RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Назустріч концепції розвитку ЖКГ
ГКП Николаевводоканал Створено робочу групу з розробки концепції реформування житлово-комунального господарства, яку очолив Перший віце-прем'єр -міністр-міністр економічного розвитку і торгівлі А.Клюєв. Відповідне рішення ухвалене на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України за участю Президента України В.Януковича 1 червня 2011 року. До складу групи увійшли керівники міністерств і відомств, голови обласних державних адміністрацій та міські голови.
Розмістив: taras на 03/06/2011 (1024 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Чекати на сполучення водоканалів області
ГКП Николаевводоканал В Україні планується об'єднання енерго-і водопостачальних підприємств в одну систему - по 2 підприємства в області. Про це на брифінгу заявив перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі України А.Клюєв. «Поки з цього питання ще не прийнято остаточне рішення, але, я думаю, що найближчим часом, вже в тій робочій групі ми приймемо таке рішення, коли ми будемо створювати регіональні компанії з постачання тепла та регіональні компанії з постачання води», - зазначив Клюєв. Перший віце-прем'єр пояснив, що «сьогодні в Україні працює енергоринок і між підприємствами теплокомунпослуг проводяться розрахунки в рамках цього ринку». «Ми подібну ситуацію хочемо зробити і з комунальними послугами. Тобто з тими підприємствами, які постачають тепло і з тими підприємствами, які постачають воду. За нашою концепцією... буде в кожній області 2 компанії - одна буде поставляти тепло, і ми будемо об'єднувати всі теплопостачальні котельні та організації в цю компанію, і всі водоканали... якими вони є, теж будемо об'єднувати в одну компанію теж для того, щоб набагато простіше... було керувати самою системою. Мало того, ми будемо враховувати усереднені гігакалорії на одну регіональну компанію», - сказав Клюєв (РБК-Україна). На думку першого віце-прем'єра, створення такої системи спростить процес контролю і управління сферою житлово-комунального господарства.
Розмістив: taras на 03/06/2011 (1047 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)З посади пішов міністр Тихонов
ГКП Николаевводоканал Влада запевняє, що Віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Тихонов пішов у відставку за персональної домовленості з Прем'єр-міністром України М.Азаровим. Про це заявив О.Єфремов. «Наскільки я знаю, домовленість між Прем'єром та Віктором Миколайовичем (Тихоновим) була особистою. Тому тут немає жодних сенсацій, а є домовленість, після якої Тихонов написав заяву. Тобто він не звільнений», - сказав Єфремов. Він заявив, що знає про кілька кандидатур на посаду Віце-прем'єра, однак не може повідомити прізвища, доки переговори тривають. Як відомо, напередодні Президент Віктор Янукович підписав указ про звільнення Тихонова ("Українська правда").
Розмістив: taras на 03/06/2011 (1010 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Боротьба за воду на ЮТЗ.
ГКП Николаевводоканал Як вже повідомлялося, вчора ввечері співробітникам водопровідної мережі підприємства вдалося відновити питне водопостачання в мкр ЮТЗ шляхом усунення витоку під колишньою будівлею магазина дешевих товарів. Не встигло зрадіти населення, як знову наскочила чергове пригода: щойно відновився витік, причому тепер вже під залою ігрових автоматів (біля будинку по вул. Космонавтів, 60), адміністрація якого так і не була помічена на місці недавніх подій. Адміністрація підприємства стурбована тим, що відбувається, тому робить все можливе для стабілізації ситуації з питним водопостачанням. Тим часом з-під грального залу б'ється вода, а адміністрація Ленінського району намагається оптимально вирішити ситуацію, що склалася. P.S. На щастя, ситуація виправлена, і вода у городян є. Тільки роботи так і велися під залом із людьми, які ніяк не хотіли відірватися від автоматів.
Розмістив: taras на 31/05/2011 (938 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Війна за воду на ЮТЗ
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося, 28 травня стався витік води з-під одного з МАФів неподалік будинка по вул. Космонавтів, 40. Шляхом оперативного реагування працівники МКП «Миколаївводоканал» припинили водопостачання, внаслідок чого фактично виявилися без води мешканці цілого мікрорайону. Тим часом один із самозабудовників взявся за демонтаж свого магазинчика, використовуючи власний компресор. Цілком очевидно, що порив водопроводу міг виявитися і під залою ігрових автоматів, але його власник, незважаючи на таку ситуацію, на місці ведення помічений не був. Як повідомляє диспетчерська служба водогінної мережі підприємства, аварійна частина труби була замінена, а питне водопостачання поновлено ще вчора, 30 травня, близько 19.00. Перепрошуємо за незручності.
Розмістив: taras на 31/05/2011 (1052 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Чи можна купатися на наших пляжах?
ГКП Николаевводоканал На сьогодні рівень кишкової палички в акваторії офіційних пляжів міста та області не перевищує норму, а значить купатися там можна. Про це повідомив головний державний санітарний лікар області В.Клочко. - Коли температура води стане вище 16 градусів, ми постійно моніторимо її стан - робимо забір води на спеціальних контрольних точках, - розповів В.Клочко. - Офіційно в нас в області дев'ять пляжів, з них шість морських і три річкових. Ми постійно контролюємо акваторію і структуру цих пляжів, якщо щось не відповідає вимогам - ми обов'язково їх закриваємо. Він звернув увагу на те, що санітарно-епідеміологічна служба контролює тільки офіційно зареєстровані пляжі. А тому місця «дикого» відпочинку потенційно можуть бути небезпечними для тих, хто там купається. - Коли рівеь кишкової палички перевищує допустимий рівень, ми забороняємо купання. Поки інцидентів таких немає, - запевнив головний санітарний лікар області. Як відомо, днями в Маріуполі Донецької області були госпіталізовані троє хворих холерою. Імовірно причиною захворювання людей стали риба і морська вода. У Миколаївській області ж випадків захворювання холерою на даний момент, за словами В.Клочко, не зафіксовано (НікВесті).
Розмістив: taras на 31/05/2011 (1097 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Крим побореться за чисту питну воду
ГКП Николаевводоканал Власні ресурси Криму покривають потребу в питній воді лише на 30%, інша вода надходить по Північно-Кримському каналу. Втрати води колосальні, а її якість - недостатня. Враховуючи цю обставину, голова Ради міністрів Криму В.Джарти на нараді, присвяченій питанням забезпечення автономії якісною водою, доручив негайно розпочати розробку проекту будівництва сучасних комплексів по очищенню води на Південному березі Криму. Він підкреслив, що забезпечити всіх жителів півострова чистою і якісною водою - одне з найважливіших завдань. Пілотний проект буде передбачати будівництво очисних комплексів у Великій Ялті та Великій Алушті. «Необхідно буде вирішити безліч питань: де встановлювати комплекси, як доставляти воду до споживачів. Підключайте вчених, підприємства, які вже мають досвід такої діяльності, і починайте роботу», - рекомендував Джарти керівнику робочої групи. Брати участь у розробці проекту будуть, зокрема, співробітники корпорації «Науковий парк «Київська політехніка» та підприємства «Технології природи», яке вже побудувало в Україні сучасний завод з очищення води. «Ми включимо до проекту очищення води з артезіанських свердловин, з Північно-Кримського каналу і навіть морської води», - сказав представник компанії «Технології природи» В.Рисухін. Президент корпорації «Науковий парк «Київська політехніка» М.Згуровський, зі свого боку, повідомив, що у проекті буде передбачено будівництво невеликих комплексів з очищення води. «Немає потреби будувати гігантський завод, щоб потім вода забруднювалася під час доставки по водогонах», - сказав Згуровський. Він також зазначив, що в комплексах буде застосовуватися багаторівнева технологія очищення води від сторонніх домішок. Головним етапом стане очищення з використанням зворотного осмосу, коли вода під тиском пропускається через мембрани, що затримують усі сторонні домішки. "Саме зворотний осмос рекомендований Міністерством охорони здоров'я України як базова технологія очищення води", - зазначив президент корпорації.
Розмістив: taras на 31/05/2011 (1099 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Третій день без води в епоху самозабудови
ГКП Николаевводоканал Мешканців мікрорайону на ПТЗ лихоманить: вони вимушені сидіти без води. Хто відповість за свавілля самозабудовників? (читайте далі)...
Розмістив: taras на 30/05/2011 (1012 Прочитано)
(детальніше... | 3228 байтів ще | Усього: 0)Наразі зміни до "Питної води України" на 2006-2020 рр.?
ГКП Николаевводоканал У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, що передбачає внесення змін до загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006-2020 рр.". Програмою планується упорядкувати зони санітарної охорони джерел питного водопостачання на 2234 водозаборах; будівництво та реконструкцію 570 водозабірних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання; впровадити 23000 станцій (установок) доочищення питної води та пунктів її розливу; інвентаризацію 1292 каналізаційних очисних споруд; будівництво та реконструкцію 131 водопровідних та каналізаційних очисних споруд; розробити 1230 схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення; оснащення 356 лабораторій контролю якості води та очистки стічних вод сучасним контрольно-аналітичним обладнанням; розроблення 34 нормативно-правові акти у сфері питного водопостачання та водовідведення; розроблення, удосконалення та впровадження 18 науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок. Орієнтовний обсяг фінансування програми - 9 млрд 471,7 млн грн, з них за рахунок держбюджету - 3 млрд 4,3 млн грн, інших джерел - 6 млрд 467,4 млн грн.
Розмістив: taras на 19/05/2011 (1060 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)«Чиновники в Україні, на жаль, такі, які вони є», - мер В.Чайка
ГКП Николаевводоканал - Модернізацію МКП «Миколаївводоканал» вже б закінчили, якби рік тому не відбулася зміна уряду. Про це заявив мер Миколаєва В.Чайка під час презентації «Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання та водовідведення в м. Миколаєві» європейським гостям. - Якби не було зміни уряду рік тому, ми б вже рік тому зробили велику роботу з ремонту, модернізації водоканалу, але чиновники в Україну, на жаль такі, якими вони є. І ви сьогодні на дебатах чули оцінку меру міста, про чиновників нашої держави, але ми намагаємося, - сказав мер.
Розмістив: taras на 16/05/2011 (1006 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди