RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Інвестиції для української питної води
ГКП Николаевводоканал Україна домовилася з Глобальним екологічним фондом про нові інвестиції в охорону довкілля. Ця незалежна міжнародна екологічна організація обіцяє надати Україні близько 40 млн. дол. на проекти, які, серед іншого, стосуватимуться утилізації отруйних речовин, енергозбереження та водопостачання. Втім незалежні екологи побоюються, що кошти можуть бути використані неефективно (www.radiosvoboda.org).
Розмістив: taras на 05/04/2011 (829 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)"Київводоканал": економічно обгрунтований тариф на воду - 5,18 грн.
ГКП Николаевводоканал На сьогодні тариф на холодне водопостачання в Києві економічно не обгрунтований, а економічно обгрунтованим можливий тариф у 5,18 грн за 1 куб. м води проти 3,15 грн сьогодні. Таку думку висловив директор департаменту водопровідного господарства "Київводоканалу" В.Дараган. Тариф у Києві збитковий протягом останніх 8 років. Він зазначив, що на сьогоднішній день столична влада не компенсувала за різницю в тарифах "жодної копійки" протягом останніх двох років, що в свою чергу сформувало борг перед "Київенерго". Нагадаємо, 22 березня перший заступник гендиректора «Київводоканалу» А.Циганок заявила, що «Київводоканал» сподівається, що НКРЕ підвищить тарифи на воду «до економічно обгрунтованих». При цьому вона підкреслила, що «середня сума рахунку на сім'ю киян становить близько 30 грн. Це за діючими тарифами. При підвищенні тарифу до економічно обгрунтованого - тобто до 5 грн 48 копійок, це буде підвищення на 25 грн на місяць». Вона зазначала, що на сьогоднішній день різниця в тарифах становить майже 700 млн грн і «це ресурс, який ми можемо і хочемо спрямувати на погашення заборгованості за енергоносії». Борг ПАТ "АК Київводоканал" перед КП "Київенерго" на 1 березня 2011 р. складе 697 800 000 грн. А.Циганок стверджує: єдине джерело погашення боргу - отримання різниці в тарифах. Це питання держбюджету на сьогоднішній день (www.rbc.ua).
Розмістив: taras на 30/03/2011 (1637 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)ТОВ "Луганськвода" заберуть у Росводоканалу?
ГКП Николаевводоканал 28 березня на сесії Луганської міськради депутати ухвалили рішення відновити діяльність комісії і підготовку матеріалів для передачі майна водоканалу із спільної власності територіальних громад Луганської області до комунальної власноств міста Луганськ. Також депутати вирішили визнати роботу ТОВ «Луганськвода» незадовільною. За словами начальника управління ЖКГ Луганської міськради С.Сукач, «Луганськвода» не виконує свої обов'язки як концесіонер. Зокрема, не ведеться в достатньому обсязі робота по санації водоводів, не поліпшується якість води, не вирішується проблема підтоплених підвалів, проблема з люками на оглядових колодязях і багато інших. «Я з усією відповідальністю хочу заявити і абсолютно впевнена в тому, що за останні три роки на території Луганська ніяких робіт, окрім аварійно-відновлювальних на водопровідних та водо-каналізаційних мережах, не проводилося», - зазначила С.Сукач. Нагадаємо, в березні 2008 року депутати Луганської облради передали ОКП «Луганськвода» в концесію російському інвестору. Концесіонер повинен інвестувати в підприємство не менш 756,7 млн. грн. (до 2032 року). З них 500 млн. грн. - в перші 5 років роботи. За перші 1,5 роки роботи концесіонер інвестував у підприємство 18 млн. грн. і виплатив в рамках концесійного платежу 13,9 млн. грн. (Lugansk.comments.ua).
Розмістив: taras на 30/03/2011 (1588 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Чи можлива війна за воду?
ГКП Николаевводоканал «В новому тисячолітті війни будуть йти за воду, а зовсім не за нафту», - ці слова ще в 2001 році виголосив тодішній глава ООН К.Аннан. Справа в тому, що чистої прісної води, придатної для пиття і зрошування полів, в багатьох країнах світу не вистачає вже зараз. «До 2025 року половина населення Землі буде страждати від нестачі прісної води, а кількість біженців від водного дефіциту до 2030 року може перевищити 500 мільйонів чоловік», - заявив член-кор. РАН В.Данілов-Данільян. За його словами, до кінця 2020-х рр. у світове господарство будуть залучені майже всі економічно доступні ресурси прісної води, виняток, можна знайти тільки в Бразилії, Росії та Канаді. Дефіцит води стане основним з ресурсних обмежувачів розвитку економіки, викличе нестабільність міжнародної обстановки, масову еміграцію з незабезпечених водними ресурсами країн. Тим не менш, на сьогоднішній день у світі існує кілька варіантів вирішення «водної проблеми-2025»: «європейський» і «американський». 1) потрібно зменшувати втрати при доставці води і економити цілющу вологу, 2) слід знаходити нові джерела водопостачання, залучаючи для цього сучасну науку; економія теж потрібна, але вона вторинна. Наприклад, в Каліфорнії готові будувати установку з опріснення морської води, не забуваючи, при цьому, закликати каліфорнійців до дбайливого використання водних ресурсів. Словом, пора одуматися, дорогі українці (за матеріалами світових ЗМІ).
Розмістив: taras на 30/03/2011 (912 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Одесити відведуть стоки до моря
ГКП Николаевводоканал У найближчі місяці в Одесі почнеться будівництво глибоководного стоку каналізації. Для реалізації проекту знадобиться 585 млн грн. Підводну трубу діаметром в 4 м і довжиною в 4,5 км збудують у районі пляжу «Лузанівка» від станції біологічного очищення «Північна», причому її більшу частину прокладуть нижче рівня дна моря. Це передбачено для того, щоб убезпечити трубу від пошкодження морськими судами в гавані. «Подібних проектів у Європі - не більше чотирьох», - заявив під час свого візиту до Одеси міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В.Тихонов. Спеціальні труби для будівництва вже замовлені в Норвегії, а генпідрядник готовий прокласти глибоководну каналізацію протягом року. На думку одеського еколога В.Заярного, будівництво може вирішити проблему забруднення акваторії одеської затоки. «Зараз стоки викидаються на відстані всього 130 м від берега, що суперечить технічним нормативам. Існуюча труба стара і в аварійному стані. Проблем додає і те, що на станціях біологічного очищення трапляються аварії, і тоді фекальні стоки починають скидати без фільтрації. Через це влітку регулярно закриваються пляжі, так як концентрація мікроорганізмів і хвороботворних бактерій у воді зашкалює», - пояснив експерт (segodnya.ua).
Розмістив: taras на 30/03/2011 (845 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Мер Чайка: ЖКГ важливіше за армію
ГКП Николаевводоканал Для України ЖКГ важливіше, ніж реформування армії, - так заявив мер Миколаєва В. Чайка, підтримавши думку віце-губернатора Г. Ніколенка про те, що в першу чергу кошти, які можуть бути виділені з державного бюджету, необхідно направити на ремонт у Миколаєві каналізаційних мереж, а не ліфтів. - Він (Ніколенко - прим. авт.) правий. На сьогоднішньому етапі прерогативою міста є все, що стосується змісту і ремонту ЖКГ. Якщо на сьогоднішньому етапі цього ніхто не буде розуміти, в тому числі, на рівні міністерств і відомств, що безпека держави - це ЖКГ, нам буде дуже складно пояснювати людям, що ми йдемо в Європу і робимо все для добробуту людей і нашого народу. Тому ЖКГ значно важливіше за реформування Збройних сил України, - сказав В.Чайка (nikvesti.com).
Розмістив: taras на 29/03/2011 (894 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Завтра - проведення робіт без припинення водопостачання
ГКП Николаевводоканал Зважаючи на проведення планових аварійно-відновних робіт по заміні окремих ділянок водопровідної магістралі, що не спричинить за собою відключення водопостачання, протягом доби буде перекрито проїзд у районі Широкої Балки такими вулицями: Машинобудівників, Теплої, в районі садового товариства "Путеец" (з 19.00 30 березня до 19.00 31 березня). Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 29/03/2011 (950 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Представництво ЄІБ в Україні як сигнал для Миколаєва
ГКП Николаевводоканал 25 березня в Києві - відкриття представництва Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) за участі Прем'єр-міністра України М.Я.Азарова, голови представництва ЄІБ в Україні Т.Емануельссона, експерта водного сектору ЄІБ М.Шрієвера, директора МКП "Миколаївводоканал" В.С.Тельпіса, представників Кабміну, керівників підприємств країни. Як повідомив під час візиту до Миколаєва Т.Емануельссон, для них важливо відпрацювати на прикладі Миколаєва ("Інвестиційний проект розвитку систем водонабженія та водовідведення в м. Миколаєві " - прим. авт.) модель, яким чином муніципальні проекти можуть бути профінансовані. Тому що в України є необхідність реалізовувати такі проекти, і не тільки у сфері водопостачання, але й у сферах теплопостачання, вивезення ТПВ, міського транспорту. Нагадаємо, що миколаївський проект - пілотний для ЄІБ, на прикладі якого буде продемонстрована компетентність цієї бізнес-структури у Східній Європі.
Розмістив: taras на 24/03/2011 (1154 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Відновлення водопостачання в Широкі Балці - під контролем!
ГКП Николаевводоканал 25 березня в районі Широкої Балки з 9.00 до 19.00 будуть проводитися планові аварійно-відновлювальні роботи по заміні окремих ділянок водопровідної магістралі. Зважаючи на це буде припинено водопостачання, а також перекрито проїзд по таких вулицях: Машинобудівників, Теплій, в районі садового товариства "Путеец". Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 24/03/2011 (899 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Про наболіле - з замміністра Ю.Хівричем
ГКП Николаевводоканал Миколаївську область відвідав перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Ю. Хіврич. Він вивчав стан очисних споруд каналізації в райцентрах області: Первомайську, Вознесенську, Южноукраїнську, а також ОСКГ м.Миколаєва. Ситуація з очисними спорудами в області, за словами Ю. Хіврича, керована, стан задовільний. Хіврич залишився хорошої думки про очисні споруди в Южноукраїнську, Вознесенську. А от з очисними спорудами в Первомайську - просто біда. «Їх там немає! Вони нічого не очищують, - нарікав заступник міністра. - І тільки завдяки трьом ставкам-відстійникам є хоч якесь очищення, осад. Але очисні практично не працюють». Подібну тривогу викликають і очисні споруди в Новій Одесі. Після відвідування Херсонщини Ю. Хіврич має намір подивитися очисні споруди в с.Лугове. Очисні споруди в Первомайську, Новій Одесі та Луговому чиновник назвав тими трьома об'єктами, які вимагають негайного втручання. І таке «втручання» буде. Обіцяно, що з наступного року там розпочнеться будівництво очисних споруд з новими технологіями. Відновлення очисних споруд буде здійснюватися в рамках програми, яку для кожного регіону України повинні розробити та затвердити вже у липні. Фінансування буде здійснюватися з бюджетів різних рівнів, а також за рахунок підприємств, які скидають найбільші обсяги стоків. «До липня потрібно розробити програму конкретно по кожній області. У першу чергу нас хвилюють ті міста, які знаходяться на узбережжі річок і скидають у ці річки, а ми потім беремо цю воду для пиття», - повідомив заступник міністра.
Розмістив: taras на 24/03/2011 (879 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди