RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Наразі зміни до "Питної води України" на 2006-2020 рр.?
ГКП Николаевводоканал У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, що передбачає внесення змін до загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006-2020 рр.". Програмою планується упорядкувати зони санітарної охорони джерел питного водопостачання на 2234 водозаборах; будівництво та реконструкцію 570 водозабірних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання; впровадити 23000 станцій (установок) доочищення питної води та пунктів її розливу; інвентаризацію 1292 каналізаційних очисних споруд; будівництво та реконструкцію 131 водопровідних та каналізаційних очисних споруд; розробити 1230 схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення; оснащення 356 лабораторій контролю якості води та очистки стічних вод сучасним контрольно-аналітичним обладнанням; розроблення 34 нормативно-правові акти у сфері питного водопостачання та водовідведення; розроблення, удосконалення та впровадження 18 науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок. Орієнтовний обсяг фінансування програми - 9 млрд 471,7 млн грн, з них за рахунок держбюджету - 3 млрд 4,3 млн грн, інших джерел - 6 млрд 467,4 млн грн.
Розмістив: taras на 19/05/2011 (999 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)«Чиновники в Україні, на жаль, такі, які вони є», - мер В.Чайка
ГКП Николаевводоканал - Модернізацію МКП «Миколаївводоканал» вже б закінчили, якби рік тому не відбулася зміна уряду. Про це заявив мер Миколаєва В.Чайка під час презентації «Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання та водовідведення в м. Миколаєві» європейським гостям. - Якби не було зміни уряду рік тому, ми б вже рік тому зробили велику роботу з ремонту, модернізації водоканалу, але чиновники в Україну, на жаль такі, якими вони є. І ви сьогодні на дебатах чули оцінку меру міста, про чиновників нашої держави, але ми намагаємося, - сказав мер.
Розмістив: taras на 16/05/2011 (961 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Миколаєву є, чим здивувати європейців
ГКП Николаевводоканал Очевидно, МКП "Миколаївводоканал" із його прагненням радикально змінити підходи в своїй роботі, надавати якісніші послуги на рівні інших підприємств галузі сьогодні - звичайне українське диво, про що, власне, і говорили 14 травня на презентації «Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання і водовідведення в м.Миколаєві », в якій взяли участь голова Представництва ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Т.Емануельссон, міський голова В.Чайка, директор МКП «Миколаївводоканал» В.Тельпіс, іноземні гості ...
Розмістив: taras на 16/05/2011 (870 Прочитано)
(детальніше... | 2889 байтів ще | Усього: 0)Мешканці багатоповерхівок сьогодні можуть бути без води
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося в місцевих ЗМІ, сьогодні з 8.00 до 17.00 колектив ПАТ "Миколаївобленерго" проводить відновлювальні роботи в центрі міста. Зважаючи на це насосна станція водопроводу №4 (р-н водонапірної башти) знеструмлена, а жителі верхніх поверхів багатоповерхівок можуть опинитися без води (або зі зниженим тиском води) за наступним периметром: від пр.Леніна до вул.Адміральської, від Сухого Фонтану до вул. М. Морської. Просимо поставитися до цих незручностей з розумінням.
Розмістив: taras на 11/05/2011 (947 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Поляки переймаються каналізацією... Харкова
ГКП Николаевводоканал КП "Харківкомуночиствод" у березні 2011 року підписало контракт з польським консорціумом на виготовлення насосного устаткування. Виготовлення устаткування відбувається в рамках реалізації проекту "Модернізація Головної каналізаційної насосної станції та 24-х каналізаційних насосних станцій м. Харкова із впровадженням енергозберігаючого насосного устаткування". Виготовлятися обладнання буде на шведському заводі "Флюгт". Вартість обладнання - 5,5 млн. дол. Завершення всіх робіт - І півріччя 2012 року. Планується, що після впровадження цього проекту економія електроенергії в рік складе 7,2 кВт/год, що дозволить заощадити більше 5 млн. грн на рік. Економія на експлуатаційних витратах складе 788 тисяч грн. на рік. Термін окупності проекту - 4,9 роки. Нагадаємо, до другої половини 2012 року в КП «Харківкомуночиствод» планують поміняти всі насосне обладнання на всіх 24 станціях і на головній насосній станції. Крім даної роботи за власне профільної діяльності підприємства, ХКОВ шукає способи заощадити і на своїх повсякденних витратах, пов'язаних із забезпеченням власної життєдіяльності. Наприклад, на одному з комплексів підприємства планують встановити геліобатареї - для забезпечення співробітників гарячою водою. Для менших витрат на опалення приміщень проводиться обробка стін виробничих та адміністративних будівель теплоізоляційної штукатуркою. Також для опалення планується встановити ще один тепловий насос, який гріє приміщення, отримуючи тепло від стічних вод. Одна така установка вже успішно працює (dozor.kharkov.ua).
Розмістив: taras на 04/05/2011 (967 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Як сплачують українці за комунальні послуги?
ГКП Николаевводоканал Населення України в першому кварталі 2011 р. сплатило за житлово-комунальні послуги 12 млрд 114 млн 169 тис. грн. Про це повідомляє Державна служба статистики України. Всього було нараховано до сплати 13 млрд 431 млн 384 тис. грн, рівень сплати склав 90,2%. Найвищий рівень оплати спостерігався у Закарпатській (103,2%), Львівській (101,4%) та Івано-Франківській (99,4%) областях, найменший - у Дніпропетровській області (79,6%), АР Крим (81,4%), Луганській (84,7%) та Донецькій (86,4%) областях. Рівень оплати населенням газопостачання у I кв. поточного року становить 90,4%, централізованого опалення і гарячого водопостачання - 84,8%, водопостачання і водовідведення - 99%, утримання будинків - 97,9%, вивезення побутових відходів - 99,7% (www.rbc.ua).
Розмістив: taras на 04/05/2011 (959 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Плутанина у приналежності мереж
ГКП Николаевводоканал Дуже часто жителі м. Миколаєва пишуть на адресу адміністрації підприємства з приводу відкритих кришок люків з вимогою їх своєчасно накривати. Про крадіжках такого обладнання ми писали неодноразово, доводячи до відома не тільки громади, але і правоохоронних органів. Одне з останніх звернень громадян стосувалося двох відкритих люків на перехресті вул.Скороходова та М.Морської, куди, як кажуть, очевидний ризик потрапити не лише тваринам, але й людям, особливо в пізній час. Повідомляємо, що магістралі за вказаною вище адресою відносяться до зливової каналізації і не перебувають на балансі МКП "Миколаївводоканал".
Розмістив: taras на 15/04/2011 (880 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Про нещасний випадок по пр. Миру - офіційно
ГКП Николаевводоканал Як стало відомо, 13 квітня близько 7:45 по пр.Миру, 25-А, в колодязь впала 8-річна дитина, яку бійці відділення СДПЧ № 2 з охорони Ленінського району підняли на поверхню з використанням висувної пожежної драбини та передали бригаді швидкої медичної допомоги. З цього приводу місце події обстежили фахівці відділу каналізаційної мережі. Тому повідомляємо, що цей колодязь відноситься до зливової каналізації і не перебуває на балансі нашого підприємства. А той факт, що місце події накрите кришкою з логотипом МКП "Миколаївводоканал", говорить про очевидний факт крадіжки цієї кришки з мереж нашого підприємства.
Розмістив: taras на 15/04/2011 (875 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Поточні роботи на водогоні - у строк і якісно
ГКП Николаевводоканал З 13 квітня на магістральному водогоні Д=1000 мм по вул.Чигрина проводяться в безперервному режимі позапланові аварійно-відновлювальні роботи по заміні муфти. Роботи ускладнені глибиною залягання обладнання (близько 6 м), а також мокрим грунтом, який постійно обсипається. Ускладнено і транспортний рух по цій вулиці. У ліквідації аварії беруть участь кілька бригад водовідників, в їх розпорядженні - вся необхідна спецтехніка. Відзначимо, що перекриття водопостачання в цьому мікрорайоні не очікується. Плановане закінчення робіт - 15 квітня. Просимо миколаївців поставитися з розумінням до незначних незручностей.
Розмістив: taras на 14/04/2011 (890 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)"Миколаївводоканал" відновлює історію краю
ГКП Николаевводоканал Готуючись до участі в загальнодержавному суботнику, який відбудеться 16 квітня, колектив МКП «Миколаївводоканал» намітив ряд істотних заходів, які, крім усього іншого, дозволять по-іншому поглянути не тільки на минуле нашого міста, але і його культурну привабливість в недалекому майбутньому. Зокрема, директор підприємства В.С.Тельпіс ініціював реконструкцію місць поховань видатних миколаївців, які стояли біля витоків розвитку водопостачання краю, зокрема, легендарних градоначальників, депутатів Міської думи, керівників водопровідно-каналізаційного господарства...
Розмістив: taras на 14/04/2011 (1078 Прочитано)
(детальніше... | 1905 байтів ще | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.28 секунди