх заходів - скорочення штатної чисельності працівників міськвиконкому. Бюджетом передбачено фінансування тільки 850 штатних одиниць, а це означає, що доведеться скоротити 51 працівника міськвиконкому. Загалом, як розповіла В.Бондаренко, дохідна частина загального фонду головного фінансового документа Миколаєва затверджена на рівні 1 млрд. 365 млн. 867 тис. 493 грн. До дохідної частини бюджету по загальному фонду включені доходи, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів (закріплені доходи) в сумі 617,2 млн. грн., що на 98,8 млн. грн. або на 19% більше затвердженого обсягу 2011 року. А, крім того, доходи, які не враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів (власні доходи) в сумі 135,6 млн. грн., що на 3,2 млн. грн. або на 2,4% більше затвердженого обсягу 2011 року. Також до загального фонду увійшли субвенції з державного, обласного бюджетів та бюджету Жовтневого району в сумі 466,7 млн. грн., що на 122,6 млн. грн. або на 35,6% більше обсягів, затверджених у бюджеті 2011 року. Також дотація вирівнювання, додаткова дотація на вирівнювання фінансової забезпеченості та дотація на компенсацію втрат міського бюджету внаслідок надання державних пільг по земельному податку в сумі 146,3 млн. грн., що на 20,3 млн. грн. або на 25,5% більше обсягу 2011. Прибуткову частину бюджету по спецфонду затверджено в розмірі 97 млн. 31 тис. 29 грн., з них трансферти становлять 25 млн. 77,8 тис. грн. Обсяг видаткової частини міського бюджету на 2012 рік - 1 млрд. 460 млн. 387,5 тис. грн. Видатки загального фонду затверджені в обсязі 1 млрд. 276 млн. 32,2 тис. грн. та спеціального фонду - 184 млн. 355,3 тис. грн., у тому числі бюджет розвитку - 138 705,3 тис. грн. Що стосується освіти, то на неї планується спрямувати 403,4 млн. грн. Витрати на культуру затверджені в обсязі 56,9 млн. грн., на фізичну культуру і спорт планується виділити 27,2 млн. грн. За словами В.Бондаренко, незважаючи на обмеженість бюджету, він має соціальну спрямованість. Так, однією з основних «бюджетоємних» галузей є соціальний захист та соціальне забезпечення, яке планується профінансувати в обсязі 374 млн. 793,2 тис. грн.
Розмістив: taras на 28/12/2011 (1095 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Новини звідусіль: Очаківський водогін
ГКП Николаевводоканал Миколаївська облдержадміністрація запевняє, що до кінця року буде введений в експлуатацію після реконструкції Матросовський водогін. В результаті прокладки майже 17-ти кілометрів водопроводу від села Матросівка до м.Очаків, реконструкції 2-х і будівництва 2-х нових свердловин місто отримає питну воду, яку, як запевняють, подаватимуть цілодобово. Після того, як в місто «прийде» вода, потрібно буде замінити і міські водомережі (180км.). Замовником робіт з реконструкції водопроводу виступило УКБ ОДА. Фінансування - за рахунок субвенції з держбюджету, спрямоване на заходи щодо соціально-економічного розвитку регіонів. Підрядник - підприємство «ГенірБуд». Як повідомив директор підприємства І.Світлицький, за 4 місяці вже побудовано 2 нові свердловини на території Матросівка, а 2 існуючі свердловини пройшли очищення ультразвуком, в результаті чого їх продуктивність збільшилася на третину. До того ж, прокладені кілометри водопроводу, по яких вода з чотирьох свердловин надходить в резервуар в Очакові. Поруч зі старим резервуаром побудований новий, в якому буде постійна температура води. Сучасні технології гідроізоляції дозволяють це зробити. Словом, будемо чекати на такі гарні перспективи.
Розмістив: taras на 21/12/2011 (1060 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Волейболісти Водоканалу підтвердили статус кращих
ГКП Николаевводоканал Ось і закінчилися кубкові змагання в Миколаєві з волейболу серед любительських команд. За результатами фінальних ігор четверте місце посіла команда "Освіта", "бронза" - у гравців "Зорі", "срібло" - в команди "Миколаївводоканалу", а першими стали гравці збірної "Інтернат №5". Честь нашого підприємства відстоювали: директор В.Тельпіс (КМС), головний енергетик О.Абабілов (КМС), головний механік О.Зубов (КМС), а також першорозрядники: майстри С.Малиновський, О.Терлига, інженери Д.Тельпіс, Ю.Пацан, електрики Ю.Поліщук, В.Волинщиков, В.Постика. Вітаємо наших гравців із перемогою!
Розмістив: taras на 19/12/2011 (962 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)П'ять тарифів на воду: міф чи реальність 2012 року?
ГКП Николаевводоканал 2012 року Нацкомісія регулювання ринку компослуг (Держкомпослуг) може запропонувати нову систему тарифів на питне водопостачання, яка залежатиме від обсягів споживання за принципом «хто більше споживає – більше платить». А градація пропонується наступна. Зокрема, буде 5 категорій платників: 1. Ті, хто споживає до 2 кубометрів води на місяць (1,5 грн м куб.), і цей тариф пропонують зробити єдиним по країні; 2. Ті, хто споживає від 2 до 6 м. куб.; 3. 6-10; 4. Понад 10 «кубів» (тарифи поки не розрахували). До 5-ї категорії увійдуть ті, у кого немає лічильника. Остання категорія, ймовірно, платитиме більше за всіх – для них тарифи будуть на 5-10% вищі, ніж для 4-ї категорії. У Держкомпослуг пояснюють: нова система стимулюватиме економити воду і вести облік. В ідеалі, там хотіли б, щоб усі українці обзавелися лічильниками на воду, і не залишилося тих, хто платить за неї за нормами споживання. «Система градації тарифів на воду практикується в посушливих країнах, де вода в дефіциті. Приміром, в Ізраїлі. Однак у нас це недоцільно – і без цього спостерігається тенденція до економії води», - каже керівник Асоціації житлово-комунального господарства О.Семченко. Тим часом споживачі комунальних послуг в очікуванні: яким у такому разі все-таки стане для них 2012 рік? (за матеріалами http://jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 15/12/2011 (1025 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)"Миколаївводоканал" продовжує акцію "СТОП ФОСФАТИ!"
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося, директор підприємства В.С.Тельпіс від імені колективу висловив підтримку Всеукраїнській акції "СТОП ФОСФАТИ!", започаткованій колегами з "Київводоканалу". Наразі до цієї акції долучилося вже понад половини всіх водоканалів України, а в соцмережах- не менше 2 тисяч українців, які висловивли схильність до безпечної діяльності очисних споруд каналізації, ефективність роботи яких впливає на стан річок в Україні. Громадська приймальня "Київводоканалу" щодня отримує підписні листи та дзвінки від водоканалів, навчальних закладів, екологічних та громадських організацій. Люди телефонують, хочуть долучитися до ініціативи. Переважна більшість з них — люди середнього та пенсійного віку, які щиро переймаються проблемами екології нашої країни. Чимало з них діляться власним досвідом переходу на безфосфатні мийні засоби. Тож пропонуємо підтримати кожного цю акцію на сторінці акції у соціальній мережі фейсбук (http://www.facebook.com/vodokanal). Крім того, за телефоном прес-служби "Миколаївводоканалу": 58-25-71. Разом ми захистимо наше довкілля!
Розмістив: taras на 12/12/2011 (958 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Володарі срібного м'яча
ГКП Николаевводоканал В суботу, 10 грудня, в Будинку культури "УТОГ" відбулася першість міста з настільного тенісу серед працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. У цих престижних змаганнях, які відкрила голова профспілки працівників ЖКГ С.О.Начінова, взяли участь 12 команд, які представили трудові колективи області. У складній боротьбі перше місце посіли співробітники ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", третє - колеги з КП "Миколаївліфт". Почесне друге командне місце посіли наші колеги з МКП "Миколаївводоканал": майстер водомережі Корабельного району С.Малиновський (особисте - друге місце), а також майстер з ОСВ М.Іванов (особисте - сьоме місце). Бажаємо міцного здоров'я нашим спортсменам та подальших перемог!
Розмістив: taras на 12/12/2011 (887 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Вчитися берегти воду - наш пріоритет
ГКП Николаевводоканал Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства А.Близнюк. Він зазначив, що українці за добу витрачають 370 л води, а європейці – 100 л. Про це він сказав в ефірі «5 каналу». «Ми більше втрачаємо за рахунок того, що не рахуємо... Головна ідеологія, яку я як міністр маю донести до українців: рахуй, економ, плати». З огляду на це збереження природних ресурсів - пріоритет, який ми мусимо дотримуватися.
Розмістив: taras на 05/12/2011 (934 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Фінал стає ближчим
ГКП Николаевводоканал 30 листопада відбулася чергова гра збірної команди підприємства проти суперників у кубкових змаганнях м. Миколаєва з волейболу. Гравці з Аграрного університету програли команді "Водоканалу" із рахунком 0:3 (21:25, 28:30, 21:25). Наступна гра водокананальців відбудеться 12 грудня проти команди ЧСЗ. Сподіваємось на перемогу і на подальшу підтримку вболівальників.
Розмістив: taras на 01/12/2011 (875 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Наші волейболісти впевнено йдуть до фіналу
ГКП Николаевводоканал 24 листопада у спортивному залі Палацу спорту "Зоря" тривали кубкові ігри з волейболу серед любительських команд м. Миколаєва. Збірна команда Водоканалу з волейболу вміло здолала свого суперника - команду "Зорі", обігравши її з рахунком 3:1 (22:25, 25:19, 25:13, 25:22). Наразі - гра з іншим суперником у групі - командою ЧСЗ, яка відбудеться у понеділок, 28 листопада, о 18.30 в спортзалі Аграрного університету. Вболівальники, підтримайте нашу команду!
Розмістив: taras на 24/11/2011 (843 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Керівники ЖКГ зустрінуться з працівниками підприємства
ГКП Николаевводоканал 29 листопада о 14.00 на підприємстві відбудеться зустріч із начальником управління комунального господарства, заступником директора департаменту ЖКГ м. Миколаєва Юрієм Соломоновим. На зустріч запрошуються всі працівники, абоненти підприємства, які матимуть можливість поставити нагальні запитання, поцікавитися перспективами розвитку житлово-комунального господарства краю.
Розмістив: taras на 24/11/2011 (896 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.28 секунди