Про водоканал

Миколаївське міське комунальне підприємство «Миколаївводоканал»

(МКП «Миколаївводоканал»)

Миколаївський водопровід розпочав свою роботу у 1906 році. Комунальне підприємство «Миколаївводоканал», перебуває у власності територіальної громади міста Миколаїв. Надає послуги з водопостачання та водовідведення. 

МКП «Миколаївводоканал» – підприємство житлово-комунального комплексу, основною метою створення і предметом діяльності якого є вирішення соціальних завдань у сфері водопостачання та водовідведення.
Досягнення мети забезпечення якісного та безперебійного водопостачання та водовідведення в місті забезпечується за допомогою підвищення надійності, працездатності обладнання і споруд водозаборів, насосних станцій, мереж водопостачання та каналізації, виконання ремонтних робіт, реконструкції, будівельно – монтажних робіт на об’єктах системи водопостачання на водовідведення для підключення нових об’єктів.

МКП «Миколаївводоканал» здійснює такі види діяльності:

  • Водозабір на р. Дніпро з метою господарсько – питного та виробничого водопостачання;
  • Збір, очищення та розподілення води;
  • Видалення стічних вод;
  • Експлуатація зовнішніх систем водопостачання та водовідведення;
  • Комплексні заходи по експлуатації і підтримці працездатності і справності обладнання каналізаційно – насосних станцій, підкачувальних насосних станцій, мереж водопроводу та каналізації.