RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Про результати вивчення водонапірної вежі
ГКП Николаевводоканал 10 серпня о 10.00 в малому залі міськвиконкому відбудеться круглий стіл з питань перспектив збереження миколаївської водонапірної башти В.Г.Шухова – найдавнішої в Україні споруди за проектом всесвітньо відомого вченого. Серед учасників - представники влади, вчені, інженери з Фізико-механічного інституту ім. акад. Г.В.Карпенка НАН України, громадськість. Запрошуємо!
Розмістив: taras на 08/08/2012 (906 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Як миколаївці сплачують за комунальні послуги
ГКП Николаевводоканал Як свідчить Головне управління статистики в Миколаївській області, миколаївці почали платити за надані житлово-комунальні послуги значно краще. Зокрема, в січні–червні 2012 року населенням області сплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 488,5 млн.грн. (101,4%). В результаті цього заборгованість населення упродовж червня зменшилась на 6,4 млн. грн. (на 3,2%) і на кінець червня 2012 р. становила 192,4 млн. Серед міст обласного значення та районів області значне зниження заборгованості з оплати населенням житлово-комунальних послуг спостерігалось у Миколаєві, Первомайську, Вознесенську і Новобузькому районі. Додамо, що Миколаївщина - в числі тих областей, де зафіксовано помірний рівень сплати за послуги. Найкращі показники оплати за ЖКП спостерігався у Закарпатській, Сумській та Вінницькій областях (114,2–108,4%), найнижчий – у м.Севастополі та Автономній Республіці Крим (94,2 та 95,5% відповідно).
Розмістив: taras на 01/08/2012 (899 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Вчені Європи захищають башту Шухова
ГКП Николаевводоканал “Найдавніша в Україні та одна з небагатьох у світі водонапірних башт у Миколаєві за проектом В.Г.Шухова — у небезпеці”, - так висловився учений, фахівець з давньої архітектури, переможець міжнародної нагороди „Europa Nostra“ проф. А.Кутний...
Розмістив: taras на 25/07/2012 (989 Прочитано)
(детальніше... | 5982 байтів ще | Усього: 0)Чи є в нас цілісна система охорони та збереження ресурсів?
ГКП Николаевводоканал Так недвозначно коментує ставлення держави до природних ресурсів перший заступник голови Всеукраїнської екологічної ліги Т.Тимочко. Вона вказала, що останніми роками в Україні різко погіршився стан основних джерел водопостачання. Зокрема, це стало наслідком незадовільного стану очисних споруд і насосного обладнання, тисяч кілометрів аварійних мереж, які потребують нагальної заміни. Гострим є і питання модернізації лабораторій питної води, які сьогодні лише частково відповідають світовим стандартам. Експерт зауважує, що і в цій ситуації є вихід. Зокрема, вона пропонує на рівні держави зобов'язати промислові підприємства перейти на замкнуте водокористування виробничих циклів. До того ж, треба здійснити інвентаризацію наявних об'єктів господарювання в межах, встановлених водоохоронних зон і прибережних захисних смуг; негайно підключити всі об'єкти (за рахунок промислових підприємств) до міських каналізаційних мереж. Крім цього, Т.Тимочко пропонує в населених пунктах раз і назавжди вирішити проблему зі станом очисних споруд каналізації. Для цього вона радить утворити спеціальні фонди, до яких будуть відраховувати кошти від кожного квадратного метра щойно зведених площ. Саме ці гроші мусять негайно піти на реконструкцію та модернізацію станцій аерації та каналізаційних мереж (golos.com.ua).
Розмістив: taras на 23/07/2012 (965 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)На "Питну воду" бракує коштів?
ГКП Николаевводоканал Рівень фінансування програми «Питна вода України» складає всього 20% від передбаченої відповідним законом суми. Із запланованих 2 млрд за останні 7 років освоєно всього 412 млн грн. бюджетних коштів, повідомили у прес-службі Мінрегіону. За останніми даними, за час дії програми в регіонах побудовані та реконструйовані 403 водозабірних споруди, 115 водопровідних очисних споруд, 125 насосних станцій, 119 водонапірних башт, 731 км водопровідних мереж, впроваджено 701 установку доочищення питної води. Близько 200 сертифікованих лабораторій контролю якості води та стічних вод відремонтовано та дооснащено спеціальним обладнанням, інвентаризовано 1968 каналізаційних очисних споруд. За рахунок коштів місцевих бюджетів розроблено 51 схему оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення. Це дозволило поліпшити водопостачання окремих населених пунктів, але проблема досі не вирішена на системному рівні. «Постійне недофінансування програми і виконання великої кількості дрібних проектів не дозволили реалізувати значну кількість комплексних заходів. Тому в поточному році перевага віддається заходам, які системно вирішують проблеми територій з високими відхиленнями питної води від показників якості», – повідомив в.о. Міністра профільного міністерства О.Аліпов. За його словами, одним із основних критеріїв виділення бюджетних коштів у поточному році – наявність розроблених схем оптимізації централізованих систем водопостачання та водовідведення відповідних адміністративно-територіальних одиниць. Це обумовлено тим, що більшість централізованих систем водопостачання та водовідведення були збудовані у минулому сторіччі, мають великий фізичний знос і не відповідають вимогам сьогодення. Мінрегіоном будуть проаналізовані схеми оптимізації централізованих систем водопостачання та водовідведення адміністративно-територіальних одиниць і кошти будуть виділятися тільки з урахуванням висновків зазначених схем (http://jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 18/07/2012 (1010 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Нацпроект "Якісна вода" - конкурент "Чистій воді"?
ГКП Николаевводоканал В Україні розпочалася реалізація Національного проекту «Якісна вода», що мусить забезпечити виконання рішень ООН щодо прав людини на якісну питну воду. Будучи розрахованим на 6 років і вартістю біля 4 млрд. грн., проект передбачає будівництво 23-х тисяч групових і локальних систем очистки та доочистки питної води та її розлив у тару. Голова Держагентства з інвестицій та управління проектами В.Каськів запевняє, що до кінця року в Луганську, Маріуполі та Одесі працюватимуть 300 точок з продажу чистої води, згодом - решта міст будуть із "чистою" водою. Він не приховує, що це - чистий бізнес-проект зі статусом національного. Зі свого боку міністр Мінрегіонбуду А.Близнюк запевняє, що воду з кранів незабаром можна буде також беззастережно споживати в усій Україні. Тим самим він збирається скласти конкуренцію бізнесовій «Чистій воді». Для цього в планах міністерства – максимально осучаснити лабораторії вітчизняних водоканалів, які контролюють якість води. Так би мовити, "дотягнути" їх до європейських стандартів. Єдине питання - час, який ми не повинні прогавити в готитві за водою. І якісною, і чистою(ukrproject.gov.ua).
Розмістив: taras на 17/07/2012 (1013 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Соляні: 55 років з водою
ГКП Николаевводоканал Централізоване водопостачання окремих мікрорайонів, відрізаних від материкової частини Миколаєва лиманом, завжди було проблематичним. Що стосується мкр Соляні, ситуація там колись була незадовільною. Незважаючи на це, влада знаходила сили піти назустріч трудярям. Доленосним рішенням виконкому Миколаївської облради народних депутатів від 21.07.1967 р. затверджено історичний документ: „Заходи щодо покращення водопостачання та водовідведення господарсько-фекальних вод у с. Соляні”. Його реалізацію особисто контролював голова виконкому Т.Барильник. В документі йшлося про те, що потреба у воді більшості населених пунктів, що знаходяться в передмісті, задовольняється тільки на 33%. Каналізації там взагалі не було. Ще одна проблема була в тому, що Суднобудівний завод імені 61 Комунара з невідомих причин припинив будівництво самопливного колектора, тож звело нанівець плани щодо введення в дію насосної станції. З огляду на це було прийнято серйозне рішення: зобов’язати облкомунгосп закінчити намічені роботи. Тож відповідно до проекту основні роботи велися трестом „Укррадгоспспецбуд”, який не тільки проклав 1-км водогін, змонтував насосне обладнання. Водночас КЕЧ Миколаївського гарнізону встановила трансформатор на Тернівській станції, загалом збільшивши подачу води до 60 м3/год. Найскладніше все-таки було залишено заводу: його силами прокладено 1-км колектор від повороту „Темвод” до своєї НС. Додамо, що роботи з будівництва підводного інгульського дюкера, який забезпечив Соляні централізованим водопостачанням, вів очолюваний О.Ф.Растворовим трест. Подробиці того історичного будівництва - в наступних матеріалах.
Розмістив: taras на 12/07/2012 (996 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Чи є підстави підвищення тарифів? Кажуть, що немає
ГКП Николаевводоканал Як заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства А.Близнюк під час брифінгу напередодні засідання Кабінету Міністрів України, сьогодні немає підстав для підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Він констатував, що житлово-комунальне господарство є збитковим і не може розвиватися, тому надія – на інвестиції. З останнім важко не погодитися. Поруч із тим «тарифне» питання все-таки лишається відкритим. Зокрема, посилаючись на інформацію про тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення по базових підприємствах (станом на 1.06.2012 р.) і розміщену на сайті Мінрегіонбуду, їх «левова» частка в Україні не відповідає фактичній собівартості. Зокрема, в Миколаєві – одні з найнижчих тарифів серед 27-ми базових водоканалів держави. Тож рівень відшкодування миколаївськими тарифами собівартості з водопостачання для населення – 63,3% (21-е місце), з водовідведення – 71,2% (16-е місце). Втім, є такі міста, де ситуація ще гірше. Незважаючи на це, цього року тарифи у 22-х містах України все-таки підвищували (за виключенням Миколаєва, Дніпропетровська, Кіровограду, Луганська, Одеси, Черкас, Сум), але це нічого не змінило. Додамо, що невідповідність тарифів фактичній собівартості призводить до зростання рівня збитковості комунальних підприємств, досягнувши за останні роки багатомільйонної позначки.
Розмістив: taras на 11/07/2012 (1011 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Корабельний поки без води. Там аварія
ГКП Николаевводоканал Сьогодні, 11 липня, в 11.00 на водогоні-тисячнику, що подає воду з очисних споруд водопроводу до Корабельного району, трапилася аварія. Через неможливість проводити ремонтні роботи на мережах під високим тиском (хоча ця технологія використовується часто), прийнято рішення перекрити водопостачання. Виявилося, вийшла з ладу ділянка, що знаходиться на глибині 3-х метрів неподалік від самих споруд на "зеленій" зоні. Як вдалося встановити станом на 14.30, в безперервному режимі роботи силами бригади водовідників підприємства вже проведена установка хомутів, проводиться "обчеканювання", а також монтаж засувок. Роботи ускладнюються величезною кількістю води в ямі. Як припускають фахівці, очікуваний час відновлення водопостачання в районі - 17.00. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 11/07/2012 (831 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Україні бракує не тільки води, але і грошей для ЖКГ
ГКП Николаевводоканал Так можна прокоментувати дані Мінрегіонбуду, опубліковані на сайті "України комунальної". Наразі Україна найгірше забезпечена питною водою в порівнянні з іншими європейськими державами. У нас на людину припадає 1 тис. куб.м. води на рік, у Німеччині та Франції - 2, в Росії - 3 тисячі кубометрів. Водночас близько 18 тисяч українських населених пунктів досі не мають централізованого водопостачання, водовідведення, доступу до питної води. Але не тільки це турбує чиновників. На думку начальника управління ЖКГ Миколаївської ОДА Є.Гладкова, не всі кошти, передбачені загальнодержавною цільовою програмою «Питна вода України» на 2011-2020 роки, вдається своєчасно використати на потреби громад. Зокрема, за результатами 2011 року в області велися роботи з будівництва та реконструкції на 64 водопровідних очисних спорудах (завершено роботи на 23-х спорудах); йшло будівництво та реконструкція на 11 водопровідних насосних станціях (завершено на 8-ми); працювали на 50 артезіанських свердловинах (завершено на 40). «Саме через те, що кошти для фінансування програми «Питна вода» надійшли на рахунки тільки в грудні 2011 року, наші підрядники не встигли завершити роботи, - сказав чиновник. - Деякі комунальники і селищні ради області просто не встигли в такий короткий час провести тендерів на закупівлі робіт. Як результат – частина коштів залишилася невикористаною, їх повернули до державного бюджету» (http://jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 03/07/2012 (937 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди