ПОВІДОМЛЕННЯ

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

            На виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання к сферах енергетики та комунальних послуг» Міське комунальне підприємство «Миколаївводоканал» повідомляє про необхідність внесення змін до тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

О Б Г Р У Н Т У В А Н Н Я

щодо необхідності внесення змін до тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік

            

              1. Зміна витрат на оплату праці та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку  зі збільшенням прожиткового мінімуму та міжгалузевих коефіцієнтів співвідношень мінімальний тарифної   ставки робітника 1 розряду (місячної тарифної ставки) за видами робіт та окремими професіями.

       

              2. Зміна витрат на придбання реагентів у звязку зі збільшенням цін.

              3. Зміна витрат на придбання паливно-мастильних матеріалів у звязку зі збільшенням цін.

              4. Зміна витрат на сторожову охорону об’єктів водопостачання та водовідведення у зв’язку зі збільшенням витрат на оплату праці та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

              5. Зміна витрат на придбання газу для опалення приміщень власними котельнями у зв’язку зі збільшенням цін на газ.

   6. Зміна витрат на підкачку води на верхні поверхи багатоповерхових будинків у зв’язку зі збільшенням витрат на оплату праці, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та тарифів на електричну енергію по ОКП «Миколаївоблтеплоенерго».

   7. Збільшення витрат ремонтного фонду, пов’язаних з необхідністю термінового виконання підрядною організацією ремонтних робіт на аварійному резервуарі чистої води III підйому об’ємом 5000 м³.

   8. Включення до тарифів внесків на регулювання у відповідності до п. 3.1 розділу 3 постанови НКРЕКП від 14.03.2019 № 339 «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення».

   9. Включення до тарифів, відповідно до ст. 250 Кодексу Законів про працю України та ст. 44 Закону України «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності» витрат на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу в розмірі 0,3 відсотка фонду оплати праці.

  10. Включення витрат на виплату пільгових пенсій відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення».

             Зауваження і пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів від дня публікації цього повідомлення та обґрунтувань за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 161, 54055, e-mail: tulupova@vodokanal.mk.ua.

             Відкрите обговорення питання необхідності внесення змін до тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік відбудеться 20 червня 2019 року о 9.00 в актовому залі МКП «Миколаївводоканал» за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична,161.