Оприлюднюється проект постанови

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 16 жовтня 2018 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми Міського комунального підприємства «Миколаївводоканал» на 2018 рік».

   На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого  постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Міського комунального підприємства «Миколаївводоканал» на 2018 рік» за місцем надання послуг.

   Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми   МКП «Миколаївводоканал» на 2018 рік та обгрунтовуючими матеріалами, для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет. 

   Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються  до 01 листопада  2018 року  у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: investvoda@gmail.com контактна особа: Демчишин Світлана Валеріївна, тел. (044) 207-19-18.

   Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП  «Про схвалення Інвестиційної програми             Міського комунального підприємства «Миколаївводоканал» на 2018 рік» відбудеться 02 листопада  2018 року о 09:00 в приміщенні МКП «Миколаївводоканал», вул. Погранична , 161, м. Миколаїв.

   Заявки для участі  у  відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 01 листопада 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Миколаївській області: вул. Потьомкінська, 91, а/с № 195,  м. Миколаїв, 54017, e-mail: energo.mk@newline.net.ua, а копії  investvoda@gmail.com.