RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Криза по-кіровоградськи
ГКП Николаевводоканал На Кіровоградщині з понад 300 діючих очисних каналізаційних споруд 65 (п’ята частина) не відповідають елементарним санітарно-гігієнічним нормам. Про це на засіданні обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки повідомив головний державний санітарний лікар області Ф.Чорний. За його словами, більшість споруд збудовані понад 30 років тому і, фактично, знаходяться в аварійному стані. Ці об’єкти необхідно терміново реконструювати, адже вони неефективно очищають стічні води. Незадовільна ситуація зі скиданням очисних вод зафіксована на 17 об’єктах. У райцентрі Новомиргород з 1994 року очистка стічних вод взагалі не проводиться, скидання відбувається безпосередньо у водойми. Ф.Чорний зазначив, що у зв’язку з такою ситуацією в області щороку зменшується кількість дозволених для користування громадських пляжів. «Якщо у 2005 році пляжів, придатних для відпочинку, за санітарними показниками води було 25, то у минулому році - 16», - сказав головний санлікар. За інформацією начальника Держуправління охорони навколишнього природного середовища в області М.Власенка, у 2009 році об’єми скидання недостатньо очищених стічних вод в області виросли на 30%, торік цей показник вдалось зменшити на 20%. «Найбільшим порушником у даному питанні є Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство, яким торік скинуто 16,5 млн. кубометрів недостатньої очищених стічних вод, також Інгульська та Смолінська шахти з видобутку уранової руди. За словами заступника начальника Головуправління ЖКГ ОДА М.Вещеєва, за попередніми розрахунками, на реконструкцію каналізаційних споруд в області необхідно близько 88 млн. грн. (jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 11/04/2011 (900 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Що чекає на Первомайський водоканал?
ГКП Николаевводоканал Жителі Первомайська обурені очікуваним подорожчанням тарифу на воду. У КП «Первомайський водоканал» пояснюють, що це підвищення як мінімум на 20-30% неминуче, адже його складають заробітна плата, електроенергія, податки, пально-мастильні матеріали, банківські послуги, які постійно підвищуються. Про це заявив начальник підприємства С.Шурко. Також відомо, що на останній сесії міськради водоканал віднесений до списку об'єктів, які в перспективі можуть бути передані в концесію. За словами міського голови Первомайська Л.Дромашко, нинішній стан підприємства - плачевний, змінити ситуацію за рахунок місцевого бюджету практично нереально. Одним з основних факторів, який погіршує стан підприємства, - зношеність системи водопостачання, коефіцієнт якої збільшується з кожним роком, а темпи заміни трубопроводів - надто низькі, щоб не допустити її старіння. - Для того, щоб нам триматися на рівні втрат хоча б в 30% при існуючих нині 48%, нам протягом 10 років потрібно кожен рік міняти не менше 20 км труб. А це дуже солідні гроші, - зазначив С. Шурко. Нагадаємо, що потужність очисних споруд каналізації - 30 тис. куб. м. стоків, хоча сьогодні послугами централізованого водовідведення користується не більше 35% населення. Стоки очищаються на 70%. Проведена в 2009 році експертна оцінка очисних споруд встановила, що 90% свого ресурсу вони вже відпрацювали. Зазначимо, на сьогодні тариф на воду у Первомайську становить 4,27 грн, а на водовідведення - 5,20 грн. (Nikvesti.com).
Розмістив: taras на 09/04/2011 (1420 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)З Благовіщенням Вас, миколаївці!
ГКП Николаевводоканал Благовіщення — велике християнське свято, що за церковним календарем відзначається того дня, коли архангел Гавриїл провістив діві Марії, що вона непорочно зачне від Cвятого Духа і народить Сина Божого — Ісуса. Щиросердно вітаємо з цим святом миколаївців і бажаємо добра, успіхів, терпіння, родинного затишку, міцного здоров'я! Щасти Вам!
Розмістив: taras на 07/04/2011 (941 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Заява про наміри
ГКП Николаевводоканал Проектними рішеннями планується проведення реконструкції і ремонту існуючого самопливного колектора господарсько-побутової каналізації в Центральному районі м. Миколаєва по вул. М.Морській. Траса каналізаційного колектора починається на перехресті вул. В.Морська - вул. М.Морська до вул. Чкалова, далі від вул.Чкалова до вул.Громадянська. Загальна протяжність колектора 1,1 км. Вплив, у процесі виконання будівельних робіт на об'єкти навколишнього середовища будуть допустимим. Проектними рішеннями передбачено застосування сучасних технологій і матеріалів. Залишковий вплив на навколишнє середовище прогнозується в межах, встановлених вимогами чинного природоохоронного законодавства. Ознайомитися з проектною документацією можна за адресою підприємства. Додаткові відомості - за тел.: 58-70-96, 24-30-87.
Розмістив: taras на 06/04/2011 (1171 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)МКР Північний буде без води до вечора
ГКП Николаевводоканал У зв'язку з нічної аварією на магістральному водогоні в р-ні вул. Софіївської сьогодні, 5 квітня, тимчасово припинено водопостачання в р-ні мкр. Північний (від вул. Арх. Старова до Пр. Героїв Сталінграду, 18). На місці проводяться аварійно-відновлювальні роботи силами декількох бригад водовідників підприємства. Задіяна необхідна спецтехніка. Орієнтовне відновлення водопостачання в зазначеному районі - 17.00. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 05/04/2011 (906 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Секретар міськради Коренюгін: нам потрібні і ліфти, і каналізація
ГКП Николаевводоканал В Миколаєві необхідно ремонтувати і каналізаційні мережі, і ліфти, і дахи, при цьому не можна віддавати перевагу чомусь одному, - повідомив секретар міськради В. Коренюгін. Якщо сьогодні після 25 років роботи ліфтів підійшов термін їх капітального ремонту, капітального обслуговування і переатестації, то, як можна сказати, давайте зупинимо 3 тисячі ліфтів у місті. Треба працювати і з ремонту каналізації, і по ремонту ліфтів та дахів. Просто треба чітко сполучати свої бажання з можливостями. Якщо ми сьогодні вирішимо питання з кредитом для Водоканалу, досить активно протягом трьох-чотирьох років буде вестися робота по ремонту каналізаційної системи в Миколаєві і по будівництву дюкера у Варварівці. Це буде наша вагома перемога, - підсумував В. Коренюгін (nikvesti.com).
Розмістив: taras на 05/04/2011 (938 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Інвестиції для української питної води
ГКП Николаевводоканал Україна домовилася з Глобальним екологічним фондом про нові інвестиції в охорону довкілля. Ця незалежна міжнародна екологічна організація обіцяє надати Україні близько 40 млн. дол. на проекти, які, серед іншого, стосуватимуться утилізації отруйних речовин, енергозбереження та водопостачання. Втім незалежні екологи побоюються, що кошти можуть бути використані неефективно (www.radiosvoboda.org).
Розмістив: taras на 05/04/2011 (866 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)"Київводоканал": економічно обгрунтований тариф на воду - 5,18 грн.
ГКП Николаевводоканал На сьогодні тариф на холодне водопостачання в Києві економічно не обгрунтований, а економічно обгрунтованим можливий тариф у 5,18 грн за 1 куб. м води проти 3,15 грн сьогодні. Таку думку висловив директор департаменту водопровідного господарства "Київводоканалу" В.Дараган. Тариф у Києві збитковий протягом останніх 8 років. Він зазначив, що на сьогоднішній день столична влада не компенсувала за різницю в тарифах "жодної копійки" протягом останніх двох років, що в свою чергу сформувало борг перед "Київенерго". Нагадаємо, 22 березня перший заступник гендиректора «Київводоканалу» А.Циганок заявила, що «Київводоканал» сподівається, що НКРЕ підвищить тарифи на воду «до економічно обгрунтованих». При цьому вона підкреслила, що «середня сума рахунку на сім'ю киян становить близько 30 грн. Це за діючими тарифами. При підвищенні тарифу до економічно обгрунтованого - тобто до 5 грн 48 копійок, це буде підвищення на 25 грн на місяць». Вона зазначала, що на сьогоднішній день різниця в тарифах становить майже 700 млн грн і «це ресурс, який ми можемо і хочемо спрямувати на погашення заборгованості за енергоносії». Борг ПАТ "АК Київводоканал" перед КП "Київенерго" на 1 березня 2011 р. складе 697 800 000 грн. А.Циганок стверджує: єдине джерело погашення боргу - отримання різниці в тарифах. Це питання держбюджету на сьогоднішній день (www.rbc.ua).
Розмістив: taras на 30/03/2011 (1689 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)ТОВ "Луганськвода" заберуть у Росводоканалу?
ГКП Николаевводоканал 28 березня на сесії Луганської міськради депутати ухвалили рішення відновити діяльність комісії і підготовку матеріалів для передачі майна водоканалу із спільної власності територіальних громад Луганської області до комунальної власноств міста Луганськ. Також депутати вирішили визнати роботу ТОВ «Луганськвода» незадовільною. За словами начальника управління ЖКГ Луганської міськради С.Сукач, «Луганськвода» не виконує свої обов'язки як концесіонер. Зокрема, не ведеться в достатньому обсязі робота по санації водоводів, не поліпшується якість води, не вирішується проблема підтоплених підвалів, проблема з люками на оглядових колодязях і багато інших. «Я з усією відповідальністю хочу заявити і абсолютно впевнена в тому, що за останні три роки на території Луганська ніяких робіт, окрім аварійно-відновлювальних на водопровідних та водо-каналізаційних мережах, не проводилося», - зазначила С.Сукач. Нагадаємо, в березні 2008 року депутати Луганської облради передали ОКП «Луганськвода» в концесію російському інвестору. Концесіонер повинен інвестувати в підприємство не менш 756,7 млн. грн. (до 2032 року). З них 500 млн. грн. - в перші 5 років роботи. За перші 1,5 роки роботи концесіонер інвестував у підприємство 18 млн. грн. і виплатив в рамках концесійного платежу 13,9 млн. грн. (Lugansk.comments.ua).
Розмістив: taras на 30/03/2011 (1658 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Чи можлива війна за воду?
ГКП Николаевводоканал «В новому тисячолітті війни будуть йти за воду, а зовсім не за нафту», - ці слова ще в 2001 році виголосив тодішній глава ООН К.Аннан. Справа в тому, що чистої прісної води, придатної для пиття і зрошування полів, в багатьох країнах світу не вистачає вже зараз. «До 2025 року половина населення Землі буде страждати від нестачі прісної води, а кількість біженців від водного дефіциту до 2030 року може перевищити 500 мільйонів чоловік», - заявив член-кор. РАН В.Данілов-Данільян. За його словами, до кінця 2020-х рр. у світове господарство будуть залучені майже всі економічно доступні ресурси прісної води, виняток, можна знайти тільки в Бразилії, Росії та Канаді. Дефіцит води стане основним з ресурсних обмежувачів розвитку економіки, викличе нестабільність міжнародної обстановки, масову еміграцію з незабезпечених водними ресурсами країн. Тим не менш, на сьогоднішній день у світі існує кілька варіантів вирішення «водної проблеми-2025»: «європейський» і «американський». 1) потрібно зменшувати втрати при доставці води і економити цілющу вологу, 2) слід знаходити нові джерела водопостачання, залучаючи для цього сучасну науку; економія теж потрібна, але вона вторинна. Наприклад, в Каліфорнії готові будувати установку з опріснення морської води, не забуваючи, при цьому, закликати каліфорнійців до дбайливого використання водних ресурсів. Словом, пора одуматися, дорогі українці (за матеріалами світових ЗМІ).
Розмістив: taras на 30/03/2011 (958 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди