RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
На черзі - будівництво та реконструкція ОСК Запоріжжя
ГКП Николаевводоканал На будівництво та реконструкцію очисних споруд у Запорізькій області передбачено 26 млн. грн., - вказано на порталі Кабінету Міністрів України. Незважаючи на те, що в регіоні всі стоки проходять необхідну очистку, проте залишаються болючі місця, такі як смт. Кирилівка - один з найпопулярніших курортів регіону. Незважаючи на відсутність централізованого водопостачання та водовідведення, там розміщується близько 360 оздоровчих закладів, у тому числі, дитячі. Минулого тижня в облдержадміністрації відбулася нарада, під час якої керівнику проблемної території доручено розробити конкретні пропозиції щодо кардинальної зміни ситуації. Проектно-кошторисна документація буде розроблена за рахунок обласного екологічного фонду. Питання будівництва та реконструкції очисних споруд на території регіону цього року вирішуватиметься саме за рахунок обласного екологічного фонду. Загалом у поточному році на ці заходи передбачено 26 млн. грн. Для порівняння: у 2009 року було виділено всього 9,5 млн. грн. (http://jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 16/03/2011 (901 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Україні пора братися за водовідведення
ГКП Николаевводоканал Ряд регіонів України потребують невідкладного розвитку централізованої системи водовідведення. Про це йшлося під час наради з питань технічного стану централізованих систем водовідведення та каналізаційних очисних споруд населених пунктів України. Так, населені пункти Вінниччини забезпечені таким водовідведенням на 2,3%, Сумщини – на 2,7%, Чернігівщини - на 2,8%, Хмельниччини - на 3%, Полтавщини – на 3,3%, Кіровоградщини – на 3,6%. В цілому ж по Україні цей показник складає 5,7% від загальної чисельності населених пунктів.
Розмістив: taras на 15/03/2011 (891 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Нова ера Миколаєва, або до річниці запуску водонапірної башти
ГКП Николаевводоканал 15 березня 1907 року розпочалась експлуатація водонапірної башти за проектом всесвітньо відомого інженера В.Шухова. Висота унікальної для свого часу водонапірної башти від остову до основи баку складає 84 фути, з баком – 105 футів; нижнє опірне кільце має діаметр 42 фути, верхнє – 23 фути при загальній корисній ємності баку 50 тис. відер. Для більшої міцності 48 залізних кутків, з яких складено каркас башти, їх перев’язано дев’ятьма горизонтальними кільцями, а в місцях їхнього взаємного перетину кільця склепані між собою. Таким чином, сітчана поверхня остова башти уявляє собою одну загальну систему. До речі, башта має резервуар системи Інтце, вона обладнана лічильником системи "Вольтман", а також пневматичним гідрометром, контрольним манометром, електричним сигналізатором фірми „Л.М.Еріксон і Ко”. Нагадаємо, що 105 років тому розпочалася експлуатація централізованого миколаївського водогону.
Розмістив: taras на 15/03/2011 (1055 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Сесія міськради: про якість води, дюкер, водосховище
ГКП Николаевводоканал На четвертій сесії VI скликання Миколаївської міськради депутати внесли зміни і доповнення до програми «Питна вода м.Миколаєва на 2007-2020 рр..". Правки стосувалися другого етапу програми, розрахованого на 2011-2020 рр. Зокрема, заплановані очищення та реконструкція Жовтневого водосховища в Корабельному районі загальною вартістю 217 млн. грн. Другий масштабний проект - довгоочікуване будівництво дюкера між Намивом і В. Коренихою: це обійдеться бюджету в 265 млн. грн. До того ж, реконструкція самопливного каналізаційного колектора по вул. М. Морській коштуватиме 9,6 млн. грн., на що депутати також знайшли бюджетні кошти.
Розмістив: taras на 11/03/2011 (938 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Президент за єдиний тариф на житлово-комунальні послуги
ГКП Николаевводоканал Президент України В.Янукович звернувся до глав районних адміністрацій, обласних адміністрацій, віце-прем'єр-міністра-міністра з питань регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В.Тихонова та прем'єр-міністра України М.Азарова до кінця 2011 року запропонували систему єдиного тарифоутворення на житлово-комунальні послуги. Про це він повідомив у рамках проекту «Розмова з країною». «Ще раз повторюю: щоб найближчим часом ви, шановні колеги, запропонували систему, щоб ціноутворення в державі було єдиним, щоб тарифи у регіонах на воду, газ, ЖКП були однакові... Потрібно вирівняти тарифи на воду, газ, ЖКП в регіонах», - сказав глава держави. У той же час, за словами глави держави, необхідно обов'язково передбачити компенсацію підприємствам різниці собівартості. «Я добре розумію: та різниця у собівартості, яка є, треба думати, що з нею робити, як компенсувати підприємствам цю різницю, щоб вони мали можливість працювати». Також, на переконання Президента, найближчим часом потрібно прийняті усі необхідні акти – закони, підзаконні акти, постанови уряду, щоб уможливити перехід на єдиний тариф. «Тому я прошу і попереджую: найближчим часом нам треба прийняті усі необхідні акти – закони, підзаконні акти, постанови уряду, навіть, якщо треба вводити якість тимчасові правила - подумайте і запропонуйте. Давайте зберемося і разом вирішимо: далі так ми не можемо жити», - сказав президент.
Розмістив: taras на 28/02/2011 (1130 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Тарифи ЖКП не покривають витрат підприємств
ГКП Николаевводоканал У більшості регіонах України наразі діють тарифи, які не забезпечують 100%-го покриття витрат на виробництво та надання послуг. По базових підприємствах станом на 1 січня 2011 року спостерігається наступний рівень відшкодування середнім тарифом вартості послуг. Так, за даними Міністерства з питань ЖКГ, повне відшкодування населенням вартості послуг досягнуто: щодо водопостачання у 1 місті (Запоріжжя), водовідведення – у 3 містах (Запоріжжя, Тернопіль, Черкаси); теплопостачання – у 2 містах (Харків, Чернівці), з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – у 12 містах (Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Ужгород, Запоріжжя, Миколаїв, Рівне, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Севастополь); найнижчий рівень відшкодування населенням вартості послуг водопостачання у м. Одесі (52,1%), водовідведення - у м. Полтава (40,5%), теплопостачання – м. Ужгороді (44,8%), з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (середнє) – у м. Сімферополь (63,5%) (jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 28/02/2011 (925 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Очаківська аварія: без води й каналізації
ГКП Николаевводоканал В Очакові, за повідомленням прес-служби МНС України, виникла надвичайна ситуація. В четвер, 10 лютого, по вул.Урицького виявлена розгерметизація підземного, залізобетонного, самопливного каналізаційного колектора (Д=500 мм) з витоком неочищених стічних вод на поверхню. Аварійною бригадою КП «Сирена» проводяться роботи з відкачування нечистот. На сьогодні заплановане позачергове засідання комісії ТЕБ та НС м. Очаків. Тим часом, на момент проведення аварійно-відновлювальних робіт, обмежена подача питної води до 8-ми п'ятиповерхових, 4-х двоповерхових, 200 приватних житлових будинків (nikvesti.com).
Розмістив: taras на 11/02/2011 (922 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Як сплачувати за новими тарифами
ГКП Николаевводоканал Отримуючи численні запитання від населення з приводу розрахунку за спожиті послуги, повідомляємо наступне. НКРЕ України затвердив "Миколаївводоканалу" такі тарифи (для населення): на послуги з централізованого водопостачання - 1,82 грн./куб. м (без ПДВ), на послуги з централізованого водовідведення - 1,57 грн / куб. м (без ПДВ). До безпосереднього розрахунку за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення підлягає наступна вартість (з урахуванням ПДВ): за водопостачання - 2 грн. 18,4 коп/куб. м, з водовідведення - 1 грн. 88,4 коп /куб. м., округлена до цілих копійок.
Розмістив: taras на 10/02/2011 (1234 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Попереду - зібльшення пені за комуналку?
ГКП Николаевводоканал Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ оприлюднило проект закону, що визначає порядок нарахування пені за несвоєчасну оплату споживачами житлово-комунальних послуг. Документ розроблений для виконання закону № 2795-VI, яким з 1 січня скасовано мораторій на нарахування штрафів за заборгованість побутових споживачів з оплати газу, електричної, теплової енергії, води та водовідведення, а також за несвоєчасне внесення квартплати. Проте досі немає документа, що регламентує розмір пені та умови її нарахування. Відповідно до законопроекту, у випадку несвоєчасної оплати комунальних послуг споживача зобов'яжуть виплачувати пеню, яка буде нараховуватися за кожен прострочений день оплати, в розмірі 0,1% від суми боргу. Її обсяг не зможе перевищувати 100% суми боргу. Аналогічна ставка пені була запропонована новою редакцією Житлового кодексу, але його розгляд поки відкладено. За словами голови комітету Ради з питань економічної політики О.Плотнікова, парламент схвалить розмір і умови нарахування пені (www.epravda.com.ua).
Розмістив: taras на 10/02/2011 (917 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Завтра на Водопої тимчасово не буде води
ГКП Николаевводоканал У зв'язку з проведенням запланованих профілактичних робіт, а також заміною аварійного устаткування, завтра, 9 лютого, в мкрн Водопій тимчасово буде припинено водопостачання з 9.00 до 15.00 в наступних будинках, розташованих по вул. Електронній, 56, 56-А, 68, 70, 57, 59, 61, 63, 65, по вул. Листопадовій, 28, по пров. Первомайському, 71. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 08/02/2011 (845 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди