Про установку локальних очисних споруд на підприємствах міста

21 червня 2019р. в актовій залі МКП «Миколаївводоканал» відбулась зустріч-нарада генерального директора Бориса Дуденка з представниками підприємств, які повинні мати локальні очисні споруди. На заході були присутні керівники та провідні спеціалісти ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект», ПрАТ «Лакталіс», ПрАТ «Абіинбев Ефес Україна», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», ПАТ Завод «Екватор», ТОВ «Евері», ВП Локомотивне депо «Миколаїв» та інші.

Під час зустрічі Борис Дуденко пояснив необхідність установки локальних очисних споруд на підприємствах, які мають певні виробничі процеси, при здійсненні яких споживач повинен мати локальні очисні споруди  для попереднього очищення стічних вод перед їх скиданням до системи централізованого водовідведення. Така необхідність визначена введеними в дію 09.11.2018 “Правилами приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення м.Миколаєва”, затвердженими рішенням виконкому Миколаївської міської ради від 26.10.2018 №1050.

У разі невиконання споживачами цих Правил щодо дотримання якості та режиму скиду стічних вод об’єкт споживача може бути відключений від системи централізованого водовідведення після письмового попередження виробником не менш ніж за 5 діб.

Борис Дуденко: «Ми не хочемо нікого лякати. Ми звертаємо Вашу увагу на дане питання, бо прийде час і потрібно буде це робити».

Локальні очисні споруди споживача повинні відповідати сучасним вимогам технічних умов, виданих виробником. Для вирішення цього питання Б.Л.Дуденко запросив учасників зустрічі відвідати еко-форум, який відбудеться у м.Львів 12-13 вересня 2019р. Саме там є можливість знайти спеціалізовані компанії, які пропонують проектні рішення для установки таких споруд відповідно до потреб та умов певних виробництв. 

Правила 11  Правила 2 cr