RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансовий звіт за 2017р.

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Вчитися берегти воду - наш пріоритет
ГКП Николаевводоканал Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства А.Близнюк. Він зазначив, що українці за добу витрачають 370 л води, а європейці – 100 л. Про це він сказав в ефірі «5 каналу». «Ми більше втрачаємо за рахунок того, що не рахуємо... Головна ідеологія, яку я як міністр маю донести до українців: рахуй, економ, плати». З огляду на це збереження природних ресурсів - пріоритет, який ми мусимо дотримуватися.
Розмістив: taras на 05/12/2011 (849 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Фінал стає ближчим
ГКП Николаевводоканал 30 листопада відбулася чергова гра збірної команди підприємства проти суперників у кубкових змаганнях м. Миколаєва з волейболу. Гравці з Аграрного університету програли команді "Водоканалу" із рахунком 0:3 (21:25, 28:30, 21:25). Наступна гра водокананальців відбудеться 12 грудня проти команди ЧСЗ. Сподіваємось на перемогу і на подальшу підтримку вболівальників.
Розмістив: taras на 01/12/2011 (792 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Наші волейболісти впевнено йдуть до фіналу
ГКП Николаевводоканал 24 листопада у спортивному залі Палацу спорту "Зоря" тривали кубкові ігри з волейболу серед любительських команд м. Миколаєва. Збірна команда Водоканалу з волейболу вміло здолала свого суперника - команду "Зорі", обігравши її з рахунком 3:1 (22:25, 25:19, 25:13, 25:22). Наразі - гра з іншим суперником у групі - командою ЧСЗ, яка відбудеться у понеділок, 28 листопада, о 18.30 в спортзалі Аграрного університету. Вболівальники, підтримайте нашу команду!
Розмістив: taras на 24/11/2011 (767 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Керівники ЖКГ зустрінуться з працівниками підприємства
ГКП Николаевводоканал 29 листопада о 14.00 на підприємстві відбудеться зустріч із начальником управління комунального господарства, заступником директора департаменту ЖКГ м. Миколаєва Юрієм Соломоновим. На зустріч запрошуються всі працівники, абоненти підприємства, які матимуть можливість поставити нагальні запитання, поцікавитися перспективами розвитку житлово-комунального господарства краю.
Розмістив: taras на 24/11/2011 (814 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Скажемо фосфатовмісним миючим засобам - НІ!
ГКП Николаевводоканал Колектив підприємства підтримує розпочату 22 листопада ПАТ «АК «Київводоканал» масштабну кампанію проти фосфатовмісних миючих засобів з метою заборони їх на законодавчому рівні в Україні. Лист-звернення для підпису та розповсюдження надіслано усім водоканалам України, екологічним організаціям та найбільшим навчальним закладам. Наголошуємо, що кожен може підтримати цю ініціативу, залишивши свій підпис під листом упродовж двох тижнів. Як засвідчив директор МКП "Миколаївводоканал" В.С.Тельпіс, разом ми у змозі робити впевнені кроки на шляху до попередження можливої проблеми з питною водою по всій Україні. Давайте захищати довкілля разом! - наголосив директор (залишити голос можна тут: http://www.onlinepetition.ru/stopfosfaty/petition.html).
Розмістив: taras на 24/11/2011 (1411 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)З історії підприємства: "Електрамвод"
ГКП Николаевводоканал Відомо, що в часи НЕПу на госпрозрахунок поступово переводили підприємства, об'єднуючи у трести. В таких умовах 20 листопада 1923 р. розпочато експлуатацію міського комбінату “Електрамвод”, (проіснував 10 місяців та 11 днів), який об’єднав роботу електростанції, трамвайного депо та водопроводу, а також лабораторії, майстерні, завод “Перун”. Першим директором –розпорядником комбінату став Веселов, а його керівником - К.С.Шкуро. Колектив комбінату, окрім забезпечення міста основними послугами, розробив ”Правила про збереження і благоустрій будинків та їх частин”, (10 квітня 1924 р.). До речі, тарифи за цей час фактично не змінилися: протягом перших кварталів 1924/1925, 1925/1926 рр. за 100 відер брали 25-40 коп., за поливку вулиць - 50 коп., а вода для підприємств, державних закладів дорівнювала 150-200 коп. За статистичними даними прибуткова частина міського бюджету складалась, в основному, з надходжень комунальних підприємств у розмірі 2 млн. карб. Але незважаючи на нову систему господарювання, яка, на жаль, базувалася на неприйнятних для економіки явищах, комбінат “Електрамвод” ліквідовано 1 жовтня 1924 р. На цей день основний капітал підприємства склав 3652110 карб. 86 коп., зворотний капітал – 264208 карб. 92 коп., баланс - 4029980 карб. 84 коп., прибуток - 902897 карб. 62 коп. Знаймо свою історію, шануймо своїх ветеранів!
Розмістив: taras на 17/11/2011 (854 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Обрано уповноваженого для отримання кредиту ЄІБ для підприємства
ГКП Николаевводоканал Як стало відомо, 9 листопада Кабінет Міністрів України затвердив проект розпорядження Президента України, згідно з яким уповноваженим підписати від імені нашої країни Лист про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо "Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання та водовідведення в місті Миколаєві" буде заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук. Нагадаємо, що внесення запропонованих змін дозволить залучити кредитні кошти Європейського інвестиційного банку в розмірі 15540000 євро на реалізацію зазначеного проекту, що, зокрема, дозволить МКП «Миколаївводоканал» покращити якість питної води і поліпшити роботу системи очищення стічних вод міста. Переговори між сторонами повинні відбутися вже найближчим часом. Про результати буде повідомлено додатково.
Розмістив: taras на 16/11/2011 (851 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Волейболісти Водоканалу відстоюють честь кращих гравців міста
ГКП Николаевводоканал 14 листопада розпочилася змагання з волейболу на кубок м. Миколаєва, в яких за перемогу боротимуться десять кращих команд обласного центру у двох групах. Найтитулованіша волейбольна збірна краю - команда Водоканалу - у складі директора В.Тельпіса (КМС), головного енергетика О.Абабілова (КМС), головного механіка О.Зубова (КМС), а також першорозрядників: майстрів С.Малиновського, О.Терлиги, інженера Д.Тельпіса, електриків Ю.Поліщука, В.Волинщикова, відкриваючи ці престижні змагання, обіграла команду "Машпроект" з рахунком 3:1 (25:15, 23:25, 25:23, 25:23). Наступну гру команда комунальників проведе 23 листопада о 18.30 проти збірноі "Зорі" на її ж полі. Суперниками Водоканалу, крім іншого, є команди МДАУ та ЧСЗ. Вболівальники, підтримайте кращу команду області!
Розмістив: taras на 14/11/2011 (775 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Україні діятимуть нові правила постачання води?
ГКП Николаевводоканал До кінця 2011 р. введуть нову редакцію будівельних норм і правил, що стосуються водовідведення і поставок води в рамках внесення змін до Закону Украіни про загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 рр. Про це повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента І.Акімова. «Останнім часом Президент робив особливий акцент на поліпшенні якості води і, зокрема, на забезпеченні високоякісною водою. І тому підписання Президентом цього закону - це один із кроків в цьому напрямі... Стара програма має бути оновлена з багатьох причин. Насамперед, вперед пішли загальносвітові стандарти якості води, і вони повинні враховуватися при формуванні будь-якого набору заходів... Тож до кінця року буде введена нова редакція будівельних норм і правил, що стосуються водовідведення і поставок води», - сказала Акімова. За її словами, якщо стара програма припускала фінансування винятково з держбюджету, то нова програма припускає, що значний акцент має бути зроблений на недержавні кошти. «А ви знаєте, що такі організації, як Світовий банк і ЄБРР, готові фінансувати поліпшення поставок якісної води для населення? У новій програмі передбачається майже дві третини коштів використовувати з небюджетних джерел... Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері комунальних послуг, - на неї покладається функція перегляду тарифів водовідведення і поставок води», - відзначила Акімова ("Україна комунальна").
Розмістив: taras на 14/11/2011 (1108 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Підприємство готове відстояти свою позицію перед АМКУ
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося, адміністративна колегія Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) прийняла рішення оштрафувати МКП "Миколаївводоканал" на 68 тис. грн. нібито за неправомірне відключення води 42-м споживачам, які, до речі, протягом тривалого періоду часу встигли зібрати чималий борг за користування послугами з централізованого водопостачання та водовідведення. Повідомляємо, що Миколаївське відділення АМКУ, як це видно з наданих документів, приймало рішення, виходячи з вимог окремих законів України без урахування норм Цивільного кодексу. Зокрема, зроблено акцент на тому, що питання централізованого надання послуг фізичним особам досі не врегульовані існуючими Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 р. № 190 , хоча своїм рішенням сесія Миколаївської міськради це питання розв'язала. Внаслідок наведеного МКП "Миколаївводоканал" готове оскаржувати рішення адміністративної колегії Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України в суді.
Розмістив: taras на 11/11/2011 (964 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди