RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Частина мкр Північний - без води до 19.00
ГКП Николаевводоканал В результаті негоди частина водопровідних мереж підприємства, що перебуває в аварійному стані, дала "збій". Зокрема, непередбачуваний витік води стався по вул. Архітектора Старова: там на глибині 3 метрів пошкоджено 300-мм водогін, який живить мешканців кількох багатоповерхівок: 8, 10, 10-а, 10-б, 10-в, 12, 14. З метою своєчасного відновлення водопостачання, починаючи з 13.30, на місці працює бригада водовідників, які з використанням необхідної спецтехніки ліквідовують аварію. Як повідомила начальник водомереж Центрального району Н.М.Ващенко, за короткий час повністю завершать роботи із заміни частини магістралі, пошкодженої засувки, а також проведуть роботи із перепідключення та промивки мереж. Під час цього можливе відключення усього мікрорайону у зв'язку з обов'язковими технологічними потребами. Як підтверджують спеціалісти, роботи будуть завершені до 19.00. Перепрошуємо за тимчасові незручності!
Розмістив: taras на 28/08/2012 (926 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Миколаївський шедевр інженера Шухова
ГКП Николаевводоканал Водонапірна вежа може стати «фішкою» інтелектуального туризму. Але для цього потрібні бажання й час...
Розмістив: taras на 15/08/2012 (950 Прочитано)
(детальніше... | 4828 байтів ще | Усього: 0)Подяка патріотам Миколаєва
ГКП Николаевводоканал Як уже повідомлялося, протягом 6-10 серпня провідні фахівці Швейцарії, Австрії, Німеччини (проф. А.І.Кутний), а також Фізико-механічного інституту імені акад. Г.В.Карпенка НАН України (проф. Г.Н.Никифорчин) за підтримки міської влади (Ю.Г.Андрієнко, В.В.Гайдаржи) вивчали стан водонапірної вежі В.Г.Шухова, побудованої в 1907 році. В жодного не викликало здивування те, що вона, будучи найстарішою в Україні та однією з найдавніших на планеті, по праву може бути зарахована не тільки до списку 7-ми чудес України, але і стати перлиною інженерної думки Європи. Про це та багато іншого сказано чимало на сторінках місцевих та Всеукраїнських ЗМІ, число яких, що відгукнулися на минулі в Миколаєві заходи, росте з кожним днем. Саме тому адміністрація МКП "Миколаївводоканал" та ветеранська організація висловлюють подяку всім журналістам, громадським організаціям, поціновувачам історії міста, які беруть участь у популяризації нашої вежі, сприяючи залученню уваги влади та меценатів. Щиро віримо, що найближчим часом наш віковий велетень не тільки буде відреставрований, але і стане об'єктом туристичних маршрутів, які об'єднають прихильників людського генія зі всього світу!
Розмістив: taras на 13/08/2012 (995 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Про результати вивчення водонапірної вежі
ГКП Николаевводоканал 10 серпня о 10.00 в малому залі міськвиконкому відбудеться круглий стіл з питань перспектив збереження миколаївської водонапірної башти В.Г.Шухова – найдавнішої в Україні споруди за проектом всесвітньо відомого вченого. Серед учасників - представники влади, вчені, інженери з Фізико-механічного інституту ім. акад. Г.В.Карпенка НАН України, громадськість. Запрошуємо!
Розмістив: taras на 08/08/2012 (880 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Як миколаївці сплачують за комунальні послуги
ГКП Николаевводоканал Як свідчить Головне управління статистики в Миколаївській області, миколаївці почали платити за надані житлово-комунальні послуги значно краще. Зокрема, в січні–червні 2012 року населенням області сплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 488,5 млн.грн. (101,4%). В результаті цього заборгованість населення упродовж червня зменшилась на 6,4 млн. грн. (на 3,2%) і на кінець червня 2012 р. становила 192,4 млн. Серед міст обласного значення та районів області значне зниження заборгованості з оплати населенням житлово-комунальних послуг спостерігалось у Миколаєві, Первомайську, Вознесенську і Новобузькому районі. Додамо, що Миколаївщина - в числі тих областей, де зафіксовано помірний рівень сплати за послуги. Найкращі показники оплати за ЖКП спостерігався у Закарпатській, Сумській та Вінницькій областях (114,2–108,4%), найнижчий – у м.Севастополі та Автономній Республіці Крим (94,2 та 95,5% відповідно).
Розмістив: taras на 01/08/2012 (869 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Вчені Європи захищають башту Шухова
ГКП Николаевводоканал “Найдавніша в Україні та одна з небагатьох у світі водонапірних башт у Миколаєві за проектом В.Г.Шухова — у небезпеці”, - так висловився учений, фахівець з давньої архітектури, переможець міжнародної нагороди „Europa Nostra“ проф. А.Кутний...
Розмістив: taras на 25/07/2012 (956 Прочитано)
(детальніше... | 5982 байтів ще | Усього: 0)Чи є в нас цілісна система охорони та збереження ресурсів?
ГКП Николаевводоканал Так недвозначно коментує ставлення держави до природних ресурсів перший заступник голови Всеукраїнської екологічної ліги Т.Тимочко. Вона вказала, що останніми роками в Україні різко погіршився стан основних джерел водопостачання. Зокрема, це стало наслідком незадовільного стану очисних споруд і насосного обладнання, тисяч кілометрів аварійних мереж, які потребують нагальної заміни. Гострим є і питання модернізації лабораторій питної води, які сьогодні лише частково відповідають світовим стандартам. Експерт зауважує, що і в цій ситуації є вихід. Зокрема, вона пропонує на рівні держави зобов'язати промислові підприємства перейти на замкнуте водокористування виробничих циклів. До того ж, треба здійснити інвентаризацію наявних об'єктів господарювання в межах, встановлених водоохоронних зон і прибережних захисних смуг; негайно підключити всі об'єкти (за рахунок промислових підприємств) до міських каналізаційних мереж. Крім цього, Т.Тимочко пропонує в населених пунктах раз і назавжди вирішити проблему зі станом очисних споруд каналізації. Для цього вона радить утворити спеціальні фонди, до яких будуть відраховувати кошти від кожного квадратного метра щойно зведених площ. Саме ці гроші мусять негайно піти на реконструкцію та модернізацію станцій аерації та каналізаційних мереж (golos.com.ua).
Розмістив: taras на 23/07/2012 (933 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)На "Питну воду" бракує коштів?
ГКП Николаевводоканал Рівень фінансування програми «Питна вода України» складає всього 20% від передбаченої відповідним законом суми. Із запланованих 2 млрд за останні 7 років освоєно всього 412 млн грн. бюджетних коштів, повідомили у прес-службі Мінрегіону. За останніми даними, за час дії програми в регіонах побудовані та реконструйовані 403 водозабірних споруди, 115 водопровідних очисних споруд, 125 насосних станцій, 119 водонапірних башт, 731 км водопровідних мереж, впроваджено 701 установку доочищення питної води. Близько 200 сертифікованих лабораторій контролю якості води та стічних вод відремонтовано та дооснащено спеціальним обладнанням, інвентаризовано 1968 каналізаційних очисних споруд. За рахунок коштів місцевих бюджетів розроблено 51 схему оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення. Це дозволило поліпшити водопостачання окремих населених пунктів, але проблема досі не вирішена на системному рівні. «Постійне недофінансування програми і виконання великої кількості дрібних проектів не дозволили реалізувати значну кількість комплексних заходів. Тому в поточному році перевага віддається заходам, які системно вирішують проблеми територій з високими відхиленнями питної води від показників якості», – повідомив в.о. Міністра профільного міністерства О.Аліпов. За його словами, одним із основних критеріїв виділення бюджетних коштів у поточному році – наявність розроблених схем оптимізації централізованих систем водопостачання та водовідведення відповідних адміністративно-територіальних одиниць. Це обумовлено тим, що більшість централізованих систем водопостачання та водовідведення були збудовані у минулому сторіччі, мають великий фізичний знос і не відповідають вимогам сьогодення. Мінрегіоном будуть проаналізовані схеми оптимізації централізованих систем водопостачання та водовідведення адміністративно-територіальних одиниць і кошти будуть виділятися тільки з урахуванням висновків зазначених схем (http://jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 18/07/2012 (974 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Нацпроект "Якісна вода" - конкурент "Чистій воді"?
ГКП Николаевводоканал В Україні розпочалася реалізація Національного проекту «Якісна вода», що мусить забезпечити виконання рішень ООН щодо прав людини на якісну питну воду. Будучи розрахованим на 6 років і вартістю біля 4 млрд. грн., проект передбачає будівництво 23-х тисяч групових і локальних систем очистки та доочистки питної води та її розлив у тару. Голова Держагентства з інвестицій та управління проектами В.Каськів запевняє, що до кінця року в Луганську, Маріуполі та Одесі працюватимуть 300 точок з продажу чистої води, згодом - решта міст будуть із "чистою" водою. Він не приховує, що це - чистий бізнес-проект зі статусом національного. Зі свого боку міністр Мінрегіонбуду А.Близнюк запевняє, що воду з кранів незабаром можна буде також беззастережно споживати в усій Україні. Тим самим він збирається скласти конкуренцію бізнесовій «Чистій воді». Для цього в планах міністерства – максимально осучаснити лабораторії вітчизняних водоканалів, які контролюють якість води. Так би мовити, "дотягнути" їх до європейських стандартів. Єдине питання - час, який ми не повинні прогавити в готитві за водою. І якісною, і чистою(ukrproject.gov.ua).
Розмістив: taras на 17/07/2012 (975 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Соляні: 55 років з водою
ГКП Николаевводоканал Централізоване водопостачання окремих мікрорайонів, відрізаних від материкової частини Миколаєва лиманом, завжди було проблематичним. Що стосується мкр Соляні, ситуація там колись була незадовільною. Незважаючи на це, влада знаходила сили піти назустріч трудярям. Доленосним рішенням виконкому Миколаївської облради народних депутатів від 21.07.1967 р. затверджено історичний документ: „Заходи щодо покращення водопостачання та водовідведення господарсько-фекальних вод у с. Соляні”. Його реалізацію особисто контролював голова виконкому Т.Барильник. В документі йшлося про те, що потреба у воді більшості населених пунктів, що знаходяться в передмісті, задовольняється тільки на 33%. Каналізації там взагалі не було. Ще одна проблема була в тому, що Суднобудівний завод імені 61 Комунара з невідомих причин припинив будівництво самопливного колектора, тож звело нанівець плани щодо введення в дію насосної станції. З огляду на це було прийнято серйозне рішення: зобов’язати облкомунгосп закінчити намічені роботи. Тож відповідно до проекту основні роботи велися трестом „Укррадгоспспецбуд”, який не тільки проклав 1-км водогін, змонтував насосне обладнання. Водночас КЕЧ Миколаївського гарнізону встановила трансформатор на Тернівській станції, загалом збільшивши подачу води до 60 м3/год. Найскладніше все-таки було залишено заводу: його силами прокладено 1-км колектор від повороту „Темвод” до своєї НС. Додамо, що роботи з будівництва підводного інгульського дюкера, який забезпечив Соляні централізованим водопостачанням, вів очолюваний О.Ф.Растворовим трест. Подробиці того історичного будівництва - в наступних матеріалах.
Розмістив: taras на 12/07/2012 (966 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди