Міжнародний день охорони праці

Сьогодні, 18 квітня, в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці пройшли тренування з безпеки проведення робіт працівниками МКП «Миколаївводоканал», та разом з представниками Управління Держпраці у Миколаївській області проведено круглий стіл на тему: «Безпечне і здорове майбутнє праці».

Вступне слово взяла керівник служби охорони праці та техніки безпеки підприємства Світлана Воронкова. Вона нагадали присутнім про необхідність дотримання техніки безпеки під час виконання робіт, зауваживши, що значна кількість працівників виконують роботи підвищеної небезпеки. Служба охорони праці МКП «Миколаївводоканал» тісно співпрацює з іншими підрозділами підприємства, щодо розробки та впровадження заходів для підвищення існуючого рівня охорони праці, програм поліпшення умов праці, запобігання виробничому травматизму.

Водопровідною мережею під керівництвом начальника мережи Лариси Танцюри та начальника Центрального району Надії Ващенко працівниками мережі було продемонстровано послідовність виконання робіт у колодязі водопроводу.

Окремо зупинились на наданні первинної медичної допомоги якщо працівник травмувався при виконанні робіт чи у разі різкого погіршення самопочуття.

Начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки управління Держпраці в Миколаївській області Сергій Джигімон  в ході круглого столу відзначив підприємство за турботу за життя своїх працівників та наголосив, що дотримання усіх норм та інструкцій з техніки безпеки є запорукою успішної роботи підприємства.

МКП «Миколаївводоканал» забезпечує працівників якісним спец одягом, надає можливість проходження щорічних медичних оглядів розуміючи.  

Заступник начальника відділу нагляду на виробництві і об’єктах підвищеної небезпеки Василь Беляєв зауважив, що всі інструкції і положення з охорони праці «написані кров’ю» і їх порушення може мати фатальні наслідки.

На завершення зустрічі Сергій Джигімон побажав працівникам підприємства міцного здоров’я та безпечної роботи.

Генеральний директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко:

«Найбільша цінність – життя людини. Завдяки працівникам підприємства які щодня ризикують своїм життям виконуючи роботи у складних та небезпечних умовах праці ми забезпечуємо місто питною водою. Добробут та здоров’я співробітників на першому місці!»МДОПМДОПМДОХМДОПМДОПМДОПМДОПМДОПМДОПМДОП