RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Завтра - проведення робіт без припинення водопостачання
ГКП Николаевводоканал Зважаючи на проведення планових аварійно-відновних робіт по заміні окремих ділянок водопровідної магістралі, що не спричинить за собою відключення водопостачання, протягом доби буде перекрито проїзд у районі Широкої Балки такими вулицями: Машинобудівників, Теплої, в районі садового товариства "Путеец" (з 19.00 30 березня до 19.00 31 березня). Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 29/03/2011 (1071 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Представництво ЄІБ в Україні як сигнал для Миколаєва
ГКП Николаевводоканал 25 березня в Києві - відкриття представництва Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) за участі Прем'єр-міністра України М.Я.Азарова, голови представництва ЄІБ в Україні Т.Емануельссона, експерта водного сектору ЄІБ М.Шрієвера, директора МКП "Миколаївводоканал" В.С.Тельпіса, представників Кабміну, керівників підприємств країни. Як повідомив під час візиту до Миколаєва Т.Емануельссон, для них важливо відпрацювати на прикладі Миколаєва ("Інвестиційний проект розвитку систем водонабженія та водовідведення в м. Миколаєві " - прим. авт.) модель, яким чином муніципальні проекти можуть бути профінансовані. Тому що в України є необхідність реалізовувати такі проекти, і не тільки у сфері водопостачання, але й у сферах теплопостачання, вивезення ТПВ, міського транспорту. Нагадаємо, що миколаївський проект - пілотний для ЄІБ, на прикладі якого буде продемонстрована компетентність цієї бізнес-структури у Східній Європі.
Розмістив: taras на 24/03/2011 (1249 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Відновлення водопостачання в Широкі Балці - під контролем!
ГКП Николаевводоканал 25 березня в районі Широкої Балки з 9.00 до 19.00 будуть проводитися планові аварійно-відновлювальні роботи по заміні окремих ділянок водопровідної магістралі. Зважаючи на це буде припинено водопостачання, а також перекрито проїзд по таких вулицях: Машинобудівників, Теплій, в районі садового товариства "Путеец". Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 24/03/2011 (992 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Про наболіле - з замміністра Ю.Хівричем
ГКП Николаевводоканал Миколаївську область відвідав перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Ю. Хіврич. Він вивчав стан очисних споруд каналізації в райцентрах області: Первомайську, Вознесенську, Южноукраїнську, а також ОСКГ м.Миколаєва. Ситуація з очисними спорудами в області, за словами Ю. Хіврича, керована, стан задовільний. Хіврич залишився хорошої думки про очисні споруди в Южноукраїнську, Вознесенську. А от з очисними спорудами в Первомайську - просто біда. «Їх там немає! Вони нічого не очищують, - нарікав заступник міністра. - І тільки завдяки трьом ставкам-відстійникам є хоч якесь очищення, осад. Але очисні практично не працюють». Подібну тривогу викликають і очисні споруди в Новій Одесі. Після відвідування Херсонщини Ю. Хіврич має намір подивитися очисні споруди в с.Лугове. Очисні споруди в Первомайську, Новій Одесі та Луговому чиновник назвав тими трьома об'єктами, які вимагають негайного втручання. І таке «втручання» буде. Обіцяно, що з наступного року там розпочнеться будівництво очисних споруд з новими технологіями. Відновлення очисних споруд буде здійснюватися в рамках програми, яку для кожного регіону України повинні розробити та затвердити вже у липні. Фінансування буде здійснюватися з бюджетів різних рівнів, а також за рахунок підприємств, які скидають найбільші обсяги стоків. «До липня потрібно розробити програму конкретно по кожній області. У першу чергу нас хвилюють ті міста, які знаходяться на узбережжі річок і скидають у ці річки, а ми потім беремо цю воду для пиття», - повідомив заступник міністра.
Розмістив: taras на 24/03/2011 (968 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Завтра Водопій частково залишиться без води
ГКП Николаевводоканал Завтра, 24 березня, у зв'язку з проведенням планових відновних робіт з 9.00 до 18.00 буде припинено водопостачання на Водопої за такими адресами: вул. Космонавтів, 130, 130-А, 132, 132-А, 132-Б, 134, 134-А , 136; Електронна, 68, 69, 70; Енгельса, 51-А, 49-А. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 23/03/2011 (898 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Підприємство готується до перепідписання проекту
ГКП Николаевводоканал 21 березня відбулася зустріч міського голови В.Чайки, директора департаменту ЖКГ В.Гайдаржи, директора МКП «Миколаївводоканал» В.Тельпіса з представниками ЕвроІнвестБанку - головою представництва ЄІБ в Україні Т.Емануельссоном, експертом ЄІБ М.Шрієвером, керівником техгруппи ЄІБ К.Ангелеску. Нагадаємо, що ще в лютому минулого року між ЄІБ і Україною підписано фінансову угоду про кредит у розмірі 15,54 млн. євро, причому до основної угоди увійшов і договір про грант Єврокомісії в розмірі 3 млн. євро. Загальна ж сума реалізації проекту становить 31,08 млн. євро. Однак через те, що угода так і не була ратифікована Верховною Радою (це було необхідно за чинним тоді Бюджетним кодексом), МКП «Миколаївводоканал» не змогло приступити до реалізації проекту, тому місто втратило грант від Європейської комісії. Тепер необхідно перепідписати фінансову угоду з ЄІБ, попередньо внісши до нього технічні зміни, після чого справа піде швидше - за новим Бюджетним кодексом вже не потрібна ратифікація угоди Верховною Радою, а достатньо буде візи Прем'єр-міністра. Додамо, що змінена фінансова угода не буде «прив'язана» з грантами. Замість втраченого, представники ЄІБ запросили ще два гранти - (5,1 і 1,36 млн. євро відповідно), які спільно з кредитом дадуть Миколаєву дуже гарну суму для реалізації всього проекту. - Для нас важливо відпрацювати на прикладі Миколаєва модель, як муніципальні проекти можуть бути профінансовані. Тому що в України є необхідність реалізовувати такі проекти, і не тільки у сфері водопостачання, але й у сферах теплопостачання, вивезення ТПВ, міського транспорту, - сказав Т.Емануельссон. Безпосередньо до роботи над змінами в основний фінансовий угоду фахівці ЄІБ планують розпочати вже у квітні. До того ж, банкіри хочуть дізнатися, що було зроблено МКП «Миколаївводоканал» за останні два роки, побачити «вузькі місця» в роботі системи водопостачання Миколаєва.
Розмістив: taras на 22/03/2011 (1076 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Івано-Франківськ залишиться без води?
ГКП Николаевводоканал В Івано-Франківську можуть припинити централізовану подачу холодної води населенню через заборгованість за електроенергію в сумі 660 тис. грн комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром», повідомив на сесії міськради її секретар Р.Марцінків. «Сьогодні вони були повідомлені про те, що будуть відключені від електроенергії, тому що декілька разів були попереджені про необхідність сплатити заборгованість за електроенергію», – сказав він. Р.Марцінків вважає таке становище критичним, він наголосив, що підприємству треба вжити негайних заходів з погашення боргу. Нагадаємо, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» – монополіст на ринку забезпечення населення Івано-Франківська послугами з централізованого водопостачання і водовідведення.
Розмістив: taras на 18/03/2011 (1060 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Революційне засідання в облплані 1947 року: хто за кого?
ГКП Николаевводоканал 16 березня 1947 р. в облплані відбулася рада, на якій обговорювали план з експлуатації комунальних підприємств Миколаївської області на 1948 р. Участь у ній брали голова Єсипенко, заступник Штамм, начальник житлово-комунального сектора Старосельський, старший економіст Розенберг. Тоді виступали керівники всіх міських підприємств та секторів, у тому числі, директор Водоканалу І.Й.Грінберг, начальник планового відділу підприємства Єлисеєва, головний бухгалтер Щербина, директор трампарку Штемберов та ін. Отже, директор І.Й.Грінберг, відкриваючи засідання, зосередився на критичній проблемі браку коштів, виділених на водопровідно-каналізаційне господарство. Підкреслив він і те, що облплан все-таки мав на меті профінансувати побудову водопроводу. По-друге, директор наголосив на тому, що порядок ціноутворення не сформовано і досі. Підвищення тарифів на воду могло призвести, на його стійке переконання, до спротиву населення, масового незадоволення. Підкорившись волі чиновників, настроям громадян водоканальці вимушені були стримувати ціни на тому ж рівні. У свою чергу, начальник Єсипенко вимагав підвищення тарифів, точніше, їх приведення у відповідність із собіварістю. Чим закінчилося революційне за своєю природою засідання, можна тільки здогадатися. Тоді ж все-таки затвердили виробничу програму комунальних підприємств, у тому числі, водопроводу потужністю 4100 тис.м3 води, складаючи прихід 2504,2 тис. карб., витрати - 2295,2 тис. карб., накопичення - 199 тис. карб.
Розмістив: taras на 16/03/2011 (916 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Віднині ОСББ з порталом
ГКП Николаевводоканал В Україні запрацювала спеціалізована соціальна мережа для співвласників багатоквартирних будинків, їх об'єднань – ProOSBB.info. Створила мережу громадська організація «Демократичний Альянс» за підтримки Київської міської держадміністрації та фонду «Відродження» в рамках реалізації проекту «Онлайн ресурсний центр «Портал ОСББ». Віднині учасники порталу ProOSBB.info мають доступ до оперативної інформації в галузі житлово-комунального господарства, отримують консультації від найкращих експертів, проходять дистанційне навчання, обмінюються кращими практиками та історіями успіху, реалізовують спільні ініціативи. Можливостями соціальної мережі ProOSBB.info в своїй практичній діяльності можуть скористатися районні громадські ради голів правлінь ОСББ, голови правлінь об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативні групи з їх створення.
Розмістив: taras на 16/03/2011 (1000 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)На черзі - будівництво та реконструкція ОСК Запоріжжя
ГКП Николаевводоканал На будівництво та реконструкцію очисних споруд у Запорізькій області передбачено 26 млн. грн., - вказано на порталі Кабінету Міністрів України. Незважаючи на те, що в регіоні всі стоки проходять необхідну очистку, проте залишаються болючі місця, такі як смт. Кирилівка - один з найпопулярніших курортів регіону. Незважаючи на відсутність централізованого водопостачання та водовідведення, там розміщується близько 360 оздоровчих закладів, у тому числі, дитячі. Минулого тижня в облдержадміністрації відбулася нарада, під час якої керівнику проблемної території доручено розробити конкретні пропозиції щодо кардинальної зміни ситуації. Проектно-кошторисна документація буде розроблена за рахунок обласного екологічного фонду. Питання будівництва та реконструкції очисних споруд на території регіону цього року вирішуватиметься саме за рахунок обласного екологічного фонду. Загалом у поточному році на ці заходи передбачено 26 млн. грн. Для порівняння: у 2009 року було виділено всього 9,5 млн. грн. (http://jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 16/03/2011 (967 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.13 секунди