RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Зі святом, миколаївський журналісте!
ГКП Николаевводоканал Вітаючи із Днем української журналістики, бажаємо кожному, хто об'єктивно та правдиво висвітлює діяльність МКП "Миколаївводоканал" - одного з найбільших комунальних підприємств на півдні країни - міцного здоров'я, родинного затишку, злагоди. Нехай Ваші професійні здобутки стануть окрасою нашого корабельного міста, а яскраві матеріали зміцнять авторитет та повагу комунальників серед нашого населення. Щиро вдячні за увагу і турботу, професіоналізм та чесність!
Розмістив: taras на 06/06/2012 (817 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Чи підтримають Водоканал депутати?
ГКП Николаевводоканал Сьогодні, 31 травня, розпочала свою роботу чергова сесія Миколаївської міської ради. Одним із питань порядку денного, винесеного на розгляд народних обранців, - "Про надання згоди на отримання кредитів МКП "Миколаївводоканал". Зокрема, планується одержати згоду на укладання підприємством окремих кредитних угод, кожна не більше 2,0 млн. грн., протягом 1 року для здійснення розрахунків за енергоносії, матеріали та своєчасної виплати заробітної плати у зв'язку з нерівномірністю надходження коштів від споживачів підприємства. Очікується, що депутати підуть назустріч і підприємству, і тим перешкодам, які ми мусимо долати разом.
Розмістив: taras на 31/05/2012 (1248 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Всупереч колекторному лиху міського масштабу
ГКП Николаевводоканал Ці слова стали мотивом виступу начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Миколаївського міськвиконкому О.Герасимені. Він підкреслив, що сьогодні в Миколаєві в аварійному стані перебуває близько 77 км каналізаційних мереж, що вимагають оперативної заміни. Зокрема, тільки в травні цього року трапилися неприємності, на щастя, які не призвели до небезпечних наслідків. Тоді були зафіксовані "провали" мереж по вул. Адм. Макарова (глибина - 2 м, довжина - 50 м.), пр. Жовтневому (глибина - 3 м., довжина - 1, 1 км.) та ін. Основна причина, - підкреслив О.Герасименя, - газова корозія склепінь самопливних каналізаційних колекторів внаслідок довготривалого використання. Як розповів інженер цивільної оборони МКП «Миколаївводоканал» І.Фотуйма, частина цих мереж прокладені ще до війни, їх ресурс давно вичерпаний. Для усунення подібних проблем тільки по вул. Адм. Макарова сьогодні потрібні близько 3,4 млн. грн. Для «Миколаївводоканалу» така сума непідйомна, хоча проводити заміну магістралей підприємство зобов'язане. Тільки цього року на такі роботи комунальники вже витратили близько 200 тис. грн., і це - не межа. - На жаль, ви поки залишаєтеся один на один з проблемою, - сказав О.Герасименя. - Поки МНС України не оцінило розміри того, що сталося, ми не можемо виділити кошти з резервного фонду. Виходячи з цього чиновник запропонував внести зміни в номенклатуру матеріального резерву міста і запастися каналізаційними трубами необхідного діаметра, щоб не сталося в Миколаєві колекторногго лиха. Крім того, питання про виділення коштів на ремонт каналізації по вул.Адм. Макарова і пр.Жовтневому винесуть на розгляд депутатської планово-бюджетної комісії, додав чиновник.
Розмістив: taras на 31/05/2012 (891 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Президент підтримав "Миколаївводоканал"
ГКП Николаевводоканал Президент В.Янукович запропонував Верховній Раді ратифікувати фінансову угоду про розвиток системи водопостачання та водоотведення в Миколаєві. Про це йдеться в законопроекті №0259, зареєстрованому в парламенті 23 травня. Передбачається, що угода між Україною та ЄІБ вступить в силу з дати направлення Європейським інвестиційним банком листа, в якому підтверджується виконання Україною встановлених угодою умов. Нагадаємо, що загальний обсяг проекту - 31080000 євро, позикові кошти - 15,54 млн євро, а решта буде покладена на місцевий бюджет, а також гранти. Відповідальним виконавцем проекту виступить Мінрегіонбуд України, бенефіціаром - МКП "Миколаївводоканал", кредитором - ЄІБ. Президент зазначив, що ратифікація фінансової угоди з ЄІБ про розвиток системи водопостачання та водовідведення в Миколаєві буде сприяти забезпеченню високого рівня екологічної безпеки системи водопостачання та водовідведення в Миколаєві, досягнення відповідності національним стандартам очищення стічних вод (за матеріалами ЗМІ).
Розмістив: taras на 28/05/2012 (1019 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)ВР посилила відповідальність за пошкодження трубопроводів
ГКП Николаевводоканал Верховна Рада України посилила кримінальну відповідальність за втручання у роботу об’єктів водопровідного господарства. Відповідний законопроект про внесення змін до статті 292 ККУ сьогодні, 24 травня, підтримали 243 народні депутати. Згідно із законопроектом, пошкодження чи руйнування магістральних або промислових трубопроводів карається штрафом від 100 до 1 000 неоподаткованих мінімумів громадян, або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 5 років. Колектив підприємства сподівається, що тепер правоохоронці матимуть більше важелів, щоб зупинити в Миколаєві "брухтовий бум", який вже завдав непоправної багатомільйонної шкоди житлово-комунальному господарству Миколаєва.
Розмістив: taras на 24/05/2012 (1063 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Лісках до вечора вестимуть роботи на водогоні
ГКП Николаевводоканал Як стало відомо, сьогодні, 22 травня, о 10.00 в районі мкр Ліски, на перетині вул. Крилова і Білої, прямо на проїжджій частині сталася аварія на водогоні 300-мм діаметру, який підживлює кілька сусідніх будинків. У зв'язку з цим там утворилася велика калюжа, яку почали відкачувати фахівці підприємства. Як повідомили у відділі водопровідної мережі, це вже не перший випадок на аварійних мережах підприємства, які все ще трапляються, оперативно замінюються, але які, на жаль, поки що не наздогнати. За попередніми даними, роботи будуть вестися до 17.00 з використанням необхідних матеріально-технічних ресурсів "Миколаївводоканал". У зв'язку з відповідним пониженням тиску можлива відсутність води в декількох сусідніх багатоповерхівках. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Ми працюємо для Вас!
Розмістив: taras на 22/05/2012 (1080 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)За останній тиждень обвалився третій колектор
ГКП Николаевводоканал Як повідомили у відділі каналізаційної мережі підприємства, в Миколаєві почастішали факти руйнувань склепінь аварійних каналізаційних колекторів, прокладених по основних магістралях міста. Днями раніше такі факти були зафіксовані в Корабельному районі. Тепер там трапилася вже третя за рахунком аварія: на перетині проспектів Жовтневого та Корабелів, в районі "зеленої зони". Як стверджують фахівці, які через збільшення навантаження через такі обставини тільки сьогодні приступили до заміни 12-метрової аварійної ділянки діаметром 400 мм на глибині близько 3 метрів, з кожним разом все складніше і складніше боротися з такими аваріями, число яких зростає стрімко. За попередніми даними, тільки в цьому районі знаходиться ще близько 10 км аварійних ділянок колекторів, які негайно потрібно замінювати. Надія залишається на те, що в найближчому майбутньому будуть виділені додаткові кошти на заміну всіх аварійних мереж каналізації, які, на жаль, все ще нагадують про себе як в центрі Миколаєва, так і на його околицях. Тим часом МКП "Миколаївводоканал" підраховує завдані збитки.
Розмістив: taras на 22/05/2012 (1019 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Корабельному районі сталася аварія. Тепер на колекторі
ГКП Николаевводоканал Як повідомили в головній диспетчерській, сьогодні, 17 травня, розпочато роботи по заміні залізобетонного самопливного колектора діаметром 1000 мм, прокладеного на перетині пр. Корабелів та вул. Айвазовського, якраз уздовж транспортної магістралі. Протяжність зруйнованої ділянки - близько 2 м., глибина - 3 м. Але це не все. Сьогодні також ведуться аварійно-відновлювальні роботи по заміні іншої такої ж ділянки: недалеко від ДК культури металургів прорвало менший самопливний колектор діаметром 400 мм та довжиною 2 м. Всі заходи, що проводяться під керівництвом майстра відділу каналізаційної мережі Наталією Махинею, будуть завершені до вечора. Нагадаємо, що це далеко не перший випадок у цьому році, коли руйнуються застарілі мережі підприємства.
Розмістив: taras на 17/05/2012 (987 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Українцям компенсуватимуть підвищення тарифів?
ГКП Николаевводоканал Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги супроводжуватиметься адресною соціальною допомогою. Про це заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, Валерій Саратов. «Сьогодні над цією проблемою серйозно працює Міністерство соціальної політики, ми беремо активну участь. Населення має зрозуміти, що держава не буде підвищувати тарифи без адекватних кроків на користь людей щодо адресної соціальної допомоги». За його словами, найбільш проблемною є оплата населення за тепло. «Сьогодні держава і уряд мають серйозну проблему через те, що громадяни не мають можливості сплачувати такі високі тарифи», - зазначив Саратов. Він також розповів, що у Великій Британії та Франції використовується термін «енергетична бідність». «Якщо родина сплачує за тепло більше 10% свого бюджету, то держава допомагає їй. У нас сьогодні фактично по регіонам і містам країни так і сплачується десь 10% за теплопостачання і гаряче водопостачання. Тому сьогодні дійсно є проблема, як підвищити тарифи до економічно обґрунтованого рівня, щоб люди мали можливість сплачувати», - зазначив Валерій Саратов (УНІАН).
Розмістив: taras на 17/05/2012 (1043 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Держава підтримає водоканали?
ГКП Николаевводоканал Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України взялося до роботи щодо запровадження бюджетного зворотного фінансування у програмах модернізації ЖКГ. В першу чергу, гроші уже в цьому, 2012 році, підуть на економію та імпортозаміщення енергоресурсів, про що повідомив міністр Анатолій Близнюк, виступаючи на конференції «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства»(15 травня, м. Суми). «В цьому році ми проводимо експеримент, відповідно до якого в бюджеті передбачено 40 млн. грн. на кредити під 3% річних для підприємств та окремих проектів у житлово-комунальному господарстві. Це - перший в історії новітньої України прецедент зворотного бюджетного фінансування, незважаючи на те, що цей метод успішно застосували багато країн світу». За його словами, пріоритетними напрямками та головними критеріями відбору проектів для отримання дешевого державного кредиту стануть термомодернізація будинків у житловій політиці, у теплопостачанні – комплексна установка індивідуального теплового пункту для мікрорайону, селища або міста. У галузі водозабезпечення кошти зможуть отримати проекти, які передбачають перегляд схем водопостачання та перехід до мембранних технологій очищення, а у поводженні з твердими побутовими відходами – технології роздільного збору та переробки сміття, будівництво заводів і полігонів. Словом, будемо чекати на яскраві проекти та їх втілення.
Розмістив: taras на 17/05/2012 (1076 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди