Інвестиції

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвитоксистеми водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) та Листа про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв)

Верховна Рада України постановляє:

Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв), підписану 2 лютого 2010 року в м. Києві, та Лист про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв), підписаний 9 грудня 2011 року в м. Києві, ратифікувати (додаються).

Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) набирає чинності з дати направлення Європейським інвестиційним банком листа, в якому підтверджується виконання Україною умов, установлених Угодою, і зазначається дата набрання чинності Угодою.

Лист про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) набирає чинності з дати набрання чинності Фінансовою угодою та одержання Банком трьох належним чином підписаних оригінальних примірників Листа про зміни, залежно від того, щостанеться пізніше.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ 
20 червня 2012 року 
№ 4987-VI
 
Проект розвитку системи водопосточання і водовідведення в місті Миколаїв