RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Війна за воду на ЮТЗ
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося, 28 травня стався витік води з-під одного з МАФів неподалік будинка по вул. Космонавтів, 40. Шляхом оперативного реагування працівники МКП «Миколаївводоканал» припинили водопостачання, внаслідок чого фактично виявилися без води мешканці цілого мікрорайону. Тим часом один із самозабудовників взявся за демонтаж свого магазинчика, використовуючи власний компресор. Цілком очевидно, що порив водопроводу міг виявитися і під залою ігрових автоматів, але його власник, незважаючи на таку ситуацію, на місці ведення помічений не був. Як повідомляє диспетчерська служба водогінної мережі підприємства, аварійна частина труби була замінена, а питне водопостачання поновлено ще вчора, 30 травня, близько 19.00. Перепрошуємо за незручності.
Розмістив: taras на 31/05/2011 (929 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Чи можна купатися на наших пляжах?
ГКП Николаевводоканал На сьогодні рівень кишкової палички в акваторії офіційних пляжів міста та області не перевищує норму, а значить купатися там можна. Про це повідомив головний державний санітарний лікар області В.Клочко. - Коли температура води стане вище 16 градусів, ми постійно моніторимо її стан - робимо забір води на спеціальних контрольних точках, - розповів В.Клочко. - Офіційно в нас в області дев'ять пляжів, з них шість морських і три річкових. Ми постійно контролюємо акваторію і структуру цих пляжів, якщо щось не відповідає вимогам - ми обов'язково їх закриваємо. Він звернув увагу на те, що санітарно-епідеміологічна служба контролює тільки офіційно зареєстровані пляжі. А тому місця «дикого» відпочинку потенційно можуть бути небезпечними для тих, хто там купається. - Коли рівеь кишкової палички перевищує допустимий рівень, ми забороняємо купання. Поки інцидентів таких немає, - запевнив головний санітарний лікар області. Як відомо, днями в Маріуполі Донецької області були госпіталізовані троє хворих холерою. Імовірно причиною захворювання людей стали риба і морська вода. У Миколаївській області ж випадків захворювання холерою на даний момент, за словами В.Клочко, не зафіксовано (НікВесті).
Розмістив: taras на 31/05/2011 (978 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Крим побореться за чисту питну воду
ГКП Николаевводоканал Власні ресурси Криму покривають потребу в питній воді лише на 30%, інша вода надходить по Північно-Кримському каналу. Втрати води колосальні, а її якість - недостатня. Враховуючи цю обставину, голова Ради міністрів Криму В.Джарти на нараді, присвяченій питанням забезпечення автономії якісною водою, доручив негайно розпочати розробку проекту будівництва сучасних комплексів по очищенню води на Південному березі Криму. Він підкреслив, що забезпечити всіх жителів півострова чистою і якісною водою - одне з найважливіших завдань. Пілотний проект буде передбачати будівництво очисних комплексів у Великій Ялті та Великій Алушті. «Необхідно буде вирішити безліч питань: де встановлювати комплекси, як доставляти воду до споживачів. Підключайте вчених, підприємства, які вже мають досвід такої діяльності, і починайте роботу», - рекомендував Джарти керівнику робочої групи. Брати участь у розробці проекту будуть, зокрема, співробітники корпорації «Науковий парк «Київська політехніка» та підприємства «Технології природи», яке вже побудувало в Україні сучасний завод з очищення води. «Ми включимо до проекту очищення води з артезіанських свердловин, з Північно-Кримського каналу і навіть морської води», - сказав представник компанії «Технології природи» В.Рисухін. Президент корпорації «Науковий парк «Київська політехніка» М.Згуровський, зі свого боку, повідомив, що у проекті буде передбачено будівництво невеликих комплексів з очищення води. «Немає потреби будувати гігантський завод, щоб потім вода забруднювалася під час доставки по водогонах», - сказав Згуровський. Він також зазначив, що в комплексах буде застосовуватися багаторівнева технологія очищення води від сторонніх домішок. Головним етапом стане очищення з використанням зворотного осмосу, коли вода під тиском пропускається через мембрани, що затримують усі сторонні домішки. "Саме зворотний осмос рекомендований Міністерством охорони здоров'я України як базова технологія очищення води", - зазначив президент корпорації.
Розмістив: taras на 31/05/2011 (951 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Третій день без води в епоху самозабудови
ГКП Николаевводоканал Мешканців мікрорайону на ПТЗ лихоманить: вони вимушені сидіти без води. Хто відповість за свавілля самозабудовників? (читайте далі)...
Розмістив: taras на 30/05/2011 (880 Прочитано)
(детальніше... | 3228 байтів ще | Усього: 0)Наразі зміни до "Питної води України" на 2006-2020 рр.?
ГКП Николаевводоканал У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, що передбачає внесення змін до загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006-2020 рр.". Програмою планується упорядкувати зони санітарної охорони джерел питного водопостачання на 2234 водозаборах; будівництво та реконструкцію 570 водозабірних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання; впровадити 23000 станцій (установок) доочищення питної води та пунктів її розливу; інвентаризацію 1292 каналізаційних очисних споруд; будівництво та реконструкцію 131 водопровідних та каналізаційних очисних споруд; розробити 1230 схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення; оснащення 356 лабораторій контролю якості води та очистки стічних вод сучасним контрольно-аналітичним обладнанням; розроблення 34 нормативно-правові акти у сфері питного водопостачання та водовідведення; розроблення, удосконалення та впровадження 18 науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок. Орієнтовний обсяг фінансування програми - 9 млрд 471,7 млн грн, з них за рахунок держбюджету - 3 млрд 4,3 млн грн, інших джерел - 6 млрд 467,4 млн грн.
Розмістив: taras на 19/05/2011 (930 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)«Чиновники в Україні, на жаль, такі, які вони є», - мер В.Чайка
ГКП Николаевводоканал - Модернізацію МКП «Миколаївводоканал» вже б закінчили, якби рік тому не відбулася зміна уряду. Про це заявив мер Миколаєва В.Чайка під час презентації «Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання та водовідведення в м. Миколаєві» європейським гостям. - Якби не було зміни уряду рік тому, ми б вже рік тому зробили велику роботу з ремонту, модернізації водоканалу, але чиновники в Україну, на жаль такі, якими вони є. І ви сьогодні на дебатах чули оцінку меру міста, про чиновників нашої держави, але ми намагаємося, - сказав мер.
Розмістив: taras на 16/05/2011 (919 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Миколаєву є, чим здивувати європейців
ГКП Николаевводоканал Очевидно, МКП "Миколаївводоканал" із його прагненням радикально змінити підходи в своїй роботі, надавати якісніші послуги на рівні інших підприємств галузі сьогодні - звичайне українське диво, про що, власне, і говорили 14 травня на презентації «Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання і водовідведення в м.Миколаєві », в якій взяли участь голова Представництва ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Т.Емануельссон, міський голова В.Чайка, директор МКП «Миколаївводоканал» В.Тельпіс, іноземні гості ...
Розмістив: taras на 16/05/2011 (828 Прочитано)
(детальніше... | 2889 байтів ще | Усього: 0)Мешканці багатоповерхівок сьогодні можуть бути без води
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося в місцевих ЗМІ, сьогодні з 8.00 до 17.00 колектив ПАТ "Миколаївобленерго" проводить відновлювальні роботи в центрі міста. Зважаючи на це насосна станція водопроводу №4 (р-н водонапірної башти) знеструмлена, а жителі верхніх поверхів багатоповерхівок можуть опинитися без води (або зі зниженим тиском води) за наступним периметром: від пр.Леніна до вул.Адміральської, від Сухого Фонтану до вул. М. Морської. Просимо поставитися до цих незручностей з розумінням.
Розмістив: taras на 11/05/2011 (891 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Поляки переймаються каналізацією... Харкова
ГКП Николаевводоканал КП "Харківкомуночиствод" у березні 2011 року підписало контракт з польським консорціумом на виготовлення насосного устаткування. Виготовлення устаткування відбувається в рамках реалізації проекту "Модернізація Головної каналізаційної насосної станції та 24-х каналізаційних насосних станцій м. Харкова із впровадженням енергозберігаючого насосного устаткування". Виготовлятися обладнання буде на шведському заводі "Флюгт". Вартість обладнання - 5,5 млн. дол. Завершення всіх робіт - І півріччя 2012 року. Планується, що після впровадження цього проекту економія електроенергії в рік складе 7,2 кВт/год, що дозволить заощадити більше 5 млн. грн на рік. Економія на експлуатаційних витратах складе 788 тисяч грн. на рік. Термін окупності проекту - 4,9 роки. Нагадаємо, до другої половини 2012 року в КП «Харківкомуночиствод» планують поміняти всі насосне обладнання на всіх 24 станціях і на головній насосній станції. Крім даної роботи за власне профільної діяльності підприємства, ХКОВ шукає способи заощадити і на своїх повсякденних витратах, пов'язаних із забезпеченням власної життєдіяльності. Наприклад, на одному з комплексів підприємства планують встановити геліобатареї - для забезпечення співробітників гарячою водою. Для менших витрат на опалення приміщень проводиться обробка стін виробничих та адміністративних будівель теплоізоляційної штукатуркою. Також для опалення планується встановити ще один тепловий насос, який гріє приміщення, отримуючи тепло від стічних вод. Одна така установка вже успішно працює (dozor.kharkov.ua).
Розмістив: taras на 04/05/2011 (915 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Як сплачують українці за комунальні послуги?
ГКП Николаевводоканал Населення України в першому кварталі 2011 р. сплатило за житлово-комунальні послуги 12 млрд 114 млн 169 тис. грн. Про це повідомляє Державна служба статистики України. Всього було нараховано до сплати 13 млрд 431 млн 384 тис. грн, рівень сплати склав 90,2%. Найвищий рівень оплати спостерігався у Закарпатській (103,2%), Львівській (101,4%) та Івано-Франківській (99,4%) областях, найменший - у Дніпропетровській області (79,6%), АР Крим (81,4%), Луганській (84,7%) та Донецькій (86,4%) областях. Рівень оплати населенням газопостачання у I кв. поточного року становить 90,4%, централізованого опалення і гарячого водопостачання - 84,8%, водопостачання і водовідведення - 99%, утримання будинків - 97,9%, вивезення побутових відходів - 99,7% (www.rbc.ua).
Розмістив: taras на 04/05/2011 (905 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди