RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:





Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний код



ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Запорізька обласна влада здешевить ціни на воду?
ГКП Николаевводоканал Серед усіх територій Запорізької області найвищі тарифи на воду встановлені для жителів смт. Михайлівка та смт. Веселе – 8,04 грн за куб. м та 7,96 грн за куб. м відповідно. Для порівняння тарифи КП «Облводоканал» для споживачів затверджені на рівні 5,6 грн за куб. м. За словами заступника голови ОДА Л.Мефьодової, для зниження рівня тарифів на послуги водозабезпечення та водовідведення в області проводиться передача до власності обласної територіальної громади об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства. На переконання керівництва КП «Облводоканал», це дозволить знизити тарифи на проблемних територіях до середньообласного рівня. Важливо, що при цьому населення отримуватиме якісну питну воду з р. Дніпро. «Наше завдання – створити таку систему водопостачання, яка б дозволила всім жителям отримувати якісну питну воду за помірними цінами, незалежно від розташування населених пунктів, де вони проживають», - пояснила Л.Мефьодова (http://jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 04/07/2011 (1059 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)



Держава знайшла гроші для установки приладів обліку для населення
ГКП Николаевводоканал Миколаївській області необхідно не менше 92,7 млн грн, щоб забезпечити населення регіону приладами обліку теплової енергії, газу, холодної і гарячої води. При цьому у вказану суму не входять витрати на роботи з установки самого устаткування, повідомив губернатор Миколаївщини М.П.Круглов 30 червня під час відеоконференції, присвяченій ситуації щодо забезпечення приладами обліку споживачів природного газу, електроенергії, холодної і гарячої води. "В принципі, для держави це невеликі гроші", - вказав М.П.Круглов. За його словами, зараз уряд поставив перед керівництвом області завдання «в короткі терміни проаналізувати ситуацію в Миколаївській області щодо наявності лічильників у всіх будинках». - Це спрямовано на впорядкування всіх, на підвищення відповідальності як енергозабезпечуючих організацій, так і самих споживачів. Це дасть нам можливість різко змінити ситуацію за якістю та кількістю наданих послуг, - зазначив губернатор. Він упевнений, що ті жителі області, хто користується приладами обліку, давно переконалися, що це дозволяє їм в два-три рази економити кошти сімейного бюджету. Губернатор, зокрема, пояснив, що лічильниками холодної води забезпечено тільки 798 будинків, тобто, 14% від загальної кількості. Так що потрібно встановити ще як мінімум 4 тис. 977 лічильників, для чого буде потрібно 35,3 млн грн. М.П.Круглов зазначив, що досить складною є ситуація щодо забезпечення населення регіону лічильниками на холодну воду. Якщо розглядати по містах області, в Миколаєві ними забезпечені 14% будинків, у Первомайську - 7%, у Вознесенську - 22%, в Южноукраїнську - 96%. А от в Очаківському районі з 120 будинків в жодному до цих пір не встановлені лічильники холодної води. У результаті, щоб виконати поставлене завдання уряду Миколаївщині необхідно в цілому 92,7 млн грн тільки на придбання обладнання. А от, скільки потрібно коштів для установки, прорахують відповідні структури, які цим найближчим часом і займуться.
Розмістив: taras на 04/07/2011 (1029 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)



"Донецькводоканал" з боржниками не грається
ГКП Николаевводоканал 5 липня КП «Донецькміськводоканал» проведе масштабний рейд по відключенню від систем водопостачання неплатників. Таке масштабне відключення неплатників водоканал проводить вперше, однак воно не буде останнім. «Це вимушена міра, на яку доводиться йти підприємству, щоб мати можливість і далі безперебійно забезпечувати місто водою. На жаль, численні попередження на боржників не діють. Метод «батога» на практиці робить сильніший ефект на недобросовісних городян, бо тільки так їм стає зрозуміло, що вода - це товар, за який потрібно платити», - заявив директор «Донецькміськводоканал» Ю.Перебийніс. За даними водоканалу, загальна заборгованість населення м. Донецьк перед водоканалом на сьогоднішній день складає 50 млн 949 тис. грн.
Розмістив: taras на 04/07/2011 (1291 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)



Харків узявся за виробництво біотуалетів
ГКП Николаевводоканал КСП «Харківміськліфт» почало виробляти стаціонарні туалети, які будуть встановлюватися в скверах і в дворах. Кабінки виготовляють з металевих відходів виробництва. «Ці кабінки, як і ліфти, виготовлені з так званого вогнетривкого металу, вкриті антивандальною порошковою фарбою. Тепер у нас виробництво стало практично безвідходним», - повідомив головний інженер підприємства І.Проуторов. За його словами, кабінки, на відміну від біотуалетів, приєднуються до каналізації. Такі туалети вже можна побачити в багатьох куточках міста. До речі, зароблені на використанні таких туалетів гроші «Харківміськліфт» планує використати для проведення капремонту сорока ліфтів.
Розмістив: taras на 04/07/2011 (1023 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)



Як мер Ужгорода водоканал захищає
ГКП Николаевводоканал Мер Ужгорода В.Погорєлов обіцяє встановити плату за оренду землі під лініями електропередач «Закарпаттяобленерго», якщо підприємство відімкне від електропостачання місцевий водоканал. Нагадаємо, що обласний центр знову отримав від «Закарпаттяобленерго» погрозу - відімкнути від живлення міський водоканал, що призведе до відключення водопостачання в Ужгороді. «Ми подали до суду на «Закарпаттяобленерго», зараз чекаємо висновку. Згідно із Законом України «Про питну воду» жодна організація не має права відключати населення від водопостачання. Якщо є претензії – можуть відключати хіба адміністративні будівлі. Як можна спричинити відключення міста від водопостачання за борги, коли без нашого погодження піднімають тарифи на електроенергію, ціна якої є суттєвою складовою тарифу на воду?». За його словами, тарифи на водопостачання у місті не підвищуються, оскільки людям бракує грошей, а енергетики постійно піднімають тарифи. «Піднімають настільки, що, якщо встигати за їхніми темпами, нам слід вдвічі підвищити тариф на воду. Підприємство просто не встигає за зростанням тарифу на енергоресурси, не встигає за підняттям цін на паливно-мастильні матеріали, на хімічні реагенти, за ростом заробітної плати тощо і відтак – через різницю в тарифах - працює збитково», - пояснив В.Погорєлов. Він запевнив, що воду ужгородцям не відключать. «Якщо ж відключатимуть живлення водоканалу – ми будемо боротися. До прикладу, можемо й встановити плату за оренду землі під лініями електропередач (адже ці землі не можна використовувати в інший спосіб), над кабелями. І, думаю, обленерго в цьому не виграє, а програє», - попередив мер Ужгорода. Нині борг КП «Ужгородський водоканал» перед «Закарпаттяобленерго» становить понад 14 млн грн. Споживачі боргують водоканалу близько 16 млн грн. Сума невідшкодованої різниці від підняття державою різних складових в тарифах сягає 17 млн грн. (http://zaxid.net).
Розмістив: taras на 23/06/2011 (1452 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)



Розбудова підприємства: як це було 80 років тому
ГКП Николаевводоканал Революції революціями, але стан водопостачання в Миколаєві на початку 1930-х рр. був катастрофічним. Місто потерпало без води та каналізації. Зростала кількість захворювань. Громадськість била на сполох. Парторгани ховали голову в пісок. Статті в газетах із заголовком “Водогін гине!” стали звичайною справою. Уявімо, що число абонентів протягом 1930-1932 рр. зменшилось з 3083 до 545 чол. А, починаючи з 1931 р., міський водопровід зняли з планового фінансування...
Розмістив: taras на 23/06/2011 (975 Прочитано)
(детальніше... | 4106 байтів ще | Усього: 0)



Аварія на водогоні буде ліквідована вчасно (оновлено)
ГКП Николаевводоканал 21 червня близько 19.40 на диспетчерський пункт підприємства надійшло повідомлення про зниження тиску води в магістралях. Як встановили фахівці відділу водопровідної мережі, стався витік на водогоні Д=500 мм на глибині близько 3 м на перехресті пр.Леніна та вул.Дзержинського. Після перекриття аварійної ділянки в 20.30 була відсутня вода у мешканців будинку по пр.Леніна, 177, а знижений тиск помічали на хлібозаводі, в пологовому будинку, Управлінні МНС в Миколаївській області. В інших будинках та установах водопостачання стабільне. На місці аварії працювали дві бригади водовідників. Усунення аварійної ділянки магістралі і відновлення водопостачання сталося 22 червня о 20.20. Смачної вам води!
Розмістив: taras на 22/06/2011 (940 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)



На Луганщині - пілотний проект з водопостачання
ГКП Николаевводоканал На Луганщині реалізується пілотний проект з водопостачання, від реалізації якого очікується поліпшення якості води, що поставляється, для 1,2 млн. осіб. При цьому очікується зниження енергоспоживання на 15% або 20,0 млн. грн/рік. Також обсяг втрати води повинен бути знижений на 20% або на 15,0 млн. грн/рік. Як відомо, в Луганській області водопостачання є одним із найбільш складних продуктів комунального господарства. В умовах посушливого клімату та дефіциту природних джерел води, водопровідна вода стала на Луганщині стратегічним ресурсом. «Луганськвода» - одна з найбільших компаній галузі в Україні. Вона видобуває воду, доводить до питної якості, доставляє її до тисяч промислових споживачів і більше двох третин населення Луганської області, виконує водовідведення та очищення каналізаційних стоків.
Розмістив: taras на 20/06/2011 (1018 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)



Холера Миколаєву поки не загрожує
ГКП Николаевводоканал 3 червня в міськвиконкомі відбулася нарада щодо попередження кишково-інфекційних захворювань, у тому числі і холери. Проводив нараду заступник міського голови Роман Васюков. Кворум засідання склали представники міськСЕС, департаменту ЖКГ, міських управлінь - охорони здоров'я, з питань НС, торгівлі, ветеринарної медицини, а також - адміністрацій районів Миколаєва...
Розмістив: taras на 08/06/2011 (1081 Прочитано)
(детальніше... | 5643 байтів ще | Усього: 0)



Знайдено причину холери в Маріуполі
ГКП Николаевводоканал Попередні висновки санстанції засвідчили про те, що причиною холери в Маріуполі стали каналізаційні стоки. "Найімовірніше, стався несанкціонований викид нечистот каналізаційно-насосної станції № 8. Бруд потрапив до річки Кальміус, а згодом і до моря", - повідомляють експерти. За останню добу до лікарні нові хворі на холеру не потрапляли. Наразі шпиталізовані 14 людей. Медики зазначили, що їхній стан поліпшується. Іще кілька носіїв недуги - під наглядом лікарів. Санслужби по кілька разів на день перевіряють морську і річкову воду. Коли показники повернуться до норми, ніхто не знає. Відзначимо, що каналізація досі тече в річку. Тим часом місцева влада постановила: за купання в морі без дозволу - штраф - 200 грн. Раніше повідомлялось, що за даними епідемрозслідування, зараження хворих відбулося при обробці свіжовиловленої риби в місцях несанкціонованого скидання стічних вод у неканалізовані частини або при споживанні виготовлених з неї страв будинку в умовах порушень санітарно-гігієнічних вимог до технології приготування (РБК-Україна).
Розмістив: taras на 07/06/2011 (981 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)



[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди