RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Держава підтримає водоканали?
ГКП Николаевводоканал Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України взялося до роботи щодо запровадження бюджетного зворотного фінансування у програмах модернізації ЖКГ. В першу чергу, гроші уже в цьому, 2012 році, підуть на економію та імпортозаміщення енергоресурсів, про що повідомив міністр Анатолій Близнюк, виступаючи на конференції «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства»(15 травня, м. Суми). «В цьому році ми проводимо експеримент, відповідно до якого в бюджеті передбачено 40 млн. грн. на кредити під 3% річних для підприємств та окремих проектів у житлово-комунальному господарстві. Це - перший в історії новітньої України прецедент зворотного бюджетного фінансування, незважаючи на те, що цей метод успішно застосували багато країн світу». За його словами, пріоритетними напрямками та головними критеріями відбору проектів для отримання дешевого державного кредиту стануть термомодернізація будинків у житловій політиці, у теплопостачанні – комплексна установка індивідуального теплового пункту для мікрорайону, селища або міста. У галузі водозабезпечення кошти зможуть отримати проекти, які передбачають перегляд схем водопостачання та перехід до мембранних технологій очищення, а у поводженні з твердими побутовими відходами – технології роздільного збору та переробки сміття, будівництво заводів і полігонів. Словом, будемо чекати на яскраві проекти та їх втілення.
Розмістив: taras на 17/05/2012 (1005 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)"До зими готуймось вчасно!" - Василь Тельпіс
ГКП Николаевводоканал Нещодавно на МКП “Миколаївводоканал” за активної участі директора В.С.Тельпіса розробили заходи щодо підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр., зокрема, в частині запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у системах газо-, електро-, тепло- і водопостачання. Відповідно до цього найближчим часом будуть відпрацьовані схеми попередження випадків заморожування магістралей та устаткування, посилиться спостереження за за рівнем річкової води в районі насосних станцій каналізації. До того ж, перевіряється готовність до роботи мобільних насосів, відповідної спецтехніки підприємства (трактори ЮМЗ-6 з відкачувальними насосами, спецмашини, мулові насоси), електроустановки, запасні вводи електроспоживання, засоби зв’язку та оповіщення, матеріальні резерви (пісок, бітум, цегла). Одночасно ведеться ремонт пожежних гідрантів, іншого обладнання та устаткування. Штаб підприємства по підготовці до зими очолила начальник виробничо-технічного відділу Т.В.Шаповалова. Як прокоментував цю копітку роботу В.С.Тельпіс, тільки мудрий господар готується до зими заздалегідь. "Ось чому наш колектив завжди готовий до будь-яких природних випробувань", - додав директор.
Розмістив: taras на 10/05/2012 (1045 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Аварія в центрі міста не впливатиме на водопостачання
ГКП Николаевводоканал Такої думки начальник відділу водопровідноі мережі підприємства Л.С.Танцюра. Справа в тім, що сьогодні ввечері, 4 травня, десь о 19.00 сталася аварія на залізобетонному водогоні діаметром 1200 мм в районі вул. Даля і Радісноі, внаслідок чого без води могли опинитися мешканці Лісків і Намиву. На щастя, цього не сталося тому, що в результаті вмілого переключення вдалося локалізувати аварію. По-друге, зроблено все для того, щоб ніхто з мешканців багатоповерхівок не постраждав унаслідок зменшення тиску в мережах. Протягом останніх годин на місці працюють бригади водовідників, які на глибині близько 4 м виконуватимуть аварійно-відновні роботи з використанням важкої спецтехніки навіть цієї ночі та суботнім ранком.
Розмістив: Taras на 04/05/2012 (953 Прочитано)
(детальніше... | 789 байтів ще | Усього: 0)27 квітня населення ПТЗ буде без води
ГКП Николаевводоканал У зв'язку з проведенням аварійно-відновних робіт, у п'ятницю, 27 квітня, буде тимчасово припинено водопостачання з 9.00 до 17.00 у 112-му мікрорайоні Миколаєва (пр. Миру - вул. Космонавтів - пр. Жовтневий - вул. Васляєва). Як повідомили у відділі водопровідноі мережі підприємства, буде проведена заміна ушкодженоі ділянки магістралі. Заклади освіти та охорони здоров'я будуть забезпечені підвізною водою. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: Taras на 26/04/2012 (950 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Борги - не привід відключати Водоканал від електроенергії
ГКП Николаевводоканал Таке формулювання протесту схвалила прокуратура м. Харкова, яка забороняє співробітникам АК "Харківобленерго" йти на крайні заходи і залишати місто без води. Тим не менш, енергетики знеструмили 11 приміщень "Харківводоканалу", зокрема, допоміжні служби підприємства: сервісний центр, електротехнічну лабораторію, центральний склад, ділянку по ремонту автомобілів, службу водомереж. Відомо, що КП "Вода", як і його правонаступник КП "Харківводоканал", припинило сплачувати за електроенергію ще в серпні 2010-го. Загальний борг Водоканалу - близько 280 млн. грн. Як довго він буде, поки що невідомо ("Комсомольская правда в Україні").
Розмістив: taras на 11/04/2012 (1049 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)"НІБУЛОН" потурбується про якість питної води в Миколаєві?
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося, днями відбулася закладка нового, 21-го, річкового терміналу ТОВ СП «НІБУЛОН» в сел. Козацьке Херсонської області, де будуть створені нові «дніпровські ворота», що забезпечать можливість судноплавства по найбільшій водній артерії України. Одночасно з цим розробники подумали і про захист Дніпра як основного джерела питного водопостачання, зокрема, для Миколаєва. Для цього буде впроваджена технологія очистки господарсько-побутових стічних вод з використанням ультрафільтраційних біореакторів мембранного типу (МБР-технології). Чи зможе це захистити миколаївців від можливих забруднень питної води?..
Розмістив: taras на 10/04/2012 (1165 Прочитано)
(детальніше... | 3960 байтів ще | Усього: 0)Першоквітневий злочин. А кара?
ГКП Николаевводоканал Сьогодні нікого не здивуєш тим, наскільки стрімко крадеться майно комунальних підприємств, в тому числі, кришки, залізобетонні плити, окремі ділянки водогону “Дніпро — Миколаїв”, інше устаткування та обладнання. Зокрема, 1 квітня співробітникам МКП “Миколаївводоканал” було не смішно: підприємство позбулося усіх чавунних кришок водопровідних та каналізаційних люків в усьому мікрорайоні в центрі міста (вул. Шевченка — Громадянська — Потьомкінська — М.Морська). Подібний факт задокументовано, а матеріали передані до Центрального РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області...
Розмістив: taras на 03/04/2012 (1525 Прочитано)
(детальніше... | 3586 байтів ще | Усього: 0)Підприємство - в полі зору Міністерства фінансів?
ГКП Николаевводоканал Як стало відомо з офіційного сайту Міністерства фінансів України, днями оголошено конкурс по відбору вітчизняного або іноземного банку для відкриття банківських рахунків та здійснення розрахунково-касового обслуговування в рамках позики між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) по проекту "Розвиток систем водопостачання і водовідведення в м. Миколаєві". Пропозиції можна надсилати до 10 квітня поточного року. Що ж, маємо надію, що цього року цей унікальний проект, розроблений ще 5 років тому, нарешті розпочнуть впроваджувати (minfin.gov.ua).
Розмістив: taras на 02/04/2012 (966 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Водоканал отримав подяку від ветеранів і музейників
ГКП Николаевводоканал З того часу, як 28 березня 1944 наше місто визволено від німецько-фашистських загарбників, минуло немало часу. На нашому підприємстві, яке відновлювалося в ті лихі роки, змінилося кілька поколінь співробітників, але ми пам'ятаємо всіх поіменно, хто першими прийшли з фронту і зводили зруйновані насосні станції, колодязі, водонапірну вежу. Здоров'я вам, ветерани! Напередодні цього світлого дня ми отримали подяку від співробітників музею підпільно-партизанського руху, а також ветеранів. Наводимо текст повністю ...
Розмістив: taras на 28/03/2012 (1056 Прочитано)
(детальніше... | 3529 байтів ще | Усього: 0)Аварійні колектори знову нагадали про себе
ГКП Николаевводоканал Як стало відомо, вчора ввечері, 25 березня, по вул. Плеханівській, 213 (недалеко від Парку культури і відпочинку імені Г.І.Петровського), стався обвал аварійного залізобетонного колектора (Д=600 мм), який відводить каналізаційні стоки мкр Ракетне Річище. Відразу було вжито ряд першочергових заходів: оптимізовано роботу насосної станції каналізації, підключені резервні приймальні камери і резервуари. До того ж, сьогодні з самого ранку на тому місці працює бригада відділу каналізації підприємства на чолі із майстром О.Кулаковим, яка проводить заміну 10-метрової аварійної мережі на глибині близько 5 м. Очікується, що до вечора аварійно-відновлювальні роботи будуть завершені.
Розмістив: taras на 26/03/2012 (958 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.28 секунди